Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

son zamanlarda gündemden düşmeyen seda önderinde burnu çok değişime uğramış. onun burnuda çok güzel :)

evet bencede cok güzel olmus serhat tuncer yapmıs dün seda önder twitterina resım koymustu doktoruma ziyarete geldım dıye serhat beyle beraber resmını koymustu.

Son düzenleme:
Bence burnu estetiksiz ünlüleri tartışmalı. Güzel dediğimiz ünlü bayanların çoğu estetikmiş :)

çok doğru bir tesbit...hemen başalyalım Ezgi Eyüboğlu estetiksiz güzellerden :)

Eklentiler

• $images.jpg
    $images.jpg
    5,8 KB · Görüntüleme: 191
cesaretlerine hayranım valla...ozamanlar imkanlar bu kadar gelişmiş bile değildi ne cesaret.. acaba onlar kaç günde iyileşti...

gülşen bubikoğlu doğal güzeldir.estetik yok ki :)

her burnu düzgün olan da estetik değil haliyle bi sürü var böyle insanlar..

Allah vergisi

ki zaten olup olmadığı şak diye anlaşılıyo

bana var gibi geliyor eski resimlerine bakınca daha tombiş bir burnu varmış şimdi ise incecik zaten hatırlıyorum eskiden bir magazin programı vardı
orada estetik olmuş ünlüleri konuşmuşlardı hülya avşardanda bahsetmişlerdi kuş gaası gibi yaptırmış vs gibi şeyler konuşmuşlardı eskidende küçükmüş burnu ama ucu biraz tombikmiş

hülya avşar eskiden neyse şimdi de aynı..hiçbi zaman yüzünü elletmedi:nazar::nazar:

bebek gibiymiş hala da yalına göre çok güzel

burnu da çok güzel

zaten altın oran diye bi kavramam en çok uyan yüz ondaymış ünlüler arasında öyle duymuştum tv de..

angelina jolie ve blake lively'nin burunlarına bayılıyorum..jessica biel'in de çok güzel..sadece burunları diil, her yerleri güzel bu hatunların..

ben de katılıyorum sana. ünlülerin doktorları arasında hiç duymadım emre ilhanı. daha çok, biraz kalburüstü halkın doktoru gibi geliyor bana da
Emre İlhanın farkında olmadıkları için o kadar kötü burunlara sahip ünlüler zaten. Estetik oldukları çok belli oluyo... Ünlüler yüzünden insanlar estetikten korkar oldu

burun doğal olmalı..estetik olduğu belli olmamalı...petek dinçözun burnu çirkin..estetik olduğu çok belli..

katılıyorum petek dinçözün burun ucu sanki sonradan ekleme gibi yapılmış. bence en doğal ve en güzel burun türkan şorayın burnu olmuş yüzüne çok yakıştırarak yapılmış ben estetik olduğunu bilmiyordum bile :)

forumunuzda misafirim arkadaşlar:KK34:deniz akkaya yı tek geçerim kadına estetik yakışıyo yau:KK1:hepinize kolay gelsin...

X