Hamilelikte el uyuşması

Su-Perisi

Meleğim iyiki varsın...
Kayıtlı Üye
5 Mart 2007
3.864
3
kızlar ben 37 haftalık hamileyim.sabahları el uyuşmasından ağrısından uyuyamıyorum.dayanamıyorum artık agrılara.sizdede böyle oluyormu.normalmi acaba.

bendede oluyor canım özellıkle sabahları elımı sıkıp yumruk bıle yapamıyorum.eklem yerlerı cok agrıyor.sanırım son zamanlardayız normal gıbı gelıyor bana.

alın benden de o kadar.her sabah eşime ellerimi ovduruyorum:) ben gecen hafta sordum onu doktora normal dedi sabah ödem oluyo ellerde dedi,ben de 38.haftayı bitirmek üzereyim.

günaydın bayanlar ben 28. haftadayım ve 2 haftadır şişiyorum ve sabahları ellerim uyuşuyor ellerimi sıkamıyorum sürekli bir sızı var ayaklarımda aynı normalmiş dün dr sordum:emir_bebek:

evet bende de oluyordu 1 hafta önceye kadar aynıydı.şimdi bi ishal oldum heryerim indiği gibi bi de 3 kilo verdim.boşver şişsin dursun bu daha kötü,ishal geçmek bilmiyo ve ben kafayı yemek üzereyim artık.

evet kızlar aynısı bende de var malesef 2 haftadır ellerimi yumruk yapamıyorum birde ayaklarım şişiyor 2 3 gündür felaket derece de ağrıyo yanıyo :KK43:

bende daha 16 haftadayim ama 2 gecedir ellerim uyumus olarak uyaniyorum üstünde yatiyorum ondan oluo diye düsünmüstüm ama devamlilik kazanirsa kan dolasimi problemi olabilir doktora sorucam

bende daha 16 haftadayim ama 2 gecedir ellerim uyumus olarak uyaniyorum üstünde yatiyorum ondan oluo diye düsünmüstüm ama devamlilik kazanirsa kan dolasimi problemi olabilir doktora sorucam

biz gebeliği yemiş durumdayız nerdeyse ama senın için çok erken daha,ihmal etme.

biz gebeliği yemiş durumdayız nerdeyse ama senın için çok erken daha,ihmal etme.

p.tesi randevum var zaten bu konu soracagim sorularin listesindeydi
konuyu gördügüm hatta kacinci haftalarda uyusmaya basladigi hakkinda bilgi aldigim iyi oldu..genelde son aylarda oluyo artan kan basincindan dolayi ama bende nedense erken basladi
hatta birkac seferdir burnumda kaniyo.. normal durumlarmis bunlar artan kan basincina bagli olarak ama yinede ihmale gelmez...
sende de oluyomuydu burun kanamasi

Son düzenleme:
p.tesi randevum var zaten bu konu soracagim sorularin listesindeydi
konuyu gördügüm hatta kacinci haftalarda uyusmaya basladigi hakkinda bilgi aldigim iyi oldu..genelde son aylarda oluyo artan kan basincindan dolayi ama bende nedense erken basladi
hatta birkac seferdir burnumda kaniyo.. normal durumlarmis bunlar artan kan basincina bagli olarak ama yinede ihmale gelmez...
sende de oluyomuydu burun kanamasi

öyle şakır şaşır kanamdı hiç burnum ama bazen hafif kanlı akıntı olabiliyodu,ama burtun kanamsı normal denıyo hamılelıkte onu kafana takma.

öyle şakır şaşır kanamdı hiç burnum ama bazen hafif kanlı akıntı olabiliyodu,ama burtun kanamsı normal denıyo hamılelıkte onu kafana takma.

benimde öyle sakir sakir kanamiyo hatta hayatimda burun kanamasi nedir bilmem ama burnumu temizledigimde de kanli mendil görmek hos olmuyosenağlama
burunum icini kremlersem kurumuyo ve kanamiyo ...

evet 16 hafta çok erken sakın ihmal etme.bendede son zamanlarda yoğum bi el uyuşması var, özellikle sabahları oluyo.bide telefonda konuşup bıraktığım zaman oluyo.görümcem doktor ona sordum , hamileliğin son zamanlarında olurmuş öyle dedi, en çok korkum yüzüklerimi bi daha kullanamamam, umarım doğumdan sonra şişliklerimiz iner :KK43:(

bendede arada parmaklarımda uyuşma oluo sürekli soluma yatıorum her halde ondan die düşünüyorum

merhaba,

bende de aynı durum söz konusu. 32. haftayı bitirmek üzereyim ve son 1 haftadır ellerimde uyuşma başladı. dün akşam parmaklarım 3-4 katı şişmişti. bu akşam ise dirseklerimden aşağısı hep uyuşuk. acaba doğuma kadar böyle mi olucak artık?? ben dayanamamaya başladım senağlama

kizlar benimde hamilleigimde ayni sorunum vardi
bende doktoruma söylemistim size söyleyebilecegim en guzel tavsiye isirgan otu cayi icmeniz dr önermisti acayip ii geliyodu

kızlar ikia hamileyim. 28 hafta oldular. ama 4.ayımdan beri el ve ayak şişmesiyle uğraşıyorum. uyuşmalara dayanamıyorum. ısırgan otu çayını deniycem.

bende 32 haftalık hamileyim ikinci hamileleiğim ve bu el uyuşması yüzünden özellikle son 1 haftadır gece uykularım haram oldu ısırgan otu çayını deniycem fakat korkuyorum kullanan arkadaşlar bi yorum yapsada bizde bilgilensek:KK5:

X