Kürtajdan sonra ilk adet,lütfen bir cevap !

Merhabalar, ben de 9 haftalık gebeliğimin kalp atışının olmaması nedeni ile 10 nisanda kürtaj oldum.Şuanda arada bir adet sancısı gibi ağrılarım oluyor ve kahverengi akıntım devam ediyor.
Dilerim en kısa zamanda tekrar sağlıkla hamile kalırız..hepinize geçmiş olsun

Merhabalar, ben de 9 haftalık gebeliğimin kalp atışının olmaması nedeni ile 10 nisanda kürtaj oldum.Şuanda arada bir adet sancısı gibi ağrılarım oluyor ve kahverengi akıntım devam ediyor.
Dilerim en kısa zamanda tekrar sağlıkla hamile kalırız..hepinize geçmiş olsun

canım geçmiş olsun bende 9 haftalık bebeğimin kalp atışları olmadığı için 17 nisanda kürtaj oldum 24 nisan adet tarihimdi geldi çok ağrım var yarın dr kontrolüm var dr sorucam burdaki soruları allahım hayırlısı ile hamiş kalmayı nasip etsin canım

canım geçmiş olsun bende 9 haftalık bebeğimin kalp atışları olmadığı için 17 nisanda kürtaj oldum 24 nisan adet tarihimdi geldi çok ağrım var yarın dr kontrolüm var dr sorucam burdaki soruları allahım hayırlısı ile hamiş kalmayı nasip etsin canım

canım öncelikle gecmiş olsun Allah sabır versin... bende 2 nisanda kürtaj olmak zorıunda kaldım 9 haftalık bebegimin kalp atısı olmadıgı için aldılar..4 yasında bir kızım var kızıma kardes istiyorum ama eşim istemiyor hatta bebek olmasın diye kendi korunuyooooo cıldıracam ne yapmalıyım hamile kalmak içinnnnnnnnnnnnnn ne olur yardım edin tekrar hamile kalmazsam bı psikoljiden kurtulamayacagım simdi daha cok istiyorum hamile kalmayı.....

meraba arkdaşlar öncelıkle herkese gecmiş olsun ve bıdaha cenabı hak kımseye bu acıyı yaşatmasın inş. gelelim bana ben bu ayın ılk haftası kurtaj oldum kanamam cok fazla degıldı bır hafta surdu azar azar leke halınde agrımda olmadı dıyebılırım ama son 15 gundur cok fazla kasık sancılarım oldu dayanılmaz agrılar cektım usuttugumu duşunuyorum ondan kaynaklanbılırmı son uc gundur rahatım ama fazla hareket etmıyorum hep dınlenme ve oturma halınde ve kendımı sıcak tutmaya calıyorum ılk başta fazla dınlenmedım hemen ayaga kalktım nasıl olduda cahıllık yaptım böle bılmıyorum fazla yonlendırılmedım ondan olsa gerek hayatımda ılkkez kurtaj oldum bebişimi kucagıma almak nasıp olmadı ıns bıdaha böyle bı durumla karşı karşıya gelmeyız şimdi ufaktan ufaktan yalandan agrılarım oluyo kısca böyle agrılar cekmem normalmı yorumlardan anladıgım 10 gun sonra agrı gecıyo yazılmış benımkı uzun surdu ?En Büyük TÜRKİYE

kızlar selam bu konu kapandı mı kimse yazmamış uzun zamandır ben hatırlatayım:)
bende 21 ekimde kürtaj oldum ilk 15 gün ilişki yasaktı zaten ara kanamalarım oldu ama cok değil bi gün geliyor bir gün gelmiyordu.
15 gün sonra tamamen kesildi.

Sonra tam 25 Kasımda adet oldum .
ilk 2 gün cok yogundu sonra kesildi.
30 kasım ve 1 Aralık da yine az az geldi şimdi lekelenme şeklinde geliyor
sanıyorum ki bunlar normal cok ciddiye almıyorum..Doktora da gitmedim kasıklarımda zaman zaman kramplar oluyor belki yumurtluyorumdur ..
ve bebiş çalışmaları devam eder...
:KK9:

Hakkımızda hayırlısı olsun ..

kızlar selam bu konu kapandı mı kimse yazmamış uzun zamandır ben hatırlatayım:)
bende 21 ekimde kürtaj oldum ilk 15 gün ilişki yasaktı zaten ara kanamalarım oldu ama cok değil bi gün geliyor bir gün gelmiyordu.
15 gün sonra tamamen kesildi.

Sonra tam 25 Kasımda adet oldum .
ilk 2 gün cok yogundu sonra kesildi.
30 kasım ve 1 Aralık da yine az az geldi şimdi lekelenme şeklinde geliyor
sanıyorum ki bunlar normal cok ciddiye almıyorum..Doktora da gitmedim kasıklarımda zaman zaman kramplar oluyor belki yumurtluyorumdur ..
ve bebiş çalışmaları devam eder...
:KK9:

Hakkımızda hayırlısı olsun ..

geçmiş olsun. ben de 6 ekimde kürtaj olmuştum. 15 kasımda adet oldum. bakalım bizde çalışmalara devam ediyoruz. sol kasığım kaç gündür acı acı sızlıyor. hayırlısı bakalım.

geçmiş olsun. ben de 6 ekimde kürtaj olmuştum. 15 kasımda adet oldum. bakalım bizde çalışmalara devam ediyoruz. sol kasığım kaç gündür acı acı sızlıyor. hayırlısı bakalım.

bu aydan bişey beklemicez heralde öylesine gecicek sonucta bi kendimizi toparlamamız lazım dimi 2-3 ay izin vermemiz lazım kendimize ama yinede boş geçirmiyoz :KK9:

bu aydan bişey beklemicez heralde öylesine gecicek sonucta bi kendimizi toparlamamız lazım dimi 2-3 ay izin vermemiz lazım kendimize ama yinede boş geçirmiyoz :KK9:

bende 1 hafta önce 9 haftalık bebeğimi kaybettim. doktor bana 3 ay korun dedi. siz korunmuyor musunuz. doktorunuz uyarmadı mı? bende çok istiyordum bebeğimi. ve hala çok istiyorum ancak beklemedeyim ne yazık ki?

mrblar uzun zamandır hiç yazılmamıs ben 9 nisanda ne yazıkkı kürtaj olmak zorunda kaldım sonrasında 2 gun lekelenmelerim oldu ve 39 gun olmasına ragmen adet göremedim hamile olma ihtimalim yok ama cok stres yaptım adet agrılarım var ama adetim gelmiyor rahim içi yapışkanlıkdan korkuyorum asırı doktor korkumda var bu konuda bi bilgisi olan varsa acil yardım bekliyorum

kürtajdan sonra tam 40. gün adet oldum arkadaşlar..
şu an diğer adetlerim gibi normal devam ediyor....
inşallah diğer adetlerimde zamanında gelir

Herkese merhaba.Ben 3 hafta önce kürtaj oldum. Kürtajdan sonra çok kanama olmadı.2 gün önce adet oldum.Ama o kadar çok kanamam varki.Evden dışarı bile çıkamıyorum o derece yani.Acaba kürtajdan sonra ilk adet olduğu için mi böyle olmuştur.Bu durumda olan var mı?Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

evet canim kurtajdan sonra ilk adet boyle olur,hatta diyer aylardada cok kanama olmasa bile hamilelikten onceki aylara baktiginda biraz fazla olucak...

ben sezeryan ve ardından kürtaj olduktan sonra çok kanamam oldu.kürtajdan 1 ay sonra hemen adet gördüm.yine çok çok kanamam oldu.2 ay adetimde kanamam fazlaydı.şimdi normale döndü...merak etme ama yinede doktorunla görüş..

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.. Bir sorun olacak sizlere 2 hafta önce kürtaj oldum kürtajdan sonra iki gün çok az bir kanamam oldu bu beni endişelendirdi ilk başta doktorum bunun normal olduğunu söyledi ve kontrolumde çok az rahimde iltihap gördü.. o günden sonra tekrardan hafif bir kanama başladı.. Bu süreçte regli ne zaman oluyor arkadaşlar.. yazıklarınızda 40 olduğunu belirtmişsiniz bu küçük gebelikler içinde geçerlimidir ? Benim kaybettiğim bebeğim bir aylıktı.. Şimdiden teşekkür ediyorum.. Saygılar..

kızlar bende 25 nisan günü kürtaj oldum düşükten dolayı 9 haziranda adet oldum cuma günü herşey normalken dun gece kanamam şiddetli dr görüştüm kanamamı azaltacak hap verdi transamine ilk hapı kullandım inş düzelir neden oluyo böyle şeyler az az gelirken bı an çoğaldı bide sunu belırtıyım benım kanamam pıhtı şeklınde değildi bu yuzden bu hapı verdi pıhtı şeklınde gelıyosa dr gıdın kızlar

vjtear benımde kucuktu 5 haftalıktı aynı oluyo canım 30 gun 35 yada 40 en fazla 45 olmazsan dr gıt ben 45. gun oldum ama suan dısarı felan cıkamıorum cok fazla kanamam var yarın dr gıtcem inş kötü bişi çıkmaz herkes kürtajdan sonra ılk adet boyle oluyo dıolar ama eger boyleyse bol bol ped bırıktır derım sana ....

benım de 6+3 kese bozuklugu vardı ve kanama baslayınca doktorum kendılıgınden dusmesı ıcın bır hap verdı vajınal.kurtaj olmama gerek kalmadı.düşügüm 15 mayısta oldu 10 gun kanamam oldu. bugun ise adet kanamam basladı normalde de zaten adetlerım arası 28 gundur dusukle adetımın arasıda 28 gun oldu...

arkadaşlar merhaba ben 1 aralıkda kürtaj oldum ve kontrole gıttıgımde sonrun yok dedi doktor.Adet gördüm ve yasmini kullanmaya başladım ilk dört gün çok fazlaydı şuan sürekli kahverengi leke ve kanama var leke şeklinde ilişkiden sonra daha fazla oluyor sizce nedir ne olur yardım edın:KK43:

arkadaşlar merhaba ben 1 aralıkda kürtaj oldum ve kontrole gıttıgımde sorun yok dedi doktor.Adet gördüm ve yasmini kullanmaya başladım ilk dört gün çok fazlaydı şuan sürekli kahverengi leke ve kanama var leke şeklinde ilişkiden sonra daha fazla oluyor sizce nedir ne olur yardım edın:KK43:

Arkadaşlar merhaba. Bende bir soru sormak istiyorum. 4. şubatta zorunlu kürtaj oldum. Doktor 35 40 gunu bulabilir demişti adet kanamamın başlaması. Bugun 43. günüm. Yaklaşık 10 gün once siyah renkle akıntı gelmeye basladı. Bugune kadar da ara ara devam etti. Yaklaşık 4- 5 gün önce de koyu kırmızı renkli büyük bir pıhtı gibi birsey düştü tuvaletim esnasında. Ondan sonra azar azar kanamam devam etti. Yani genel olarak tuvalete gittiğimde damla damla (Tuvalet kagıdına silerken goruyorum) tortulu gibi koyu kırmızı bazen siyah renkli kanamam oluyor. Bu adet oldugum anlamına mı gelıyor yoksa hala adet olmadım mı? Genel anlamda adetlerim agrılı geciyordu. Bu bahsettigim kanamaların basında hafif bir (adet agrısına benzer) agrım oldu ama cok hafifti. Adet olacagım sandım ama adet esnasında yasadıgım o agrıları yasamadım. Birazcık ta kafaya takıyorum. Yardımcı olup bilgi paylaşabilirseniz mutlu olacagım. Şimdiden teşekkürler...

X