Kına Gecesi kına gecesı kıyafeti

sevvim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
172
0
35
kıslar sızce kına gecesınde düz bır elbısemı yoksa kabarık bı tuvaletlıkmı gıyılmelı

Bence hiç belli bir tarza odaklanma..Gidip denemeden hiç belli olmuyor.Denedikçe zaten kendine en çok yakışanı seçmen daha kolay olur..

Ben de kararsız kaldım. Nişan yapmadık aile arası bir söz oldu. Bu yüzden kına gecemde kabarık giysem diye düşünüyorum içimde kalmasın diye. Ama arkadaşlarım da çok abartılı olur sade giyin diyorlar. Benim kına gecem de evin önünde olacak. Çok kararsızım.

o zaman göz alıcı hafif kabarık olsun canım düz olursa olmaz senin ışıltılı bir kıyafet seçmen lazım mutluluklar

Ben de kararsız kaldım. Nişan yapmadık aile arası bir söz oldu. Bu yüzden kına gecemde kabarık giysem diye düşünüyorum içimde kalmasın diye. Ama arkadaşlarım da çok abartılı olur sade giyin diyorlar. Benim kına gecem de evin önünde olacak. Çok kararsızım.

bence içinde kalacaksa kabarık giy bırak millet ne derse desin sen kendi istediğine bak abartı olsa ne olurki sen gelinsin bence düşün karar ver ama kendi istediğini

benim de nişanım olmamıştı söz olmuştu kına gecesi kıyafetini kabarık aldım çünkü normal abiye kıyafet başkalarının düğününde de giyebiliriz ama kabarık bi tek kendi kınamızda nişanımızda giyebiliriz o yüzden kabarık tercih ettim. Yani tabi bu benim fikrim.

Önce kabarık bir abiyeyle çıkıp vaktin ortalarına doğru rahat edebilmek için sade kabarık olmayan birşeyler giyebilirsin tatlım bizim burlarda öyle yapıyorlar :21:

X