Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

arkadaşlar konu ile ilgisiz ama fahriye evcen BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ fen edebiyat fakültesi-tarih bölümünü kazanmış.YANİ 5 AY ÇALIŞMAYLA KAZANMIŞ !! !!!!

DoĞrusu anlayamadım ben sİzİn fİkrİnİz nedİr !kıskandıĞımı zannetmesİn kİmse ama bana tuhaf geldİ !!

ebru ebru boğaziçi üni. bahsediyoruz.bilmiyorum ama millet o kadar çok çalışıyor 1 yl dersh. gidiyor vb..bu kız oyuncu,çekim,o,bu,istinye park a gitme falan filan derken nasıl yeterli derecede çalışabildi anlayamadım. !

akıllı olduğu her halinden belli zaten.neyse anlayan anladı.

neyi ima ediyorsun ki
ösym kurumunda torpil işlediğini mi zannediyorsun?mirmirmirmir

ebru bu alman vatandaşlığına sahip olduğu için öss ile kazanmadı o bölümü.YÖS ıLE KAZANDI.millet k...çını yırtıyor bunlar havadan hooop..iyi iyi sen kabullenebiliyorsan sorun yok.

Son düzenleme:
ebru bu alman vatandaşlığına sahip olduğu için öss ile kazanmadı o bölümü.YÖS İLE KAZANDI.millet k...çını yırtıyor bunlar havadan hooop..iyi iyi sen kabullenebiliyorsan sorun yok.

ee sadece o kazanmıyor bu sekilde kazanan bir sürü insan var, devlet onlara bu hakkı tanımıs onlar da giriyorlar, millet de k.... yırtacagına degistirilmesi icin ugras versin o halde, herkes kabullenmis ben niye kabullenmeyeyim, ha ayrıca onların kontenjanları da ayrı oldugu icin kimsenin de hakkını yemiyorlar, zaten TR vatandasları normal ve eşit şartlarda aynı k... yırtma oranı ile giriyorlar, burada elestirilecek fahriye evcen ya da baskası degildir, hata yaptıgın konu burası bence, böyle bir hak vermisler kızda girmis sınava kazanmıs bunda garip bir sey yok, yıllardır olan bir mevzu bu kız mı kazanınca üni.yi problem oldu anlayamadım

ebru arkadaşım fahriye sadece medyatik olduğu için yazmadım ben bunu.ama yös nin soruları daha kolay ve ben bunu haksızlık olarak görüyorum.yoksa allah kahretsin niye eğitim görüyor olayında değilim.sende avukatı gibi yazmışsında yazmışsın maşallah.

ebru arkadaşım fahriye sadece medyatik olduğu için yazmadım ben bunu.ama yös nin soruları daha kolay ve ben bunu haksızlık olarak görüyorum.yoksa allah kahretsin niye eğitim görüyor olayında değilim.sende avukatı gibi yazmışsında yazmışsın maşallah.

bence fahriye medyatik oldugu icin nasıl kazanmıs bogazicini der gibi yazdın, yös'ün kolay oldugunu bende cok iyi biliyorum ama burada fahriye nasıl kazanmıs bilmem ne gibi yazmak ne buranın yeri ne de bunun onunla alakası var, olan ve olmaya devam edecek bir sınav, bir rahatsızlık duyulacaksa bunun onunla alakası yok bence, kimseyi savunmak gibi de bir dert icinde degilim ama yazdıklarınıza da katılmıyorum. avukatı fln da olmak gibi bir niyetim yok ama meslek hastalıgı sanırım nerde haksızlık görsem dayanamıyorum ve bence siz de onu kücümser bir tavırla nasıl kazanmıs seklinde yazıyorsunuz, yıllardır olan bir sınav bu kız kazanınca mı birden sinirinizi bozdu

ebru bu alman vatandaşlığına sahip olduğu için öss ile kazanmadı o bölümü.YÖS İLE KAZANDI.millet k...çını yırtıyor bunlar havadan hooop..iyi iyi sen kabullenebiliyorsan sorun yok.

ay hiç öyle düşünmemiştim direk öss diye düşündüm.:roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
demekki estetiksiz ünlü ünsüz kimse yokmuş herkesin annadıını bnde annadım sonunda=) inşlh bnde o kerwana katılcam yakında amaa çok zormuş yaa karar wermekk kime yaptırsam konusunu uffffffffff... buarada bnde estetiksiz bildiim bikaç kişiyi yaziim ama sora onlarda estetikli çıkarmış=) çağla şikel, nil karaibrahimgil, özgü namal özellkle çağla şikeli çok beeniirm bide şu kawak yelleri dizisindeki mine warya oda estetikmi acaba onuda çokk beeniorum????

buarada küçükaşk yaa herkes senin fotolarını çok beenioo ama bn göremiorum fotolarını paylaşırmısın burdan yada özelden bana gönderebilirmisin luuuuuuuuuuuutttttttttttffffffffffeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnn

neee saruhannn estetıklımı yok ya degıldırr ama bende hep derım bu adamın burnu ne kadar guzell allah ozene bozene yaratmıss gercı onun her yerı guzell esmer sekerım:)))

X