stanbul'da iyi bir Cildiye Doktoru

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
41
Istanbul'da iyi bir cildiye doktoru arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum...

bahcelıevler este wordl de uz.dr.neslıhan dolar ustune tanımam kımseyı:)..

bu doktor bildiğim kadarıyla herhangi bir hastanede çalışmıyor sivilce için gitmek istiyorum ben ama ilaçları nasılk alıcaz o zaman çok pahalıya gelir bu konuda bi çözümü olan var mı

benimde egzema sorunum var ve amerikan hastanesinde gittiğim bir doktor 1 yılı aşmasına rağmen sorunumu çözemedi,üstelik verdiği ilaçlar sayesinde hastalık cildimde yayıldı.
ben de bu sebeple iyi bir hekim arıyorum...

ben de sivilce için hatta kist şeklindeki akneler için iyi bi doktor arıyorum tavsiyesi olan var mı

ellerimin üzerinde kahverengimsi lekeler oluşmaya başlamıştı daha fazla ilerlemeden Sarkis beye muayene oldum ellerimdekinin bir çeşit egzama olduğunu verdiği ilaç ve kremi kullanmamı geçmezse parça alması gerektiğini söyledi verdiği ilacı ve kremi kullandım şükürler olsun şimdi hiç bir iz dahi kalmadı ben konusunda gerçekten uzman olduğunu düşünüyorum arkadaşımın yüzündeki yara gibi sivilceleri dahi geçirmişti

tavsiye için çok teş ediorum bende zeytinburnundayım yakın olması ii oldu..
bu arada muğlada nerde oturuosunuzben orda okudum

rica ediyorum hastaneye yakınmışsınız da bence kesinlikle gitmelisiniz rahatsızlığınızın geçiceğini umuyorum muğlada milas/örende oturuyorum siz merkezde mi okudunuz??

rica ediyorum hastaneye yakınmışsınız da bence kesinlikle gitmelisiniz rahatsızlığınızın geçiceğini umuyorum muğlada milas/örende oturuyorum siz merkezde mi okudunuz??

ayın 7nde gidicem inşallah.evet merkezde okudum ve muğlayı çook severim..

Dr. Serkis Barış'a giden var mı? erkek arkadaşım gitmeyi düşünüyorda bi araştıralım dedik... giden arkadaşlardan bilgi almak istiyorum...

anadolu yakası'ndan da tavsiyesi olan arkadaşlar var mı acaba? :Saruboceq: :gitme:

Ben Dr. Barış Derventi tek geçiyorum bu konuda, kendisi Modada ücretide gayet makul, Özelden yazarsan bu konuda bilgilendirebilirim seni, telefon numarası bende mevcut. Sadece eczanede satılan ilaçlarla değil, ayrıca krem karışımlarıylada tedavi ediyor. Eşim için gidiyoruz kendisine başka bir şehirden, kendisinin İngiltereden gelen hastaları olduğunu duymuştum

Neslihan Dolar bence de kesinlikle muhteşem bir doktor! Istanbul'da iyi br cildiye doktoru arayanlara duyurulur.
Kendisi şu anda JFK Hastanesinde çalışıyor
Çevremdeki cilt ve saç rahatsızlığı olan herkese şidddetle onu tavsiye ediyorum

X