bebeğim seyrek emiyor

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
kızlar benim bbebek bir türlü memeyi sevemedi.emzik hastası onu seviyor.emmek istemiyor.hele akşam olunca tutturamıyorum memeyi.almıyor.saatler geçiyor nafile.uyuyp uyanıyor iyi ce acıkıyor anca.sizin bebeklerde de böyle problem var mı?kaç saatte bir emiyor?benimkine saatlerce vermesen aramıyor.çok şükür kilosu ve gelişimi iyi .ben de bunu anlamıyorum.çok te:uhm::uhm::uhm:şekkürler...

benim kızımda böyleydi.son ay sadece 200 gr almış.doktorumuz çok kızdı.nurse harveys verdi gazdan da bebekler yemezlermiş.
birde idrar kültür istedi o da iştahsizlık yaparmış.
idrarında enfeksiyon çıktı hemen antibiyotiğe başladık ilaçla birlikte yemeside düzeldi.
seninkinde de olacak diye bir şey ama canım sen doktorunuzla bir görüş

benim oğlum doğduğundan berş böyle memeye gelince kıyameti koparıyor gerçi şimdi artık ek gıda alıyoruz şükür 6 ay anne sütü aldırdım ama ben benlikten çıktım arkadaşım süt var bebe almıyor saçımı başımı yoluyodum şimdide uyurken emiyır sende öyle dene istersen ben hep uyutarak emziriyordum şimdide günde ne kadar uyuyorsa o kadar emiyor birde geceleri çok şükür öyle böyle emiyor çk mücadele ettim başkası olsa belki memeyi bıraktı deyip vermezdi bir daha ama of hala düşündükçe fenalık geliyor:)) silikon göğüs ucuylada verdim emzik sanıyordu öylede deneyebilirsin

benim kızımda böyleydi.son ay sadece 200 gr almış.doktorumuz çok kızdı.nurse harveys verdi gazdan da bebekler yemezlermiş.
birde idrar kültür istedi o da iştahsizlık yaparmış.
idrarında enfeksiyon çıktı hemen antibiyotiğe başladık ilaçla birlikte yemeside düzeldi.
seninkinde de olacak diye bir şey ama canım sen doktorunuzla bir görüş
biz de o nurse şuruptan kullandık.gazı olduğunu sanmıyorum.kıcıklık.idrarda enfeksiyo olabilirama ne enfeksiyonudur.dr a gittiğimizde söyledim hiç ciddiye almadı.1 ayda 1.5kg alan bir bebek :nazar: bu dedi kusuyor dedim.gülümsedi.inanmadı bile.seninki antibiyotik sonrası hemen iştahlandı mı ne güzel

benim oğlum doğduğundan berş böyle memeye gelince kıyameti koparıyor gerçi şimdi artık ek gıda alıyoruz şükür 6 ay anne sütü aldırdım ama ben benlikten çıktım arkadaşım süt var bebe almıyor saçımı başımı yoluyodum şimdide uyurken emiyır sende öyle dene istersen ben hep uyutarak emziriyordum şimdide günde ne kadar uyuyorsa o kadar emiyor birde geceleri çok şükür öyle böyle emiyor çk mücadele ettim başkası olsa belki memeyi bıraktı deyip vermezdi bir daha ama of hala düşündükçe fenalık geliyor:)) silikon göğüs ucuylada verdim emzik sanıyordu öylede deneyebilirsin

seni tebrik ederim.zor bir bebekle süt verebilmişsin.ben de mücadele ediyorum.çok acıkıyor ve emmek zorunda kalıyor pes ediyor.bazen çok direniyor yaramaz.benimki uyurken ağzını açmıyor ememiyır.silikon göğüs ucuyla denedim 1 kere emmedi.bir daha deneyim.

kızlar benim bbebek bir türlü memeyi sevemedi.emzik hastası onu seviyor.emmek istemiyor.hele akşam olunca tutturamıyorum memeyi.almıyor.saatler geçiyor nafile.uyuyp uyanıyor iyi ce acıkıyor anca.sizin bebeklerde de böyle problem var mı?kaç saatte bir emiyor?benimkine saatlerce vermesen aramıyor.çok şükür kilosu ve gelişimi iyi .ben de bunu anlamıyorum.çok te:uhm::uhm::uhm:şekkürler...

canım ağlamıyorsa,kilosu iyiyse şanslı bir annesin üzülme demekki çocuğun çok güzel doyuyor istemiyor.kimi kadının sütü daha yağlı ve yoğun oluyor çocuk iyi doyuyor.üzülme uyumasıda çok güzel uyusunda büyüsün dimiyerimsenibenhiç takma kafana gayet iyi böyle olması.2saatte bir beslesen iyi olur.ama istemiyor kafasını çeviriyorsa demekki aç değil canım.:emir_bebek:

tatlı cadı çok teşekkürler.demekki doyuyor.dediğin gibi.

betül benim kızımda öyle en az iki saattebir emziriyorum ayakta pışpıpşlıyorum memeyi tutuktan sonra oturarak emziriyorum çok zor oluyo anlıyorum seni.gaz ilacını değiştirdim biraz düzeldi gibi.bazende burun tıkanıklığında emmiyorlar.

X