sizce neden olabilir??

CLeOpaTRa

Mina ile Yasir'in Annesi
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
6.908
34
34
slm arkadaşlar eşimle qeçen ay tatile qitmiştik kuzuluğa orda reglim bitti sonra kaplıcalara qirdim.. bu bu ayki hamile kalmamı etkiler mi? kasıklarımın sol kısmında batma oluyor reglime 14 qün var.. acaba bu kaplıca sularından kaynaklanıyormudur yoksa sizce hamile olabilirmiym ? şimdiden belli olur mu ki?

kanamana daha 14 gün varmis bu uzun bi zaman....beli kaplicanin sicak suyu yumurtaliklarini tazelediyse ondandir:KK70: sadece batma belirtisi varsa erken sevinme derim canim ben...

batma, kasıklarımda şişkinlik ve beyaz akıntım oluyor ayrıca ufak ufak kasılmalarda var sanırım kaplıca suyuna qirmemden dolayı kaynaklanıo

Son düzenleme:
henüz yumurtlama dönemindesin canım bu aralar kalabilirsin
ağrının nedeni yumurtlama olabilir benim her ay oluyordu
ama idrar yollarında veya vajinal bir enfeksiyon da olabilir ,artarsa veya geçmezse dra görün derim yerimseniben

slm arkadaşlar eşimle qeçen ay tatile qitmiştik kuzuluğa orda reglim bitti sonra kaplıcalara qirdim.. bu bu ayki hamile kalmamı etkiler mi? kasıklarımın sol kısmında batma oluyor reglime 14 qün var.. acaba bu kaplıca sularından kaynaklanıyormudur yoksa sizce hamile olabilirmiym ? şimdiden belli olur mu ki?

canımyumurtlama dönemindesin..batmalar normall..kaplıca iyidir..çocuğu olmayanlara kaplıcaya gidin diyolar..şahsen ben devamlı gidiyomm..ama hala tık yok:1ninca:

henüz yumurtlama dönemindesin canım bu aralar kalabilirsin
ağrının nedeni yumurtlama olabilir benim her ay oluyordu
ama idrar yollarında veya vajinal bir enfeksiyon da olabilir ,artarsa veya geçmezse dra görün derim yerimseniben

hımm anladım canım saol :) inşallah hayırlısı neyse o olur..

canımyumurtlama dönemindesin..batmalar normall..kaplıca iyidir..çocuğu olmayanlara kaplıcaya gidin diyolar..şahsen ben devamlı gidiyomm..ama hala tık yok:1ninca:

hımm çocuğu olmayanlara kaplıcalara qidin dediklerini bilmiodum çünkü benim çocuğumun olmaması qibi bi durum söz konusu deil hamile kalıyorum fakat düşük yapıyorum benim sıkıntım düşük.. rabbim hayırlısını nasip etsin allah herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

canım hamilelik belirtisi için erken daha sıcak sudanda olmuş olabilir ama inşallah hamileseindir.Rabbim gönlünüze göre versin

X