yumurta yararlımı?zararlımı?

AGNES

oğlum kollarımda :))
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2009
1.144
4
slm...ben 17 haftalık hamıleyım ve bugun sabah 5 tane haslanmıs yumurta yedım ben sasırdım yedıkten sonra baya yedım dıe sonradanda tedırgın oldum acaba bır zararı varmıdır?dıe...bılgısı olan ltfn benı aydınlatabılırmı .?

e abartmışsın yani:eek:klava:,normal insana dokunur 5 tane yumurta.günde 1 tane verıyo doktorlar.

canım benim bildiğim günde 1 tane yeterli daha fazlasına gerek yok zararı olurmu bilemem ama gereksiz yani

e abartmışsın yani:eek:klava:,normal insana dokunur 5 tane yumurta.günde 1 tane verıyo doktorlar.

sabah canım cok ıstedı 5 yumurta yedım ondan baska bısey yemedım...valla ınsallah bısey olmaz daha bır ay yemem...:çok üzgünüm:

:)) bi kere yemekle bişey olmaz da dikkat et genede,hiçbişey olmasa bu sıcaklarda alerji yapar.

slm...ben 17 haftalık hamıleyım ve bugun sabah 5 tane haslanmıs yumurta yedım ben sasırdım yedıkten sonra baya yedım dıe sonradanda tedırgın oldum acaba bır zararı varmıdır?dıe...bılgısı olan ltfn benı aydınlatabılırmı .?

:)) hihohoho... ya bu gebelik ne biçim bişey beya :)
normalde bi oturuşta 5 yumurta yer misin sen mesela sewtaapp? :)))))
şaka gibi valla..

neyse, olsun üzme kendini. olmuş bi kere.. takılma.. unut gitsin.. bi kereden bişey olmaz :)
ama bidaha yapmazsan iyi olur güzelcim. havalar çok sıcak.. çarpar allah korusun.. kabarır oran buran (alerji gibi olur bak).

:)) hihohoho... ya bu gebelik ne biçim bişey beya :)
normalde bi oturuşta 5 yumurta yer misin sen mesela sewtaapp? :)))))
şaka gibi valla..

neyse, olsun üzme kendini. olmuş bi kere.. takılma.. unut gitsin.. bi kereden bişey olmaz :)
ama bidaha yapmazsan iyi olur güzelcim. havalar çok sıcak.. çarpar allah korusun.. kabarır oran buran (alerji gibi olur bak).

dıyorum ya valla ben bıle kendıme sasırdım...ne yapıyorum ben falan dedım herhalde kendıme dur demesem daha yıyecektım valla delikafaduldenneysekı sabahtan bu yana ıyıyım bıara kafama takılmıstı sımdı rahatım cok saolun

çok hoşsun sevtap yaa kaydirigubbakcemile3 ben de acayip tiksiniyorum yumurtadan.ya bende de ishale benzer bişey var.yani ishal değil güde 1 kere çıkıyorum tuvalete.başka bi şikayetim yok ama tam normal de değil benim de o kafama takıldı yaa bana da bi yardımcı olur musunuz

benim doktorda günaşırı ye dedi ama ben bebeklerin zeka gelişiminde
etkili olduğunu öğrendim günde 1 tane yiyorum....
bir kere yemişsin ama bir daha yeme herşeyin çoğu zarar
biliyorsun

ben 33 haftalık hamileyim ve hamileliğimin basından beri hergün yada gün asırı muhakkak yerim dr önermişti

bebege bir zarari yoktur ama sana kasinti yapabilir bu sicak havalarda..
doktorlar hergün yada gün asiri 1 yumurta veriyo zaten hamilelikte ama sen accikin abartmissin

evet bıraz abarttım cok saolun cok sukur bısey olmadı:)))

Umarım bu video soruna cevap olur canım.

İZLE

X