Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Avon fondoten kullanan var mı?

lethem

Guru
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
2.680
390
kızlar, cildimde çil, siyah nokta ve daha kötüsü sivilce var. fondoten de hiç kullanmadım ama deneyeyim dedim. avondan calming effects die bişi aldım ama pek memnun deilim.. daha önce likit fondoteninin testeri denemiştim, sanki daha iiydi.. ne dersiniz? likitten de mi alsam? başka markaya mı baksam? kapatsın istiyorum bide maske gibi durmasın:/
mirmirmirmir

cildin problemliyse avona bulaşma derim ben. ben kullandım ondan beridir sivilcelerle uğraşıyorum hala. başka bir marka deneyebilirsin clinique gibi.

evet evet hassas ciltler filan diyolar ama ben hiç inanmıyorum iki uç var ya çok memnun insanlar avondan ya nefret ediyo. ben yüzüme neyini sürdüysem sivilce yaptı siyah nokta yaptı. pudrası bile. bitmek üzere pudram bitsin rosense alıcam çok övüyolar onu.

sen hangisini kullanıosun kardelen? likiti denedin mi? kararsız kaldım yaa.. aldığım boşa gitti düzgün bişi alayım da boş yere para da vermeyim istiyorum:/

canım bence avon alma .yüzümüz ve cildimiz cok hassas.sen tecrübe etmişsin bir kere kullanmıssın tekrar aynı duruma düşmek saçma olur. başka markaları denemeni tavsiye ederim. hatta bence sivilcilerini fondotenle kapatmak terine doktora gidip tedavi olsan daha iyi olur

simgecim, ilaç da kullandım bi süre, geçti ama hepsi geçmedi, zaten yeni çıktılar stresten sanırım.. fondoten kısmına yazan arkadaşların yorumlarına baktım da, estee ve max factor dan memnunlarmış.. avon almayım yine en iisi dediğin gibi..

canım o zaman mineralli fondotenleri deneyebilirsin saglıklı diyorlar. max factorun iyi oldugunu bende duydum colour adapt fondotenini arkadasım kullanıyordu ve dogal görünümlüydü ayrıca hiç yag içermiyormuş.onu arastırabilirsin.ben hiç fondoten sürmedim cok fikrim yok bu konuda.ama max factor cok dogal duruyordu hihoyyyt

Bende Avonun Ideal shade fondötenini kullanıyorum çok hafif ,öyle kalıp gibi durmuyor çok iyi

avon calming effect bende de var nadiren özel günlerde kullanıorum ama yağlı cilt için bence iyi deil hemen yağlandırıo ayrıca çok ii kapatmıo benim cildim yağlı olduğundan pek memnun kalmadım 2 senedir öle duruo su bazlı almak gerek sanırım

X