Ne yapıyo bu sızce ? Zor durmdaym..

yeliz.damla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
4
0
meraba bayanlar benm derdım bıraz karısık..
benım bı arkadasım var ( pelin).. bu arkadasımın eskı cıktıgı ( ismi can ) sene basında ortak arkadasımızla ( onun da adı melek ) bana haber yollamıs.. ben bu kızı sevıyorum acaba ne der dıye.. ben hayatta olmaz dedım arkadasıma boyle bı ıhanette bulunamam dedm.. sonra arkadasıma anlattm bu olayı.. oda bana tesekkr ettı dostlugum ıcın ve eger kabul etseydın senle asla konusmazdım dedı..
aradan bıkac ay gectı, bu arada ben canla sohbetı ılerlettım, arkadas gıbı konusuyoruz, ama dısarda hıc konusmuyoruz bırbırımzle, hem ben cekınıyorum, hemde yanlıs anlasılmak ıstemıyorum.. bı kac hafta once cana asık oldugumu farkettım.. daha once hıc asık olmamıstım, kendımı bı yandanda suclu hıssedıyorum tabı.. can da bana cok yakın davranıyo, mesela maç tahmını yaptırdı sabah, bilirsen yarın seni öpücem dedi.. neyse ıste ben bugun ortak arkadaşımıza (meleğe) anlattım canı sevdigimi, melekte bana canın aklı pelinde dedı..
ya aslında o kadar karısıkkı, ben bı yandan can la olmaz hayatta dedım, cunku ben hayatmda asla arkadaslarımı kırıcak davranıslarda bulunmadım, ama o kadar sevıyorumkı canı, ve eger ıstersem onun benı tekrar sevecegnden emınım ama yınede ıcımden bı ses olmaz dıyor, ustune ustluk canın su an pelınden hoslanmasıda cabası.. gercı pelının benle olan olayı bıldıkten sonra canla bırlıkte olması ımkansız.. ne yapayım sızce.. kafam cok karısık..

meraba bayanlar benm derdım bıraz karısık..
benım bı arkadasım var ( pelin).. bu arkadasımın eskı cıktıgı ( ismi can ) sene basında ortak arkadasımızla ( onun da adı melek ) bana haber yollamıs.. ben bu kızı sevıyorum acaba ne der dıye.. ben hayatta olmaz dedım arkadasıma boyle bı ıhanette bulunamam dedm.. sonra arkadasıma anlattm bu olayı.. oda bana tesekkr ettı dostlugum ıcın ve eger kabul etseydın senle asla konusmazdım dedı..
aradan bıkac ay gectı, bu arada ben canla sohbetı ılerlettım, arkadas gıbı konusuyoruz, ama dısarda hıc konusmuyoruz bırbırımzle, hem ben cekınıyorum, hemde yanlıs anlasılmak ıstemıyorum.. bı kac hafta once cana asık oldugumu farkettım.. daha once hıc asık olmamıstım, kendımı bı yandanda suclu hıssedıyorum tabı.. can da bana cok yakın davranıyo, mesela maç tahmını yaptırdı sabah, bilirsen yarın seni öpücem dedi.. neyse ıste ben bugun ortak arkadaşımıza (meleğe) anlattım canı sevdigimi, melekte bana canın aklı pelinde dedı.. ya aslında o kadar karısıkkı, ben bı yandan can la olmaz hayatta dedım, cunku ben hayatmda asla arkadaslarımı kırıcak davranıslarda bulunmadım, ama o kadar sevıyorumkı canı, ve eger ıstersem onun benı tekrar sevecegnden emınım ama yınede ıcımden bı ses olmaz dıyor, ustune ustluk canın su an pelınden hoslanmasıda cabası.. gercı pelının benle olan olayı bıldıkten sonra canla bırlıkte olması ımkansız.. ne yapayım sızce.. kafam cok karısık..

1.bı arkadasım var ( pelin).. bu arkadasımın eskı cıktıgı ( ismi can ) sene basında ortak arkadasımızla ( onun da adı melek ) bana haber yollamıs.. ben bu kızı sevıyorum acaba ne der dıye

şimdi kafam karıştı benim.bu çocuk,can ,melekle haber yollayıpbu kızı seviyorum demişacaba kabul edermi.
sizde olmaz demişsiniz. sene başında. yani 5 ay önce.
birden eski kız arkadaşınımı sevdiğini hatırlamış sonra. pelini. duyguları değişkenmiş sanırım. gelgitleri var.
2.
ben kendi adıma konuşuyorum. zaten çocuk aklım pelinde demiş. hadi olmasında sizde olsun.,diyelim.
bana göre yanlış. benim arkadaşımda bana bunu yapsa anında silerim.vede ben de,bunu asla yapmam.
kız arkadaşımın
eski, erkek arkadaşına bakmak bizim kitapta yanlıştır. erkek mi kalmadı piyasada.
bunlar benim kabul edemeyeceğim şeyler.

1.bı arkadasım var ( pelin).. bu arkadasımın eskı cıktıgı ( ismi can ) sene basında ortak arkadasımızla ( onun da adı melek ) bana haber yollamıs.. ben bu kızı sevıyorum acaba ne der dıye

şimdi kafam karıştı benim.bu çocuk,can ,melekle haber yollayıpbu kızı seviyorum demişacaba kabul edermi.
sizde olmaz demişsiniz. sene başında. yani 5 ay önce.
birden eski kız arkadaşınımı sevdiğini hatırlamış sonra. pelini. duyguları değişkenmiş sanırım. gelgitleri var.
2.
ben kendi adıma konuşuyorum. zaten çocuk aklım pelinde demiş. hadi olmasında sizde olsun.,diyelim.
bana göre yanlış. benim arkadaşımda bana bunu yapsa anında silerim.vede ben de,bunu asla yapmam.
kız arkadaşımın
eski, erkek arkadaşına bakmak bizim kitapta yanlıştır. erkek mi kalmadı piyasada.
bunlar benim kabul edemeyeceğim şeyler.

bencede .Sen hiç bulaşma derim.3 günlük dünyadır deyip arkadaşlık gibi değerler kaybedilmemeli.Arkadaşını da sevse sana da yeşil ışık yaksa kalbine söz geçirmelisin.

can bayağ canlar yakacağa benziyor..
pelinleyken senden hoşlanmaya başlıyor, haber gönderiyor

pelin bunu öğrenince ayrılıyor

sen can' a aşık olunca can peline geri dönüyor..

benim de başım döndü valla.. bu ne hız...

kız arkadaşımızın eski sevgilisi olsada ondan hoşlanmak, his beslemek en büyük ayıptırrrr...

bılıyorum, zaten olayı anlatırken sızlere soylemıstım, beynım asla olmaz sacmalama dıyo, ama kalbime laf geciremiyorum ..

bence boşver,unutun gitsin,belki sana haber yollayarak ve seninle olmak isteyerek pelin den intikam almak istedi,olamaz mı?
bence unutun gitsin,değmez....

X