Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

en önemli ve en çok estetik yapan kadınları atlıyorsunuz eskilerden ajda pekkan gönül yazar emel sayın... yenilerden hande ataizi özlem savaş gizem özdilli ece gürsel tuğba (ama rafet el romanın karısıydı hani karışmasın tubalar )ve sevdaaa demirellllll hatta daha sayamadığım nicesi.petek dinçöz o eski haliyle biliyorum.bizim oturduğumuz muhittte bitirdi liseyi.tabi bitirdi bile denemez..çiğli evka 2 teğmen ali rıza akıncı lisesinde okudu..bizim muhitten çıktı gitti istanbula..ama ünlenmeden evel estetiklerini olmuştu bile

peki eski hali nasıldı nette resmini gördüm ama siz canlı gördünüz yorumunuz farklı olur şişmanmış galiba doğrumu

gönül yazar

Eklentiler

• $Artist-Dergisi-Gonul-Yazar-Posteri-DIVA__14962014_0[1].jpg
    $Artist-Dergisi-Gonul-Yazar-Posteri-DIVA__14962014_0[1].jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 373
  • $Gonul-dik[1].jpg
    $Gonul-dik[1].jpg
    12,5 KB · Görüntüleme: 149
peki eski hali nasıldı nette resmini gördüm ama siz canlı gördünüz yorumunuz farklı olur şişmanmış galiba doğrumu

boylu posluydu ama hantaldı.ayrıca çok fazla ergenlik sivilcesi ardı.yüzünde.hatta amatör kamerayla o yıllarda çekilmiş görüntüleri hep yayınlandı.burnu kemerliydi.yüzü yine güzelceneydi ama petekte çok işlem var..ben yağ aldırdığını ve silikon yaptırdığınıda düşünüyorum çünküçokk çok değişiklik var kendisinde.saçları kestane rengi yine sırtına kadar inerdi.burnu uzuncana ve kemerli hantal bi kilosu vardı..yüzü şimdiki halinden daha dolgundu.ama değişmeyen tek şey o gülüşü..

arkadaşlar para insanı güzellik kraliçesine çevirebiliyor yaniii.günümüzdegüzellik paraya bakar oldu..petek dinçöz meselaaa..inanın etrafta çok sıradan gördüğümz orta tipte biriydi hatta vasattı bi tek boyu allah vergisi...ama şimdi taş bebek diye anılıyor.yani bunun sebebi para değilde neee sizce?? fikri olan varmı

bana göre eskilerden yada yenilerden farketmez ama estetik olan ama çok başarılı sonuçlar alan iki kadın sanatçı tanıyorum türkan şoray ve emel sayın sanki bu iki sanatçı bu burunla doğmuş gibiler o kadar doğal yanii..ikisinin de burnu muhteşem eski hallerine baktığımızda o eski zamanlarda böyle daha güzel burunlar yapılıyormuş ..ama günümüzde doktorlarda çoğalmasına rağmen estetik mağduru gezen o kadar çok insan varkiii..ünlü yada ünsüz farketmiyor

ya ben aysun un estetikli halini hicc begenmyiorum. eski hali binkat daha iyimis gibime gelyior. burnu yamukk asiiri belli esetik oldugu, dudaklari da malum....

eski hali daha iyi
&

11651_0.jpg

Son düzenleme:
petek dinçözz :lepi:
zaten dr uma belirtmiştim onunki gibi olsun diye şakkıdı
oda bana onun yuz hatları farklı senin farklı onun gibi olmaz ama ona yakın olabilir demişti hihoyyyt

bana göre eskilerden yada yenilerden farketmez ama estetik olan ama çok başarılı sonuçlar alan iki kadın sanatçı tanıyorum türkan şoray ve emel sayın sanki bu iki sanatçı bu burunla doğmuş gibiler o kadar doğal yanii..ikisinin de burnu muhteşem eski hallerine baktığımızda o eski zamanlarda böyle daha güzel burunlar yapılıyormuş ..ama günümüzde doktorlarda çoğalmasına rağmen estetik mağduru gezen o kadar çok insan varkiii..ünlü yada ünsüz farketmiyor

cok güzel yazmissin valla:))) benimde en cok begendigim burunlar emel sayin veeeee türkan soray hastayim zaten o kadina, güzelligine herseyinezemuszemus cok güzelll.... emel sayinda hala cok güzel gecen reportaji vardi izledim burnu okadar tatliki tam benim istedigim gibi, ajda pekkanda var mesela onunkide fena sayilmaz ya...CADIARZU

türkan şorayın bu gösterdiğiniz resimleri estetikli hali bunlar çok eski resimleri değilki..
daha genç kızken burnunu yapmış, daha eski bi fotosu vardı orda burun ucu baya düşüktü bulabilirsem eklerim

burda da burnunun ucu düsük. hem alttaki ikinci resimde de estetikten sonra yazio zaten. birde bi eski siyahbeyaz filmi war orda da burnu dogaldi

bence türkiyede en kötü burun tanyelinin burnu olmuş maykıl ceksına çevirmişler kadını :)hele ki son zamanlarda ve sıla da estetik yaptrmış öyle tahmin ediyorum kemerliydi burnu ve ona çok yakışıyordu ama son klibi inşallah ta burnu altı kötü estetiklii yan proflde artık kemerlii değil

cok güzel yazmissin valla:))) benimde en cok begendigim burunlar emel sayin veeeee türkan soray hastayim zaten o kadina, güzelligine herseyinezemuszemus cok güzelll.... emel sayinda hala cok güzel gecen reportaji vardi izledim burnu okadar tatliki tam benim istedigim gibi, ajda pekkanda var mesela onunkide fena sayilmaz ya...CADIARZU

canım ajda pekkanı son dönemlerde tv de daha sık görür olduk.mesela geçen günlerde bir kaç kez canlı yayında bazı programlara katıldı. valal o kadar surat ifadesiz yüzde hiç bir yeri hareket etmiyor.ne bileyimm bana çok itici geldi.tabi belki burnu tek başına güzel bişekil amaaaa yinede estetik her halinden belli oluyor.ve çok abartılmış olması lazım.korkuyorm bu kadında estetik ameliyat masalarında kalmasın...yazık ya bu kadar operasyona yüzmü dayanır.michael jackson u aratmıyor valla..ee artık çok yaşlandı annem diyorki ben çocukken bile o vardı..ee düşünün yaşı bence altmışı çok tan aştı ..gönülyazarla aynı yaşlardalar..yeter diyip ARTIK O YAŞIN TADINI ÇIKARMAMLILAR BENCE.hiç bir estetik insana gençliğideki yüzü veremezz..

X