Saç Rengi ve Saç Boyama Doğal saç boyası tarifi

soğan kabuğunu 2 kere yaptım ama çok etki etmedi
tel tel kızıllıklar oldu ama çok zor seçiliyordu
sabredip 1 hafta yapsam sonuç alırdım belki

Eğer saçında beyazın yoksa zaman içinde çok hoş kızıl bir ışıltı veriyormuş.Bence de 1 hafta 10 gün kadar düzenli olarak sür.Sonrada her yıkamada son durulamayı o suyla yap.Böylelikle rengini korumuş olursun belki.Bende beyaz olduğu için yapamıyorum artık böyle şeyleri.O beyaz saçlar kıpkırmızı olunca ağaçkakana dönerim sonrakaydirigubbakcemile3

Eğer saçında beyazın yoksa zaman içinde çok hoş kızıl bir ışıltı veriyormuş.Bence de 1 hafta 10 gün kadar düzenli olarak sür.Sonrada her yıkamada son durulamayı o suyla yap.Böylelikle rengini korumuş olursun belki.Bende beyaz olduğu için yapamıyorum artık böyle şeyleri.O beyaz saçlar kıpkırmızı olunca ağaçkakana dönerim sonrakaydirigubbakcemile3

saçımda hiç beyaz yok canım
18 yaşındayım ve saçlarım doğal yani boyatmadım,kına da yakmadım
gerçi 2 gün yapmayla bile birazcık etki etti ama zaten evde soğan kabuğu kalmamıştı kaydirigubbakcemile3

saçımda hiç beyaz yok canım
18 yaşındayım ve saçlarım doğal yani boyatmadım,kına da yakmadım
gerçi 2 gün yapmayla bile birazcık etki etti ama zaten evde soğan kabuğu kalmamıştı kaydirigubbakcemile3

Ne güzel bir yaştasın.Mümkün olduğunca doğal ürünler kullanmaya devam et.Çünkü beyazlar çıkınca eninde sonunda boyayla tanışıyosun.Keşke bi hap falan çıksa onu yutunca saçlarımız doğal rengine dönse..:Saruboceq:

soğan kabğunun saç rengini açıp açmayacağını aktara soruştm pek açıcağını düşünmedğini ve saçı sertleştirebilcğini söyledi.fakat papatya suyu hem saçı besliyor hemde 3-4 kullanmda saç rengini açıo tavsiye ederm.

Ne güzel bir yaştasın.Mümkün olduğunca doğal ürünler kullanmaya devam et.Çünkü beyazlar çıkınca eninde sonunda boyayla tanışıyosun.Keşke bi hap falan çıksa onu yutunca saçlarımız doğal rengine dönse..:Saruboceq:

haklısın canım annem artık dip boyam geldiğinde kuaför lafı duyduğumda sinir oluyorum bıktım kuaföre gitmekten diyo-ki ben hiç uğraşamam her ay kuaförle ve saç rengimi haftada bi değiştirmek isterim bi siyah bi kızıl bi platin.ve bunlar uç renkler:) en iyisi sabretmek sanırım çünkü herkes sonradan pişman oluyor:1no2:

X