Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

Kızlar Yasemin Hadiventin burun fotoları.Estetiğim diye bağırıyor.Ucu çok kötü olmuş.Daha kavissiz ve doğal olsaymış dahada güzel olacakmış ne dersiniz?

ben beğendim severim böle burunları doğaldan yana diilim açıkçası

kiz sende benim gibi yapmacik duran burunlari seviyorsun herhaldekaydirigubbakcemile3

kızlar akasya durağındaki kızn burnu estetikmi sizce

Yaşı henüz çok küçük,estetikse yazık bence..
Salt görüntü için,böyle erken yaşta risk alınmamalı..

Tersi olsaydı,kötü bir görünüm olduğunda psikolojik halini düşünemiyorum bile..

Yasemin Hadiventi, bende beğenirim..ama burnu kötü çok kalkık..:))
Oyunculuğuda fena değil..:)

arkadaşlar konu ile ilgisiz ama fahriye evcen BOĞAZıÇı ÜNıVERSıTESı fen edebiyat fakültesi-tarih bölümünü kazanmış.YANı 5 AY ÇALIŞMAYLA KAZANMIŞ !! !!!!

ebru ebru boğaziçi üni. bahsediyoruz.bilmiyorum ama millet o kadar çok çalışıyor 1 yl dersh. gidiyor vb..bu kız oyuncu,çekim,o,bu,istinye park a gitme falan filan derken nasıl yeterli derecede çalışabildi anlayamadım. !

simdi baktım bogazici üniversitesi fen edebiyat fakültesi tarih bölümü sözel 2 den 336,962 puanla kapatmıs, bölümün sözel bölümü oldugu düsünülürse abartılacak bir puan degil hatta cok yüksek oldugu bile söylenemez, ayrıca ünlü diye aptal degil ya, bos zamanlarında calısmıstır, calısmadıysa da helal olsun demekki zeka yerindeymis, torpille kazanacak hali yok ya

ne demek istedigini anlayan anladıysa sorun yok, ben acıkcası anlamadım neyi kastediyorsun, anlayan varsa (senin dışında) bana da anlatsın :) kız kazandıysa kazanmıs yani niye olmayacak birseymis gbi bahsediliyorki

X