Di Beyazlatmak (Yardm)

jeliyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
272
0
33
arkadaşlar dişlerimin renginin sarı olmasından çok rahatsızım bi ara kullandıqım diş macunu istediğim beyazlığa ulaşmamı sağladı ama adını hatrlayamıyorm :KK43:
sizin kullanıpta önerebiliceğiniz diş macunu varmı sigara kullanmıyrm ve karbonatı asla önermeyin dişlere çok zararlıı yardımlarını bekliyrm şimdiden tşkler..:a015:

evet bunu ben de merak ediyorum beyazlatma için biyere sordum 1 milyar istedi

Bende geçenlerde dişcime sordum dis beyazlatmak ne kadar falan 600 ytl dedi. Beyazlatan diş macunu hakkında bi bilgi veremicem canım ben pek beyazlattıgına da inanmıyorum acıkcası duzenli fırcalarsan tabiki beyazlar ama uzun zaman alır ve bembeyaz olcagını sanmıyorum.

Arkadaşlar diş pastaları satılıyor ve çok işe yarıyor.Gerçekten şiddetle tavsiye ediyorum...:teselli:

fe adlı ucuz bır dıs pastası satılıyor marketlerde ondan kullandım ama arada bır sureklı kullanmak ıyı degılmııs duyduguuma gore tahrıs eder falan ama beyazlattı dıslerımıı ))

benimkiler sarı ama doğuştan yani kendi rengi ne yapsam beyazlatamıyorum diş beyazlatma yaptırcaktım ama doktor vazgeçirdi diş minesini zayıflatıyormuş ilerde dökülmesi kolaylaşıyomuş diye bende istemedim

diş pastasının herhangi bir zararı var mı sigarada kullanmıyorum zararı dokunmasın :/

diş minen sarıysa hiiç bişey beyazlatmıyor.ben diş beyazlatma yaptırdım ama aradan biraz süre geçince aynı rengine dönmeye başlamıştı ki! thera med i keşfettim. şimdi yine bembeyaz.

diş minen sarıysa hiiç bişey beyazlatmıyor.ben diş beyazlatma yaptırdım ama aradan biraz süre geçince aynı rengine dönmeye başlamıştı ki! thera med i keşfettim. şimdi yine bembeyaz.

oneki diş macunumu ..yada pahalı bişimi..

ya kullandığım macunla beyazlamıştıı kullandığım macunlarda iş yok heralde şu marketlerde satılanların pek faydası yok bana yoksa dediiğiniz kadar sarı değil..

X