Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

Şebnem paker

1996
upload_2016-7-14_13-14-18.png

1997
upload_2016-7-14_13-14-41.png

arkadaşlar herkesin yüzü ve burun yapısı farklı... her burun her yüze gitmez ve benim burnum şununki gibi olsun diye bir olay ve mucize de yok. doktor ancak sizin burnunuzun formunu düzeltmeye çalışır. tutup da başkasınınki gibi bir burun yaratmasını beklemeyin. kimsenin elinde sihirli değnek yok hayal kırıklığı yaşarsınız. ben rötüşlü kendi resmimi gösterdim doktora, onu bile yapamadı düşünün. bu arada beğendiğim burun şekli olarak da natalia oreiro idi benim yüzüme de yakışabilecek ama yok öyle bi dünya işte malesef :KK14:
Eline agzina yuregine saglik. Cogu insan kendi burnunu umursamadan doktordan sihirbazlik bekliyor. Olmayincada husran..

Eline agzina yuregine saglik. Cogu insan kendi burnunu umursamadan doktordan sihirbazlik bekliyor. Olmayincada husran..

Ama bazı doktorlar da bırakın sihirbazlık beklemeyi, burnu bir enkaz haline getirebiliyorlar. Bence o tür olumsuz sonuçlardan "benden de sihirbazlık beklemesinler, olan bu" diye sıvışmamalı doktorlar. Veya öyle düşünülmemeli.

X