Kalbim sıkışıyor

T

tombiss

Ziyaretçi
O kadar kötü hissediyorum ki kendimi bana her açıdan zarar veren ilişkim bitiyor ama ben yinede acısına katlanamıyorum. Öyle alışmışımki ona....:çok üzgünüm:

geçer canım üzülme. sana hiç geçmicek unutamayacağım gibi gelir. nefes alamıyorum sanırsın.
ama madem sana her açıdan zarar veriyor kurtulduğun için sevin. ona nasıl alıştıysan onsuzluğa da alışırsın. kendini üzme ve kendini meşgul edecek birşeyler bul. ilerde onu bıraktığın için doğru karar verdiğini anlayacaksın.

O kadar kötü hissediyorum ki kendimi bana her açıdan zarar veren ilişkim bitiyor ama ben yinede acısına katlanamıyorum. Öyle alışmışımki ona....:çok üzgünüm:

alışkanlıklardan vazgecmek cok zordur canım..ama sana zarar verdıgını soylemıssın.ılk once kendını dusunmelısın..bu arada sana ne yaptı..

olmuyor o kadar zor ki evlilik kararı almışken sudan bi sebep yüzünden ilişkiyi bitirmek istemesi çok üzüyor beni hemde çok.

alışkanlıklardan vazgecmek cok zordur canım..ama sana zarar verdıgını soylemıssın.ılk once kendını dusunmelısın..bu arada sana ne yaptı..

çok sinirlidir çok zaman kırar beni güzel sözler söylemez ama yinede severim onu

hayırlısı olsun hakkında evlenip te üzülmektense belki de böylesi daha hayırlıdır hakkında

o kadar güzel hayaller kurmuşrum ki bilemezdim böyle olacağını yinede elimden gelen herşeyi yaptım bitmesin diye ama olmadı zaten aramıza birini soktuktan sonra ben toparlanamadım bir türlü bu da onu bahane yaptı

onun aramayacağını bilmek daha çok acıtıyor içimi:KK43:

o kadar çok ağladım ki sabahtan bu yana böyle olmamalıydı çok fedakarlık yaptım onun için

canım anlatmak istermisin neden ağrıldınız ağla içinde tutma zaten

güvensizlik ve kıskançlıkmış ona göre ben istemedim ayrılığı o istedi beni aldatmış olmasına rağmen düzeltmeye çalışıyordum kendimi ama o son zamanlarda yine uzaklaşmaya başladı ben soruncada sebebini sen hala atamadın içinden o olayı güvenmiyorsun bana yapamayız falan gibi sözler etti halbuki önümüzdeki ay nişanlanmayı düşünüyorduk. hep korktu evlilikten zaten bu da bahanesi oldu bitirdi işte.

sanırım gerçekten bahane etmiş saçma sebep zaten ayrılmak için hep abuk sabuk sebepler buluyorlar biraz bekle seviyorsa geri gelir zaten sevmiyorsada koyver gitsin üzülürsün ağlarsın ama zamanla acın azalıyor inan buna

güvensizlik ve kıskançlıkmış ona göre ben istemedim ayrılığı o istedi beni aldatmış olmasına rağmen düzeltmeye çalışıyordum kendimi ama o son zamanlarda yine uzaklaşmaya başladı ben soruncada sebebini sen hala atamadın içinden o olayı güvenmiyorsun bana yapamayız falan gibi sözler etti halbuki önümüzdeki ay nişanlanmayı düşünüyorduk. hep korktu evlilikten zaten bu da bahanesi oldu bitirdi işte.

ya daha evlenmeden aldatmış ,nişan bile yok. nasıl affediyorsunuz ve hala onu seviyorum diyorsunuz,anlamam mümkün değil.elbette güvenmeyeceksiniz. tabi ki kuşkuyla bakacaksınız.
evet bahanesi olmuş. bana güvenmiyorsun diyerek güzelce bahane olarak buna sarılarak sizden sıyrılmış.
zaten kişilik olarak anlattığınıza göre adam gibi adam değilmiş ki.
ne üzüyorsunuz kendinizi. yol verin gitsin.

sevmiyor artık sevse bırakmaz hele bu düşünce felç ediyor beynimi inan

yaşın kaç canım senin ?
aldatıldığını bilecek devam edeceksin , sana her anlamda zarar verdiğini bilerek devam edeceksin , ruh sağlığın bozulmuş resmen .. ya yaşın çok küçük ya da ruhunu teslim etmeye çok açıksın..
azcık dik dur bence.. kendine değer ver. evlenmek matah bişey değil. mutlu huzurlu bir ilişki ve sağlıklı bir yaşam önemli olan...

arkadaşım mazoistmisin,nedir bu. kendine gel lütfen
. haa,acı çekmekten zevk alıyorsan bir şey diyemem tabii.

yaşın kaç canım senin ?
aldatıldığını bilecek devam edeceksin , sana her anlamda zarar verdiğini bilerek devam edeceksin , ruh sağlığın bozulmuş resmen .. ya yaşın çok küçük ya da ruhunu teslim etmeye çok açıksın..
azcık dik dur bence.. kendine değer ver. evlenmek matah bişey değil. mutlu huzurlu bir ilişki ve sağlıklı bir yaşam önemli olan...

yaşım genç değil ama yaşadığım her duyguyu sonsuz yaşıyorum içimde başlarken çok güzel umutlarla başlamıştık ama olmadı çok hayalim vardı ikimize dair ama o yıktı hepsini sonra affettirmeye çalıştı ama hep kuşkuyla baktım buda yıprattı bizi

arkadaşım mazoistmisin,nedir bu. kendine gel lütfen
. haa,acı çekmekten zevk alıyorsan bir şey diyemem tabii.

sevdiğinden ayrılmış üzülmesi normal değilmi acı çekmek mazoistlikmi oluyor:nazar:

X