leke..leke..lekeee

txixrtxixl kelebek

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
1.170
11
kızlar yaa adet zamanım 4 gun gectı gebelık testı yaptım negatif ama adet gunumde yapmıstım
10 gundur garıp bır sekılde kahverengı leke kızrmızıya donuk içerısınde uzayan kahverengı salgı gelıyor ama adet degıl ve adet olmadım adet olucam dıye beklıyorum yok olamıyorum
hafif batma ve agrı var korkuyorum kafamçokkarıştı

kızlar yaa adet zamanım 4 gun gectı gebelık testı yaptım negatif ama adet gunumde yapmıstım
10 gundur garıp bır sekılde kahverengı leke kızrmızıya donuk içerısınde uzayan kahverengı salgı gelıyor ama adet degıl ve adet olmadım adet olucam dıye beklıyorum yok olamıyorum
hafif batma ve agrı var korkuyorum kafamçokkarıştı

canım hamile olabilirsin buna genellikle yerleşme kanaması diyorlar bazı gebelik testlerinde sattan 10 gün sonra kesin yanıt veriyor bence en doğru cevabı kan testinde alırsın canım en kısa zamanda bir test yap canım bize de sonucu bildir hamilelikte batma ve ağrılar olabiliyormuş ama psikolojik de olabilir umarım hamilesindir canım

canım hemşerim doğru söylüyor .yerleşme lekesi olabilir ya hassas test al yada kan tahlili için yarın hstaneye koş.bizleride bilgilendirmeyi unutmakaydirigubbakcemile3

test aldım adetin gecıkmesı 5. gun yaptım daha oncekı hamılellıgım(dısgebelık) yıne aynı marka testten yaptım negatıf
sabah dr aradım napam dıye çarsamba sabahtan gel bır bakalım dedı gıdsecegım ama hamıledegılım sanırım enf veya yumurtaıkta rahımde kıst olabılır adet olamadım cunku
kahverengı gelıyor sökülmüyor 11 gundur boyle bakalım ne olacak
opuyorum elıf 2005

X