Beğenmediğiniz Parfümler hangileri ?

simge0606

çalış çalış çalış
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
164
0
36
ben hynotic poison ve gucci rush ı hiççç begenmiyorum hele rushtan midem bulanıyor resmen kafamçokkarıştı

kızlar başka hangi parfümler var hiçç begenmediginiz??? :nazar:

kızlar nerdesiniz yaaa yok mu hiç begenmediginiz parfüm fikir sahibi olalım ???

weekend aslında güzel bir kokuydu ama herkeste var ve özellikle ucuz kokuları iyice mide bulandırıcı hale geldi

çiçekli kokuları begenmıyorum pek... yanı kendım de sevmıyorum daha cok baharatlı parfümleri seviyorum...

aslında cok tutan bir parfüm ama artık bööööööööö geldi bana amor amor dan.yanımdan gecen 10da 3 kızın kokusu bu ve hiç hoşlanmıyorum

ayy amor amor u eskiden cok severdim ama bende baydım artık bu kokudan...bide her tende aynı durmuyor bu koku kimisinden miden bulanıyo gercekten:1no2:
ay bide angel var onuda sevmiyorum cok iğrençççç:nazar:

NOA berbat. nesini seviyolar bu kokunun anlamadım. çamaşır makinesinden yeni çıkan kıyafet kokusu gibi... :1no2:

angel çok ağır midem bulanıyo bu kokuyu duyunca. bi de alien die bi koku var aynı mercimek yemeği gibi kokuyo iğrenç..

cok var begenmedıgım.. narcıso roudrıguez for her.. jean paul classıc.. rush ypnotıc poıson.. lolıta lempchıca... tom ford black orchıd.. şekerli kokuları da sevmiyorum.. acı kokuları da

aslında çok vardır ama ilk aklıma gelenlerden lolita lempik (yanlış yazmış olabilirim) bence çok çok berbat
bide davidoff cool water buda direk baş ağrısı yapıyoır dayanamıyorum bu ikisine hiç

zevkler ve renkler tartışılmaz ama bende tatlı bayık ve ağır kokuları sevmiyor dediğiniz gibi başağrısı yapıyor ben temiz sabun kokularını severim varmı öyle bildiğiniz sengözlerimebaksanab

Bi dönem Christian Dior Addict kullandım, çok ağır bi koku.Nereye gitsem mutlaka soruyorlardı ne olduğunu ama çoğu kişi de çok ağır olduğu için artık başlarını ağrıttığını söylüyodu.Şimdi başka bişey kullanıyorum.

canlarım ben guccı rush ı begenmem tamam cok yogun bır koku sık kokuyu makınede yıka hala kokar ama ıcık kokar agır bırde soft musk mıdemı bulandırıyor ayrıyeten canel 5 addıct

X