Bhcg hangi günlerde yapılır? ACİL

feraye55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2007
398
0
Arkadaşlar merhaba....Benim gebelik testi günüm pazar gününe denk geldiği için cumartesi yani 11.gün test yaptırdım...
11. 13. 15. günlerde yaptıracağım , bi sorun olur mu sizce?
Herkes 12. 14. 16. günlerde yaptırıyor ya...

Dr telefonda 3 günde bir test yapılacak,ikinciyi salı günü yaptır demişti(yani 14.gün oluyor) .. Ama ben dayanamayacağım, bugün yani 13. gün yaptırmak istiyorum...
Bide herkes 2 günde bir yaptırıyor, neden bana 3 günde bir dedi...Sizler hangi günlerde yaptırdınız? Acil cevaplarınızı bekliyorum...

farketmezki canım.ben hep erken yaptırırdım.sabırsızlık meselesi.
48 saatte ikiye katlıyorsa sorun yoktur.
yaptır sen 13. gün.
hayırlı olsun.

genelde söylenen transferden sonra 12.gün.sonra 14.gün.sonra 16.gün şekilde...ikiye katlaması bekleniyor.

ben hiç beklemedim 12.günü.
3 defa tüp bebek yaptırdım.
testlerimide erken yaptırdım.
bişey farketmedi.
önemli olan ikiye katlaması.

Arkadaşlar merhaba....Benim gebelik testi günüm pazar gününe denk geldiği için cumartesi yani 11.gün test yaptırdım...
11. 13. 15. günlerde yaptıracağım , bi sorun olur mu sizce?
Herkes 12. 14. 16. günlerde yaptırıyor ya...

Dr telefonda 3 günde bir test yapılacak,ikinciyi salı günü yaptır demişti(yani 14.gün oluyor) .. Ama ben dayanamayacağım, bugün yani 13. gün yaptırmak istiyorum...
Bide herkes 2 günde bir yaptırıyor, neden bana 3 günde bir dedi...Sizler hangi günlerde yaptırdınız? Acil cevaplarınızı bekliyorum...

ayyy kaç çıktı yazsan ya merak ettim valla

canim onemli olan ikiye katlamasi yani 12 14 diye birsey yok
hayirli olsun ins ikiye katlar canim

benim bugün 7.günüm idrar tahlilini aldım yapsammı yapmasammı diye düşünüyorum...meraktan çatlıycam negatif çıkarsa naparımmmmm..... ay bu nası bi heyecannnnmirmirmirmir

canım ben 11. günde yapmıştım birde 13.günde fazla bir fark olmuyor ha bide 11.gün testin neydi senin inşallah bugünkü testinde ikiye katlanmıştır

Son düzenleme:
Arkadaşlar yanıtlarınız için çok teşekkür ederim...11.gün 200, 13.gün 600...

Son düzenleme:
tebrikler canım. rabbim hayırlısını nasip etsin sağlıcakla kucağına almak nasip etsin.

feraye tebrik edrim canım.maşallah değerin çoğul gbi görünüyor.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.hihoyyyt

canım feraye burdada tebrık edım canım..............çok guzel beraberız ınşşşşşşşşşş.............galıba ıkız ....inş keselerıde goruruz canımyaaa................inşşş

tebrik ederim canim.allah tamamina erdirsin insallah.rabbim yüzünüde göstersin.darisi bizlerin basina..

Hepinize çooook teşekkür ederim...Allah dileyen herkese nasip etsin...Ve tamanına erdirsin...
Allah hepimize hayırlısını versin inşallah....:emir_bebek::emir_bebek:

feraye senide tebrik ederim canım allahım tamına erdirsin
benimki olmadı kimyasal gebelikmiş bugün değerim düşük çıktı senağlama rabbim hayırlısını versin

sana demiştim ben pozitif sonuç alacaksın diye yerimseniben
darısı elgizimle beimde başıma ve tüm isteyene tabiki

feraye cim
benim 13. gün 670 idi ve ikiz bebişti.. sanırsam seninki de büyük ihtimalle birden fazla :)
allah kucağına almayı nasip etsin sağlıkla...

X