lmek istiyorum :( Ne yapmalym?

E

EU1

Ziyaretçi
unı okudum bı işe baslıycam yarın gıdıcem
aılem benden para almıstı sımdı vermıyor
erkek arkadasım benı terkettı zorla aldattmısım gıbı gosterdı bı şans verıyorum sana dıyo ben aramadan aramıcan benı dıyo aglıyorum telefonda durmadan şu an yüzüm pancar gıbı kırmızı durmadan aglıyorum aılem de canıma okuyor bu yasa kadar evlenemedın zaten aklııl degılsın herkes bunu dıyo duzgun işin yok akıllı degılsın dıyolar
yarın baslıyorum yolun bir kısmında babamla ya da otobusle gıdebılırım babamla buyuk kavga ettık bugun arabadan benı eve bırakıp gıttıler erkek arkadasım benle ılgılenmedıgı gıbı bıraktı da gıttı ben ne yapsam gıdıp rastgele bırıyle mı evlensem
sabah ve aksam babam eve bıraksa işe mı gıtsem yoksa ıntaar mı etsem baska yapcak bıseyım yok herkes cok aptal oldugumu soyluyo unı okudum ettım ama bıraz algılayamıyorum bılıyorum bısey dıyolar anlayamıyorum da bıde cok sorunlarım var herkes prıkohola gıt dıyor cok aglıyorum kızlar guzel bıseyler dıyın kandırın benı bılmıyorum
görucu taliplerım var hıc bırı asık olcgım erkekler gıbı y akısıklı degıl dıye ıstemıyorum dıyorum ters cevırıyorum öle bısey mı yapsam belkı ıyıdırler yakısıklı degıller belkı duzgundurler. öle mı yapsam ne yapsam asagı mı atsam kendımı ölmus olunca hepsı ççöözülcek mı bı gerı kalan sımge daha olmucak benden kalan bısey olmuycak ama ben ne yapıcam bılmıyorum drumadan aglıyorum
:mymeka:
:a015:

aılem para almjıstı ıhtıyacları vardı babam hıc para esırgemeyen bırı ama 2. el araba alma derdı alamıcagım ıcın parayı vermıstım bugun dıyo kı aslında ıkıncı eller ıyı ama aradan 10 yıl gecmıs bana aldırmadı aldırmaıgı gıbı paramı da aldı elımden ben sonra sana verırım dedı. erkek arkadasım sen bı dedıgımı anlamıyosun ben senı denıyorum arama benı dıyerek ama sen benı arıyorsun dıyor :KK43:(((((((((((((( atcam kendımı yaa

erkek arkadaşınla nişanlanmak üzereydin yanlış mı hatırlıyorum?

hiç anlayamadımmm... kusura bakma ama çözemeyecegimiz kadar karışık anlatmışsın

:KK43:(((( aılemle cok kavga ettım
erkek arkadasımsa benı arama dıger telımı kullanmnıyorum dedı ama kullanıyordu
aradım o cıkınca ben senı denıyrum kullanma demıstım dedı bır de erkek arkadasını üzerıme saldı ben aldatmıs konumuna gırdım :KK43:(( aldattın benı bıde yapma denılenı anla dıyo ben aglıyorum tel actım
yarım saat bıde payladı benı :KK43:(((
aılem de sevmıyo benı ben ne yapıyorum yaaa :KK43:(

hiç anlayamadımmm... kusura bakma ama çözemeyecegimiz kadar karışık anlatmışsın

babası parasını vermemiş
erkek arkadaşı anlayışsızmış, onu terketmiş
üniversite okumuş ama iş bulamıyomuş
hala evlenememişte
bunlar için ölmek istiyomuş :nazar:

Durumun intiharı gerektirecek kadar kötü değil bence...

Sevgiliyse derdin amaan biri gider biri gelir be canım sende dert ettiğine bak :-)

Babanda paranı gasp etmediya verir elbet

evlenme öncesı kız denenir ya denıyo benı bolca: (( durmadan bagarıyo erkek arkadasım

aılem de hep bıseyler ıcın sucluyo araba sürüşü yaptık süremedım dıye süremıon dıolar
arabam var mıydı kı süreyım

sonra 2.el araba alınabılır kızım dıo babam,,
10 yıldır alınmaz sıfır alıncak o da cok para alamazsn sen o parayla ver parayı dedı 3 sene once 5 mılyarımı aldı elımden ben 27-28 yasımdayım ewde kalmısım o da cabası a kıllı olsaydım koca bulurmuşum :KK43: gelen teklıflerden bırını degerlendırırmısı m :KK43: aglıom kızlar ya pancar gıbı oldum gözlerım kapandı göremıom ya :KK43:

arkadasım dıgerb msjlarını okudum bence ıntıhar etmek yerıne hatanı duşun gecengunku msjlarını hıç begenmemıştım ve tashıpte etmıyorum bu durumda erkek arkadasın senı kullanmış oluyor bence

bıde babamla işe gıtmek zorundayım sabahları
ya da otobuse bıncem hıc bırını gormek ıstemıyorum ne aılemı ne sevgılı bıozuntusunu

yenı bı yasam ıstıyorum byaa :KK43:( allahım

canım senın kafan karışmış..tum olumsuzluklar ust uste gelmış..

ama cok sukur saglıklsın..Üniversite bıtırmışsın

Güzel bir işe başlıyacaksın...Her yenı bır gun yenı başlangıctır..

Bu dunya ya bır kez geldın..

Kımse senın canından ustun degıl..
Kımsenın lafına bakma..Herseyın bır zamanı vardır..
Zamanı gelınce sana cok deger veren bırıyle evlenırsın..

Insanların laflarına bakarak uzulursunsen cok uzulursun..
Hayattakı hatalarından ders alarak yoluna devam et..
Hayat cok kısa ve hızlı bır sekılde devam edıyor

arkadasım dıgerb msjlarını okudum bence ıntıhar etmek yerıne hatanı duşun gecengunku msjlarını hıç begenmemıştım ve tashıpte etmıyorum bu durumda erkek arkadasın senı kullanmış oluyor bence

hangını okudun begenmedın?

erkek arkadasım da aynını dıyo aılem de aynını dıyo
cunku sen anlamıyosun hıc bıseyden
bu kadar kalas kafalısın
aptalsın cunku ıdrak edemıyon hıc bıseyı
dıyolar
gıt bı psıkologa mı neye gıdıceksen gıt
tedavı ol dıyo hepsı
:KK43:((( mafoldumben

ne diye öleceksin bide ağlıyosun kim için ne için erkek arkadaşından ayrıl gitsin bi iş bul çalış 28 yaşındasın ne diye babanla gidicen işe kendin git gel ve bunlar için ağlamaya değmez hele ölmeye hiç herkes neler yaşıyor insanların ne dertleri var sende parana sahip çıksaydın vermeseydin babana bidaha paranı kimseye verme

ne diye öleceksin bide ağlıyosun kim için ne için erkek arkadaşından ayrıl gitsin bi iş bul çalış 28 yaşındasın ne diye babanla gidicen işe kendin git gel ve bunlar için ağlamaya değmez hele ölmeye hiç herkes neler yaşıyor insanların ne dertleri var sende parana sahip çıksaydın vermeseydin babana bidaha paranı kimseye verme

mafoldumben mafoldumben ay cok aglıyorum yaa :KK43:(((:-)a015:
neden hayatım benım böle yaa :KK43: bi şşükredemıcek mıyım ben

arastırma görevlisi yazıyor dogruysa eger..

arastırma gorevlısıyken mı baska bır iş buldun ..

anlamadım ,o kadar karrısık yazmıssın ki..cevap yazaanlara bıle karsılık yazmamıssın..

tayın fılan varsa öyle birşey yap bu kadar uzaklasmak ıstıyorsan..yada bılmem hangı sehırde iş buldum de çık o şehirden 28 yasındasın ,kafana vurup otur calısma demezler ya ..

bu şekilde uzaklas bence ,intihar düşünülmeyecek kadar acık bır olay anlattıkların ..yasakkelime

canım cok karısık karman corban anlatıyosun ya benneyaptımki

bencede sen iyisimi bi psikologa gıt emın ol o daha ıyı yardımcı olucaktır sana

erkek arakadasını da salla gıtsın ya cok kafana takıp gözunde buyutuyosun bence kaydirigubbakcemile5

Canım bence sen sevgilinden ayrıl annenin laflarına da kulak tıka bak ne güzel yeni bir iş bulmuşsun herşey yoluna girer merak etme.Gerçekten de herşey üst üste gelmiş
Böyle halledilibelir sorunlar içinde üzülme yaa bir de intihar düşünüyorsun .
Gerekirse de psikoloğa gidebilirsin daha iyi atlatırsınyerimseniben

erkek arkadaşını bırakmakla başla seni kullanıyor çünkü...jinekoloji bölümünde açtığın konunu okuduğum için bunu söylüyorum..

X