Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

kızlar dün akşam dans yarışmasında gözlerimi dansöz didemin burnundan alamadım doktoru kim bilen var mı?

dün bende tv de dansöz tanyeli vardı onu izledim burnu eskiden çok kötü gelirdi bana bu sefer güzel geldi çok tatlı duruyordu

Dansöz Didem hangisiydi, jürideki kıvırcık, kabarık saçlı kadın mı?

evet oydu canım ama bende aksine hiç beğenmedim burnunu ben estetiğim diye bağrıyor resmen o kızda sadece burun estetiği değil baya bi değişim olmuş gibi geldi bana oysa eski estetiksiz halleri çok daha iyiydi

evet oydu canım ama bende aksine hiç beğenmedim burnunu ben estetiğim diye bağrıyor resmen o kızda sadece burun estetiği değil baya bi değişim olmuş gibi geldi bana oysa eski estetiksiz halleri çok daha iyiydi

Valla dün akşam bizdede o kadının konusu geçti, ablam dediki şu saçları kıvırcık olan kadının burnuna bak ne kötü, ben estetiğim diye bağırıyor bir de üzerini altın sarısına boyatmış dedi, öyle deyince baktım ama ben de yeni ameliyat olduğumdan gözlerim yarım kapalı, tam göremedim, zaten saçlarından suratı tam görünmüyordu bile :)) sadece kaydırak gibi burnu vardı onu görebildim :)

bu kızın burnuda benim hoşuma gidiyo :KK71: sizce nasıl çokmu küçük $Nancy+Ajram+nancy.gif $Nancy+Ajram.jpg

kızlar öykü serter in burnunu çok beğeniyorum acaba estetik var mı?

Son düzenleme:
X