Rahim Filmi Çektirenler

ayla3567

zamanla yarışıyoruz..
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
24
0
36
slm ben pazartesi yada salı günü rahim filmi çekileceğim bebiş istiyoruz fakat 5 aydır olmayınca testler yapturdık yaptırmadığımız sadece bu kaldı yumurtlama sorunumda varmış ben rahim filmi sonrası gebelik şansının arttığını duydum bu şekilde filmden sonra gebe kalanlar varmı yardım istiyorummm:1no2:

cnm inş. işe yarar allah hepimize hayırlısını versin bekliyoruz bakalım heyecanlıyım bakalım pazartesi gidecem bakalım bişi çıkmazsa aşılama yapacaz galiba

slm ben pazartesi yada salı günü rahim filmi çekileceğim bebiş istiyoruz fakat 5 aydır olmayınca testler yapturdık yaptırmadığımız sadece bu kaldı yumurtlama sorunumda varmış ben rahim filmi sonrası gebelik şansının arttığını duydum bu şekilde filmden sonra gebe kalanlar varmı yardım istiyorummm:1no2:

arkadaşım ben geçen sene eylülde çekildim.ondada bir sorun yok.2 5 yıl önce düşük yaptım.sonrada olmadı kısmese buay aşılamam yapılack.ama rahim röntgeninden sonra kendiliğinden hamile kalanda varmış.bende bir işe yaramdı o ayrı bir konu (pco hastasıyım)benneyaptımki

slm hepinize arkadaşlar bakalım bende çektireyimde doktorum aşılamaya gideceğimizi söyledi bana bağlıymış ne zaman istersen yaparım dio ama ben bekleyeyim diorum bi kaç ay daha belki normal yolla olur filmden sonra başka alternatif kalmadı zaten eşimdede sperm hareketliliğindede biraz yavaşlama var oda ilaç kullanıo belki işe yararlar ne zahmetli işler bunlar yaaa

slm kızlar bugün rahim filmi çektirdim inanın kendimi o kadar rafatlatmıştım ki taki o ilacı verene kadar acıyı veren inanınki sadece o ilaç o anda çok ağır bi sancı ve kramp girio daha sonra sıvı içeriden akmaya başlayınca rahatlıosun bide benim 2 tüp ilaçla 2 sefer yapıldı yanlış çekim yaptılar ondan ama yinede ne kadar acı verici olsada anezteziye gerek yok ben bi yarım saat dinlendikten sonra hastaneden evime yürüyerek döndüm yakın sayılır evime yani korkmayın derimve sonucunuda alınca çektiğim acıyı inanınki unuttun bile bi rahatlama geldi çünkü temiz çıktı herhangibir tıkanıklık yokmuş şimdi önümüdeki ay ilaç tedavisine başlayacaz artık inşallah sonuçlarını en ii şekilde alırız hepimizzzhihoyyyt

slm arkadaşlar;
ben 3,5 -4 ay önce çektirdim rahim filmini çok ağrılı dediler hatta bağırtacak kadar ağırıyor dediler korktum erteledim 5-6 ay sonra baktım bebiş olmayacak başka türlü gittim çektirdim ve boşuna korkmuşum adet sancısı başlarken nasıl hafif bi ağrıyla başlıyorsa ilaç verildiğinde de öyle hafif bi ağrı geliyor en çoğu 5 saniye sürüyor ağrı, ben bakır köyde çektiirdim gitmeden öncede psikolojik olarak kendimi kandırayım dedim etkili bir ağrı kesici içtim filmi çektirir çektirmezde kalkıp yürüdüm yani hiç büyütmeyin çevreye de kulak asmayın ağrıyormuş falan die hem filmi çektirdiğiniz ay hamilelik şansınız yükseliyormuş kanallar ilaçla açıldığı için tabi ben hamile kalamadım o ayrı:)

kızlar slm herkese allah inş. hepimizin sonuclarını güzellikle sonuclandırır.
benimde adetim bu ay 15 gün gecikti sonunda bugün geldi. bu adetim bitince rahim filmi çektiricem ama çektirenler sizden ricam kacıncı gün gittiniz. birde ankarada yaptıranlar ücretini birde nerde yaptırdıgınızı benimle paylasırmısınız lütfen. özellerde fiyatlar ne kadar yüksek. sevgiler.

Bende 2 kez rahim filmi çektirdim 1. si çok zordu çünkü bende vajen darlığı vardı nerdeyse masada kalacaktım yürümektede çok zorluk çekmiştim 2 gün devam etmişti ağrılarım, bitkisel tedavinin sonuçlarını öğrenmek için 2.yi çektirmem gerekti çok korkarak gitmiştim yine aynı olacak diye ama korktuğum gibi olmadı çok rahat geçti ufak bir ağrı oldu ama akşama doğru biraz ağrılar artıyor haliyle hafif kanamada oluyor, bu gidişle 3 ay sonra yine çektireceğim sanırım hala rahimin büyümesi için ilaçlara devam ediyorum mevlam yardımcımız olsun

kandiliniz mübarek olsun. dualarınız kabul olsun.
ben dün çektirdim rahim filmini. adet sancısı çeken her bayan dayanır bosuna anestezi almayın.gerek yok. sonucumda tüpler açık çıktı. darısı başınıza çıkınca otobüsle evime gittim. biraz kanamayla ilaç geri geliyor korkacak bişey yok. ben ankarada düzende yaptırdım.
çokda güzel dikkatli yapılıyor. özel klinik tavsiye ederim. bu önemli bi test çünkü.
hiç kendiniz korkutmayın. gitmeden yarım saat önce ağrı kesici için. çıkınca evde dinlenin bişeyiniz kalmaz.insanın başından geçince tecrübeleniyor. bikaç gün öncesine kadar bende bir sürü soru soruyordum. korkuyordum. ama ağrı eşiğim yüksek bayağı dayanılır yani yineden korkmayın.sevgiler.

slm kızlar.aslında infertilite bi durumumuz yok.eşimin işi nedeniyle pek bi araya gelemioruz 2 yıldır evliyiz.toplasak 3 aylık falan birlikteliğimiz olmuştur.doktor aşılama önerdi.ama önce rahim filmi çekilecekmiş tabi.adetin 7-8. günlerinde oluomuş zaten.sizin yazdıklarınızdan biraz ürktüm doğrusu.çok can yakıcı bişiye benzio.adet sancısına benzio diosunuz ben hiç adet sancısı çekmedim.önümüzdeki hafta gelirse adetim gideceğim inş.hayırlısı. artık dişlerimin arasına bi tahta parçası koyarım....dua edin...bu bebeği çok istiyoruz.

Merhaba ben tam 6 kez rahim filmi çekildim.Fakat önemli olan ehil ellerde bu işlemi yaptırmak.Son rahim filmimi İstanbul'da ECHO-MAR da çekildim.Sorunumun teşhisinde çok faydası oldu umarım senin içinde sonuç olumlu olur.Kolay gelsin

bugun rahim filmi çektirdim anlatıldığı kadar acılı bir sey değil bosuna telaş yapmayın

X