Rüya Yorumları rüyada bebek emzirmek

gonca_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
53
0
arkadaşlar ben yaklaşık 5 yıl önce bir rüya gördüm hala zaman zaman aklıma gelir.en yakın arkadaşım yeni doğmuş bir bebek emziryordu sonra elime veriyordu ben emziriyordum.tabi o zamanlar bekardım.lütfen bilginiz varsa paylaşırmısınız?kaydirigubbakcemile3buyrunnnnnnnnn

arkadaşlar ben yaklaşık 5 yıl önce bir rüya gördüm hala zaman zaman aklıma gelir.en yakın arkadaşım yeni doğmuş bir bebek emziryordu sonra elime veriyordu ben emziriyordum.tabi o zamanlar bekardım.lütfen bilginiz varsa paylaşırmısınız?kaydirigubbakcemile3buyrunnnnnnnnn

Kadın erkek çocuğunu emziriyorsa; sevinmeye, kız çocuk emziriyorsa rüyayı görenin ağlayacağına işarettir

bende bu gece rüyamda arkadaşımın kızını emzirdim:ecrin_bebek:ama ben şu anda süt verdiğim için bilinçaltıdır diye düşünüyorum tabi yinede etkilendim.hayır olsun inşallah yorumuda hiç okumamış sayıyorum :umursamaz:

Kadın erkek çocuğunu emziriyorsa; sevinmeye, kız çocuk emziriyorsa rüyayı görenin ağlayacağına işarettir

ne kadar sacma.. erkek cocuk nedense sevinc olarak kiz cocuk ise uzuntu olarak yorumlaniyor.. direk cocuk ayrimi yapiliyor. Bunu uydurun kisiler iyi atmislar ama dogrulugunu kesinlikle dusunmuyorum.

ne kadar sacma.. erkek cocuk nedense sevinc olarak kiz cocuk ise uzuntu olarak yorumlaniyor.. direk cocuk ayrimi yapiliyor. Bunu uydurun kisiler iyi atmislar ama dogrulugunu kesinlikle dusunmuyorum.

valla çok eski bi rüya tabirleri kitabından yazdım şöyle söyliyim yaklaşık 150 yıllık arapça büyükbabama çevirisini yaptırdım.

belki göğsünün üstüne yatmışındır veya göğsün ağrıyodur ben çünkü karnım şiş veya ağrılı olsa kendimi hamiş görüyorum

bende emzıren bır anneyım dun gece ruyamda yenı doğmus bır bebeği emziriyordum..bebek benı emıyor ve hatta sutumunde cok guzel olduğunu soyluyor...

rıcım ıcımı kemırıyor..bu kotu bır ruyamı sızce??

X