Bursa da riskli Gebelik Uzman?

mumudihaba

6 MELEK ANNESİ
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
2.721
42
:enbuyukkk:SELAM ARKADAŞLAR,

üç gebeliğimin üçüde düşükle sonuçlandı rahim ağzı yetmezliğine bağlı olduğunu söylüyor dr ama ben buna inanmıyorum farklı bir sebebi olması gerekiyor tekrar aynı süreci yaşamamak için sonuna kadar araştırıp kendimi tatmin etmem gerekiyor

çözüme ulaşmak için önce sebebin ne olduğunu bilmem gerekiyor hiçbir sebep yok demek işin en kolayıdır.doktoruma göre hiçbir problem yok rahim ağzı yetmezliği bile ama nedense ben hep düşük yapıyorum genetik tanı yaptırdık diğer bütün hormon vs yapılması gereken bütün testler ama sorun yok herşey güzel diyor dr

artık çıldırma noktasındayım acep nerede yapılan yanlışlık var diye

SİZLERDEN RİCAM ARKADAŞLAR GERÇEKTEN İŞİNİN ERİ RİSKLİ GEBELİK KONUSUNDA BAŞARILARI ÇOK OLAN BİR DR TAVSİYE ETMENİZ

BAŞLIKTA BURSA DİYE SINIRLADIM AMA ASLINDA TÜRKİYE GELENİNDE HERYER OLABİLİR

canım başlığı görünce şaşırdım ya.
senin durumunu az çok biliyorum ve yaşadıkların gerçekten çok büyük talihsizlik ve çok üzücü. Allah sana sabır versin ve bu kötü günleri biran önce atlatıp istediğin bebeklere kavuşursun inşallah.

canım sen özer beyi bıraktınmı? hiç bir sorun yok diyen özer beymiydi?
aslında ben de sizlerin tavsiyesiyle gitmiştim özer beye hatırlarsan. benim de ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı ve 2. de de aynı şeyler yaşayacağım diye 9 ay yüreğim ağzımdaydı. ama özer bey bana çok iyi geldi ya. onun sayesinde çok güzel bir hamileleik geçirdim ve doğumumda çok güzel geçti. yani ben özer beye çok şey borçluyum, hakkını asla ödeyemem. sen de memnundun, 7 yıllık doktorum değiştirmem diyordun ama bu son yaşadıkların seni iyice yıprattı doğal olarak ve bu işe kesin çözüm bulacak bir doktor arıyorsun anladığım kadarıyla. tabi sen de haklısın. eğer bir tedavisi ve çözümü varsa, türkiyede senin problemine çözüm olacak bir doktor mutlaka vardır.
üniverstedeki proflara gittinmi. yalçın kimya falan bu konularda iyi diyorlar. gerçi özer bey de onlar kadar biligili bence ama bir de onlara git istersen. ya da istanbulda veya ankaradaki ünv. hast. doktorlarıyla bir görüşsen. yani mutlaka bir tedavisi vardır ya. artık tıp ne kadar ilerledi, senin de derdinin dermanı vardır biryerde. inşallah aradığını bulursun ve çözüme ulaşırsın canım. tekrar geçmiş olsun.

üç gebeliğimin üçüde düşükle sonuçlandı rahim ağzı yetmezliğine bağlı olduğunu söylüyor dr ama ben buna inanmıyorum farklı bir sebebi olması gerekiyor tekrar aynı süreci yaşamamak için sonuna kadar araştırıp kendimi tatmin etmem gerekiyor

çözüme ulaşmak için önce sebebin ne olduğunu bilmem gerekiyor hiçbir sebep yok demek işin en kolayıdır.doktoruma göre hiçbir problem yok rahim ağzı yetmezliği bile ama nedense ben hep düşük yapıyorum genetik tanı yaptırdık diğer bütün hormon vs yapılması gereken bütün testler ama sorun yok herşey güzel diyor dr

SİZLERDEN RİCAM ARKADAŞLAR GERÇEKTEN İŞİNİN ERİ RİSKLİ GEBELİK KONUSUNDA BAŞARILARI ÇOK OLAN BİR DR TAVSİYE ETMENİZ

Çok üzüldüm canım. Umarım tekrarı olmaz bu olumsuz olayların.
Bebeğini kucağına aldığın günleri görelim hep birlikte inşallah :))
Ben İstanbuldayım. Ama BUrsada olsaydım, hiç tereddütsüz, ta teslimiyetle Jimer'de Gülin Hanım'a giderdim. Gülin Okan, bizim ailenin doktorudur. Tüm ailedeki kadınlar, kendisine gider :)
Muhteşem mükemmeldr.. Çok tatlıdır ve konusunda hakkatten uzmandır. Bütün bebeklerin manevi annesidir:)

canım başlığı görünce şaşırdım ya.
Senin durumunu az çok biliyorum ve yaşadıkların gerçekten çok büyük talihsizlik ve çok üzücü. Allah sana sabır versin ve bu kötü günleri biran önce atlatıp istediğin bebeklere kavuşursun inşallah.

Canım sen özer beyi bıraktınmı? Hiç bir sorun yok diyen özer beymiydi?
Aslında ben de sizlerin tavsiyesiyle gitmiştim özer beye hatırlarsan. Benim de ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı ve 2. De de aynı şeyler yaşayacağım diye 9 ay yüreğim ağzımdaydı. Ama özer bey bana çok iyi geldi ya. Onun sayesinde çok güzel bir hamileleik geçirdim ve doğumumda çok güzel geçti. Yani ben özer beye çok şey borçluyum, hakkını asla ödeyemem. Sen de memnundun, 7 yıllık doktorum değiştirmem diyordun ama bu son yaşadıkların seni iyice yıprattı doğal olarak ve bu işe kesin çözüm bulacak bir doktor arıyorsun anladığım kadarıyla. Tabi sen de haklısın. Eğer bir tedavisi ve çözümü varsa, türkiyede senin problemine çözüm olacak bir doktor mutlaka vardır.
üniverstedeki proflara gittinmi. Yalçın kimya falan bu konularda iyi diyorlar. Gerçi özer bey de onlar kadar biligili bence ama bir de onlara git istersen. Ya da istanbulda veya ankaradaki ünv. Hast. Doktorlarıyla bir görüşsen. Yani mutlaka bir tedavisi vardır ya. Artık tıp ne kadar ilerledi, senin de derdinin dermanı vardır biryerde. Inşallah aradığını bulursun ve çözüme ulaşırsın canım. Tekrar geçmiş olsun.
evet cnm özer beyden memnundum hala da memnunum ama gözden kaçan birşeyler var onu göremiyoruz onun için başka dr arıyorum sadece sorunun ne olduğunu bulmak adına

özer bey baş dr diğerleri ondan sonra gelecek yani özer bey yine benim dr olarak devam edecek

bizim dr olan samimiyetimizi anlatmıştım onunla bu düşüncelerimi de paylaştım aslında başta bana biraz tepki verdi ama kararıma saygı gösterdi

özer beyde yalçın hocayı tavsiye etti ona gittik çok çok iyi bir dr zaten rahim ağzı yetmezliği olduğu tanısını o koydu ama sadece bu kadar dı ben daha daha ve daha fazlasını istiyorum
çok üzüldüm canım. Umarım tekrarı olmaz bu olumsuz olayların.
Bebeğini kucağına aldığın günleri görelim hep birlikte inşallah :))
ben istanbuldayım. Ama bursada olsaydım, hiç tereddütsüz, ta teslimiyetle jimer'de gülin hanım'a giderdim. Gülin okan, bizim ailenin doktorudur. Tüm ailedeki kadınlar, kendisine gider :)
muhteşem mükemmeldr.. çok tatlıdır ve konusunda hakkatten uzmandır. Bütün bebeklerin manevi annesidir:)

tavsiyen için çok teşekkür ederim ama ben daha önce bu sitede tavsiye edilen dr az çok araştırdım ama daha fazlası gerekiyor bana

yüksek riskli gebelik uzmanı

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun...
ben de üç tane düşük yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum. dr um problem olmadığını söylüyordu hep. son düşüğümden sonra osman develioğlu na gittim ve birçok test yaptı, ama hiç bir problem çıkmadı. yine ona devam etmeyi düşünüyorum... en son jimerdeydi...

kan-rdelenk çok sağo cnm

bende bilmiyorum ne yapacağımı osman hoca düşük konusunda uzman mı ki

evet cnm özer beyden memnundum hala da memnunum ama gözden kaçan birşeyler var onu göremiyoruz onun için başka dr arıyorum sadece sorunun ne olduğunu bulmak adına

özer bey baş dr diğerleri ondan sonra gelecek yani özer bey yine benim dr olarak devam edecek

bizim dr olan samimiyetimizi anlatmıştım onunla bu düşüncelerimi de paylaştım aslında başta bana biraz tepki verdi ama kararıma saygı gösterdi

özer beyde yalçın hocayı tavsiye etti ona gittik çok çok iyi bir dr zaten rahim ağzı yetmezliği olduğu tanısını o koydu ama sadece bu kadar dı ben daha daha ve daha fazlasını istiyorum

tavsiyen için çok teşekkür ederim ama ben daha önce bu sitede tavsiye edilen dr az çok araştırdım ama daha fazlası gerekiyor bana

yüksek riskli gebelik uzmanı

canım kusura bakma ya, sen özer beyi benden çok daha iyi tanıyorsun. sana bilmişlik taslamış gibi olmak istemem. sadece merak ettim.
özer bey doktor olarak da insan olarak da çok iyi bence. herşeyden önce çok saygılı. sizin aranızda zaten yılların getirdiği bir dostluk da varmış. bize karşı da eşimden dolayı falan çok yakınlık gösterdi. gerek muaynehanede, gerekse hastanede çok yardımcı oldu. benim gereksiz stres ve endişelerim dışında herşey güzeldi yani.
sana da yardımcı olduğuna inanıyorum ama tabi onun da tıkandığı bir nokta oluyor demekki.
canım peki yalçın hoca sana sadece teşhismi koydu, yani tedavi ve önlem açısından bişey demedimi. yani bunun bir çözümü vardır mutlaka ya. yani bu durumda olup bebeğini doğuran vardır mutlaka. istanbul ve ankarada bir araştır canım ya. sitede de benzer durumda olanlarla diyolog kurmuşsundur sanırım.
inşallah bir çaresi bulunur canım ve sen de bebeğini kucaklarsın. dualarım seninle.

eşimin bir doktor arkadaşının eşi de istanbulda tüp bebek yaptırmıştı.
ikiz gebelikti onunkide ve çok zor bir hamilelik geçirmişti, sürekli yatıyordu. bursada yalçın bey takip etmiş onu da hatta doğumu ünv. de yapmıştı. ama sorunu neydi bilmiyorum ama istersen öğrenmeye çalışırım.

ayrıca tüp bebek sayfasında osman develioğlunun iyi olduğundan bahsediliyor. öyle bir başlık var. osman beye gittinmi hiç.
yani bunun bir çaresi vardır bence canım ya, bence çok iyi araştır ve tekrar dene.

şimdi değil ama birkaçyıl sonra deneyeceğim tekrar

ilgin ve alakandan dolyı çok teşekkür ederim cnm

bilgi bilgidir eğer zahmet olmazsa bahsettiğin arkadaşın problemin ne olduğunu ve nasıl tedavi uyguladığını sorabilirmisin

osman hocayı herkez iyi diye bahsediyor ama düşük konusunda yalçın hoca bir numara diyorlar
iyiçe kafama yatana kadar araştırmaya devam

şimdi değil ama birkaçyıl sonra deneyeceğim tekrar

ilgin ve alakandan dolyı çok teşekkür ederim cnm

bilgi bilgidir eğer zahmet olmazsa bahsettiğin arkadaşın problemin ne olduğunu ve nasıl tedavi uyguladığını sorabilirmisin

osman hocayı herkez iyi diye bahsediyor ama düşük konusunda yalçın hoca bir numara diyorlar
iyiçe kafama yatana kadar araştırmaya devam

tamam canım, sorup öğrenirim. inşallah işine yarar bir bilgi elde ederiz.
sen o zaman hem yalçın beye hem de osman hocaya bir git tekrar görüş canım. tekrar araştırılsın senin durumun.

umarım bu kötü günleri geride bırakırsın ve herşey gönlünce olur.

Çok geçmiş olsun.Allah tekrarını yaşatmasın arkadaşım.Sakın ola umudunuzu hiçbir zaman yitirmeyin....

Benim bildiğim Bursa'da riskli gebelikler (perinatoloji) konusunda akademik eğitim almış iki kişi var.1-Prof.Dr.Yalçın Kimya 2-Doç.Dr.Alper Tanrıverdi(Acıbadem'de).Osman Develioğlu daha çok tüp bebek konusunda çalışıyor.Siz Yalçın Kimya'ya gitmişsiniz.Eğer maddi durumunuz uygunsa ona devam edin bence.Bursa'da ondan daha iyi bir perinatoloji uzmanı yok.Ama ıstanbul'a gitme imkanınız varsa orada çok daha iyi doktorlar var tabii.Özellikle Amerikan Hastanesi'nin kadın doğum konusunda çok iyi olduğunu duydum...

Yapraknil bu arada seninle de bir süre yazışmıştık.Gözün aydın çok sevindim.Allah bebeğinin bahtını ve yolunu açık etsin....

Çok geçmiş olsun.Allah tekrarını yaşatmasın arkadaşım.Sakın ola umudunuzu hiçbir zaman yitirmeyin....

Benim bildiğim Bursa'da riskli gebelikler (perinatoloji) konusunda akademik eğitim almış iki kişi var.1-Prof.Dr.Yalçın Kimya 2-Doç.Dr.Alper Tanrıverdi(Acıbadem'de).Osman Develioğlu daha çok tüp bebek konusunda çalışıyor.Siz Yalçın Kimya'ya gitmişsiniz.Eğer maddi durumunuz uygunsa ona devam edin bence.Bursa'da ondan daha iyi bir perinatoloji uzmanı yok.Ama İstanbul'a gitme imkanınız varsa orada çok daha iyi doktorlar var tabii.Özellikle Amerikan Hastanesi'nin kadın doğum konusunda çok iyi olduğunu duydum...

Yapraknil bu arada seninle de bir süre yazışmıştık.Gözün aydın çok sevindim.Allah bebeğinin bahtını ve yolunu açık etsin....

teşekkürler canım. darısı başına inşallah.
senin hamileliğinde iyi gidiyordur umarım ve hayırlısıyla kucağına almak nasip olur.
doktor konusunda aradığın gibi bir doktor bulmuşsundur umarım. en son ismail küçükerdoğana gidiyorum diyordun. bir arkadaşım benden 2 gün sonra doğum yaptı, ismail beyin hastasıydı, o çok memnundu. inşallah senin için de herşey istediğin gibi olur.

Benim bildiğim Bursa'da riskli gebelikler (perinatoloji) konusunda akademik eğitim almış iki kişi var.1-Prof.Dr.Yalçın Kimya 2-Doç.Dr.Alper Tanrıverdi(Acıbadem'de).Osman Develioğlu daha çok tüp bebek konusunda çalışıyor.Siz Yalçın Kimya'ya gitmişsiniz.Eğer maddi durumunuz uygunsa ona devam edin bence.Bursa'da ondan daha iyi bir perinatoloji uzmanı yok.Ama İstanbul'a gitme imkanınız varsa orada çok daha iyi doktorlar var tabii.Özellikle Amerikan Hastanesi'nin kadın doğum konusunda çok iyi olduğunu duydum...

CNM TEŞEKKÜR EDERİM tavsiyelerine işte bende böyle cevap istiyorum

araştırmalrımda istediğim sonuça göre dr terchim olacak

amerikan hst 3 kez tüp bebek yaptırdık çok çok beğendiğim bir hst olmadı sanki devlet hst gibi çok kalabalık ve fabrikasyon olmuş gibi acele acele davranıyorlar

canım bende bir dr.ismi verebilirim.Şevket yılmazda Kemal KÖROĞLU diye duymuştum hem çok iyi ilgili hemde düşüklerde oldukça iyiymiş tabi sen araştırmalarına devam et bakalım.umudunu hiç yitirme inş.en kısa zamanda sorunsuz bir hamileliğinin ardından bebişini kucağına alırsın.Sen dua etmeye devam et.Allaha emanet ol.

canım bende bir dr.ismi verebilirim.Şevket yılmazda Kemal KÖROĞLU diye duymuştum hem çok iyi ilgili hemde düşüklerde oldukça iyiymiş tabi sen araştırmalarına devam et bakalım.umudunu hiç yitirme inş.en kısa zamanda sorunsuz bir hamileliğinin ardından bebişini kucağına alırsın.Sen dua etmeye devam et.Allaha emanet ol.

güzel dileklerin için çok teşkkür ederim

inş hayırlısıyla RANBBİM ol derse olacaktır

yaafffffffffff kızlar bursa dedim ama ankar ıstanbul eşkişehir de olabilir

yardım yardım bekliyorum

fikri olan yok mu

canım çok üzüldüm.sana tek kelime ile prof.yalçın kimyayı önerebilirm.riskli gebelikler alanında uzman ve bir numara.git derim.sağlıcakla kal.

benimde doktorum özer bey ve inanılmaz memnunum kendisinden hem insanlığı hemde doktorluğu gerçekten çok iyi

merhaba arkadaşım, sana dün özel mesaj atmak istedim ama mesaj kutun doluydu, gönderemedim. Bazı mesajlarından doğum yaptığını anladım, gözün aydın, bebeğini sağlıcakla büyüt :KK34: Ben de bursa'da riskli gebelik uzmanı arıyorum. Yalçın beyden başka tavsiye edebileceğin biri var mı? Sen gebelik takibini ve doğumunu hangi doktorla yaptın?

X