Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

petek dinçöz
petek_din_e7_f6z.jpg

emel sayın
emel_sayin2.jpg

türkan şoray
73687808ea.jpg

türkan şorayı ta eskiden orjinal bilirdim bi resimlerini gördüm şok oldum kaldım koaman kemerli burnu kaç ameliyat geçirmiş :) ya kızlar emin olun bu ünlüler hep esteiik makyaj güzeli bizde aynı evrelerden geçsek kesinlikle dünya starları kadar şahane fevkalede oluruz :) ki çogumuz en dogal haliyle bunların dogal hallerine estetiksiz hallerine bin takarız :KK70:

aysun kayacının burnu kötü kesinlkle.. küt kalmıss vildan ataseverin burnu ise uzun kalmıs... yapay oldukları cok belli berna lacının burnunu yamuk oldugunu da farkettm .. rojdanın burnu da estetigim diye bagrıo bence petekten farkı yok en dogalı blake livelyninki

kım ne derse desın en guzel en dogal burun ozge ozberk turkan soray denız akkaya mine tugay berna lacın gerı kalan hepsı bellı estetık oldugu rojdanın ozellıkle cok bellı ucu top gıbı funda arar nıran unsal ve hande yenerınkıde cok sıvrı aysun kayacınınkı kısa ve cok ınce petegınkı cok kalkık yasemın hadıventın onu genıs ve kalkık ebru sallının cok basık sankı sıkıyormus gıbı gokce bahadır ve vııldan ataseverın esteetık degıl ayrıca nehır erdoganında degıl cunku kucukluk resımlerındede burnu aynı dolunay soysertın kendı burnu sanıyordum ama dogal olmus onunda gerı kalan kım varsa hepsı cok bellı estetık oldugu ayrıca en guzel burun estetıgını turk doktorları yapıyor:))))))

gökçe bahadır ve vildan ataseverin burnu estetik eski hallerinide gördüm biliyorum

axo0vl.jpg

Adini feriha koydum daki Hande (Ceyda Ates) de hafif bir duzeltme yapmis, gecenlerde fark etmistim. 2. sezonda burnu biraz daha kibar ve kucuk bir kemere varmis o da yok olmus.

X