Plastik Cerrah( Doktor tavsiye)

dogan_75

Guru
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
261
16
48
MERHABALAR.. foruma yeni üye oldum. benim yüzüm oldukça zayıf ve çöküktü. yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırmaya karar verdim. araştırmaya başladım kime yaptırabilirim diye. yüz bu riske atılmıyo iyi araştırıp karar vermek lazım. ben de sonunda ege üniv. plastik cerrahı UFUK BİLKAY da karar kıldım. geçen yıl yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırdım. ilk seansta baya etkisini gösterdi. sonuç iyiydi ama 2. seansıda yaptırdım sonuçta doktorumdan ve yapılan operasyonumdan oldukça memnun kaldım. iyi ki yaptırmışım diyorum.. doktorum dalında uzman birisi ve başarılı.. kesinlikle tavsiye ediyorum..:1rolleyes:

merhaba doğan_75 bende estetik cerrah araştırıyorum uzun süredir. sana sormak istediğim madem 1. ameliyatın sorunsuz geçtiyse 2. sine neden gerek duydun. birde ufuk beyin burun ameliyatları nasıl acaba bir fikrin var mı?

ufuk bilkayı bilmem ama Teoman doğan ve Fatih Dağdelen adlı doktorları sana önerebilirim arkadaşım teoman beye kız kardeşimde fatih beye ameliyat oldular ikiside mennunlar hallerinden

Son düzenleme:
ufuk bilkay burun ameliyatında da oldukça başarılı. yaptıran arkadaşlar var ve memnunlar..

1. seans yeterli geldi fakat tam bir dolgunluk olsun ve yapılan işlem otursun diye 2. cisini de yaptırdım. zaten yağ enjeksiyonunda iyi sonuç almak için 2 ya da 3 seans yapılıyo..

Son düzenleme:
doğan_75 akadaşm verdiğin bilgiler için tşşkr ederim. bende allah nasip ederse önümüzdeki ay rinoplasti olucam ufuk bilkaya. ama aklımda ali barutçu gidip geliyo kararsız kaldım. burun ameliyatında başarılı, yaptıran arkadaşlar var yazmışsın. senin arkadaşların mı yaptıranlar? yoksa hastanede gördüğün kişiler mi?

burun ameliyatı yaptıran kişileri gördüm. ufuk beye burun ameliyatı yaptıran kişilerle konuşman iyi olur. bizi duyuyorlarsa lütfen yazsınlar

Son düzenleme:
herkes çok iyi olduğunu söylüyor ama bi kişi de ben yaptırdım memnunum demedi.. gerçi bu önerilerin birinde rast gelmiştim. hatta fotoğrafınıda görmüştüm pek hoşuma gitmemişti..lütfen arkadaşlar ufuk bilkaya burun ameliyatı olan varsa paylaşsın

ben de sevgili doktorum Naci Çelik'e 2 operasyon birden oldum.herrr yönden inanılmaz memnunum.gidip görüşülcek doktorlar arasına kesinlikle alınması gerekir.iyi araştıran birinin de Naci Beyi tercih etmemesi için bir sebep olduğunu düşünmüyorum.kesinlikle tavsiye ederim :hooray:

X