kızlar bebeğinize özel albüm hazırlayın

mermeral

..NAZ...
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
62
0
45
kızlar bebeğiniz yada çocuğunuz için özel albüm yaptırmak istiyosanız bana müraacaat aşşağıda örneklerini görebiliyorsunuz istediğiniz biçimde ister tek ister sayısını siz belirleyin albüm yapalım
1238889729_preview.jpg
Fotomontaj_photoshop&
TL1669.jpg
yapmanız gereken tek şey bana bebeğinizin yada çocuğunuzun çözünürlüğü düzgün net çekilmiş bir fotosunu yollamak bende onu dilediğiniz hale getiriyim ister peri ister prens ......5 tl karşılığında fotoğraf kağıdına bastırıp yolluyorum size sadece çerçeveye koymak kalıyor ......delikafadulden

Son düzenleme:
155516_4.JPG
yukarıdaki örnekler benim imalatım değil daha iyisini hazırlıyorum bu gördüğünüz benim imalat bebekte beniz kızım :):ecrin_bebek:

rag39pdtj0.jpg
kızlar aynı zaman bu tarz düğün nişan fotolarıda yapıyorum yada eşinizle birlikte herhangi bir fotonuzu manzara rötüş yapıp stüdyo fotosu haline geetiriyorum

düğün fotosu olmayanlar üzülmesin stüdyoya gidemedik bi resmimiz yok diyosanız evde bile çekilmiş gelinlikli yada gelinliksiz fotonuzu yolayın ben size stüdyodan çıkma foto hazırlayım ....:KK66:

kuzey_studyo02_k.jpg
sadece bebek fotoğrafları ve düğün fotğrafları değil sünenet fotoğrafları da

Son düzenleme:
yüz pürüzleri içinde rötüş yapıyorum memnun kalmadığınız fotoğraflarınızıda diüzeltiyorum....

Son düzenleme:
X