Hamilelikte el uyuşması

En son yazan 5 ay önce yazmış ama ben 28. haftadayim. Sağ elim sabahları felc gibi oluyordu bir iki haftadır. Şimdi sol da öyle olmaya başladı. Sabah uykusu nedir unuttum. Korkunc sizlamayla uyaniyorum. Isirgan otu demis bazi arkadaşlar. Bunu deneyen var mi? Bebeğe zarari olur mu ki? Daha doğuma da çok var nasıl dayanacağım :KK43:

bende aynı sıkıntıyla uğraşıyordum nöroloji doktoruna gittim. sinir sıkışması başlangıcı varmış. hamilelikte genelde son aylarda olabilirmiş. bileklik eldiven gibi bişey yazdı. muhtemelen seninde öyledir. bebeğede bi sıkıntısı yokmuş. c

Günaydın arkadaşlar. Bende de uyuşma değilde ellerimin içleri ve ayaklarımın altı resmen acıyor, sanki hamlaşmışda iş yapmış gibi. Sizde bu tarzda bi sorun var mı?

Bende daha çok yeniyim. Oğlumda hiç olmamıştı böyle bişey fakat şimdi geceleri kollarım çok kötü uyuşuyor sızlıyor.

Bende daha çok yeniyim. Oğlumda hiç olmamıştı böyle bişey fakat şimdi geceleri kollarım çok kötü uyuşuyor sızlıyor.
Ah canım ya senin daha çok erken hem de. İnşallah sinir sıkışması değildir. Beni bir ayda mahvetti. Atel falan da acıyı azaltiyor sadece. Hep sızlıyor ellerim :KK43:

Evet çok çok erken yaa anlamadığım her gece olmamakla beraber sadece geceleri uyuşuyor. İnşallah geçici birşeydir.

Bendede basladi ya hemde bu kadar erken cok odemim var doktora gitcem yarin, ev tasidik bu aralar cok gergin ginler gecirdim ona bagliyordum ama okiduklarimdan sonra odemden oturu oldugunu dusunuyorum zaten baya odemimde var, ilerdeyen zamanlarda ne yapcam ben ya offf :KK43:((

X