Kasık ağrıları bi bakarmısınız :/

brcsrkn

annesinin kuzusu
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
847
7
kızlar bişey sorucam ben daha 17.haftamdayım ama kasıklarımda ağrım oluyor. dr uma soruorum normal dio bel ağrısı içinde normal dio zaten bel problemim vardı önceden ondan doluyı daha da erken başlaması normal ağrılarının dedi. ama kasıklarım ağrıo hatta sol tarafım özellikle sölüorum ilaç falanda vermio normal mi bu ağrılar :1no2: CADIARZU

canım normal bebek yerleşiyor büyüyor olacak onlar sade maden suyu biraz fayda ediyor dene istersen

eftelyacım ilgine teşekkür ederim maden suyunu asitli die çok içmek istemiyorum haftada 1 tane olarak içiorum akşamları sütte içmeye başladım dün inşallah geçer.

birde birşey daha sorucam akıntım var fakat artık azaldı su gibi her seferinde ıslaklık hissedince suyum mu gelio diorum ( saçmalıyorum :) ) hemen gidip bakıorum peçeteye 2 damla su dökersiniz ya öle bir ıslaklık sildiğimde biraz beyaz yumurta akı gibi bişey var sanırım o ıslaklık akıntımdan gelio değilmi kafamçokkarıştı

canım kasık ağrıları çok normal.ben aylarca ne ağrılar çekmiştim. Hatta kasık ağrısından ağladığımı bile biliyorum. Bir süre sonra geçiyo merak etme. Şu an ablamda hamile ondada inanaılmaz ağrı oluyo, Yürürken bile çok zorlanıyo. Yavaş yavaş yürüyo. Aklına kötü şeyler getirme. İlk haftalarda bebek yerleşiyor diyo ağrı oluyo, sonraki haftalarda bebek yukarı doğru çıkıyor diye ağrıyo. 6. 7. 8. aylar en rahat zamanların olacak inşallah. Son ayda artık bebek tekrar aşağıya iniyor diye ağrı oluyormuş. Yani bebişlerimiz için bu kadar sıkıntıya katlanıcaz artık.
Akıntıya gelince oda çok normal hiç merak etme. Hamileliğinin keyfini çıkarmaya bak. İnana her günü çok değerli.

canıom o agrı bende de var her sabah sol tarafımdaki agrıyla uyanıyorum korkttum doktora sordum bu aylarda cok normal dedi ben bazen yürüyemiyorum o zaman yat ayaklarını yukarda tut geciyo akıntı cok normal bebişlerimiz büyüyomus onun için kasık agrısı oluyomus en azından saglıklı sekilde buyuduklerini biliyoruz bu sayede

canım kasık ağrıları çok normal.ben aylarca ne ağrılar çekmiştim. Hatta kasık ağrısından ağladığımı bile biliyorum. Bir süre sonra geçiyo merak etme. Şu an ablamda hamile ondada inanaılmaz ağrı oluyo, Yürürken bile çok zorlanıyo. Yavaş yavaş yürüyo. Aklına kötü şeyler getirme. İlk haftalarda bebek yerleşiyor diyo ağrı oluyo, sonraki haftalarda bebek yukarı doğru çıkıyor diye ağrıyo. 6. 7. 8. aylar en rahat zamanların olacak inşallah. Son ayda artık bebek tekrar aşağıya iniyor diye ağrı oluyormuş. Yani bebişlerimiz için bu kadar sıkıntıya katlanıcaz artık.
Akıntıya gelince oda çok normal hiç merak etme. Hamileliğinin keyfini çıkarmaya bak. İnana her günü çok değerli.

canım çok teşekkür ederim ilgine a.s. dediğin gibi keyfini çıkarmam lazım ama ister istemez pipirikleniyorum daha önce bi düşüğüm olduğu için bu kuzucuğu çok istiyorum :) :nazar:

normal canım endişe etmene gerek yok .son aylara doğru
dahada hissedilir ağrıların olucak..
maden suyu içmeni bende tavsiye ederim günde bir tane iç
hem bebek hem senin için inanılmaz faydaları var...

ncinar ilgine teşekkür ederim. .a.s. bebişlerimiz büyüsün sağlıkla ben bu ağrıların hepsine razıyım tabi :)

zemus ilgine teşşkür ederim senin de .a.s. maden suyu içimdeki yanmayıda kesio günde 1 tanenin bi zararı olmaz değilmi aistli die çok fazla içmek istemedim. ama dediğim gibi iyi gelio en azından soğuk soğuk :)

kızlar bişey sorucam ben daha 17.haftamdayım ama kasıklarımda ağrım oluyor. dr uma soruorum normal dio bel ağrısı içinde normal dio zaten bel problemim vardı önceden ondan doluyı daha da erken başlaması normal ağrılarının dedi. ama kasıklarım ağrıo hatta sol tarafım özellikle sölüorum ilaç falanda vermio normal mi bu ağrılar :1no2: CADIARZU

selam bende de hafif hafif kasık ağrısı oluyordu 14. hafta civarı
dr bana suda eritilen magnesyum verdi hatta 15 gün kadar
günde 2 adet kullandım şimdi allahıma şüküür hiç bir şikayetim olmuyor

dilerim yakında şikayetlerinden kurtulursun.....

selam bende de hafif hafif kasık ağrısı oluyordu 14. hafta civarı
dr bana suda eritilen magnesyum verdi hatta 15 gün kadar
günde 2 adet kullandım şimdi allahıma şüküür hiç bir şikayetim olmuyor

dilerim yakında şikayetlerinden kurtulursun.....

canım ilgine teşekkür ederim dr kontrolüne gittiğimde mutlaka söyleyeceğim banada bi ilaç versin artık
baş ağrılarınız oluyormu peki benim ara ara migrenim tutuo gibi oluo

canım ilgine teşekkür ederim dr kontrolüne gittiğimde mutlaka söyleyeceğim banada bi ilaç versin artık
baş ağrılarınız oluyormu peki benim ara ara migrenim tutuo gibi oluo

ben de migrenli birisi olarak evet başağrılarım bazan şiddetli bir şekilde
bazan normal ama 2-3 güne bir ağrıyor dayanabilirsem ilaç almıyorum ama
dayanamazsam alıyorum ama hamilelik migreni tetikleyebiliyormuş
yani canım yalnız değilsin bu konuda da...

begonvil07 bende öle dayanabildiğim kadar dayanıp ilaç almamaya çalışıorum ama içebildiğimiz ilaçlar sınırlı olduğu için genelde kararnlık oda da uyumak daha ii gelio iş yaşamım stresli bu sebepten sanırım hafta içi daha çok ağrıo :..(

canım benim 10. haftamda başlamıştı bel ağrılarım gün içinde kendimi yorduysam akşam sırtüstü yatınca kımıldayamıyodum kaç kere ağladıgımı biliyorum bu agrılar yüzünden
şükür şimdilerde çok azaldı o ağrılar

kasık ağrısına gelince aşırı şiddetli olmadıkça normaldir diye biliyorum
şiddetli ağrın varsa doktorunun usg de değerlendirmesi lazım eğer usg sonucunda anormal bir durum yoksa
magnezyum yada buskopan vermesi lazım
abalmın kasık ağrıları iç baldırlarına kadar inmişti önce buskopan sonrada magnezyuma başladı

yani hamilelikte baş ağrısı halsizlik sürekli uyku hali belde kasıkta karında tatlı ağrılar çok normal

ama sen yinede arada ayaklarını yükseğe uzatıp dinlenmeni ihmal etme

sezencim ilgine teşekkür ederim .a.s. kasık ağrılarım öle çok şiddetli değil tatlı tatlı sadece adet olcakmışım gibi bi his oluo bazen bide yorulduğumda ağrı yapıo mesela bugün işe geç kalıorum die otobüse yetişmek için biraz fazla koştum hafiften sızlattı :)

sezencim ilgine teşekkür ederim .a.s. kasık ağrılarım öle çok şiddetli değil tatlı tatlı sadece adet olcakmışım gibi bi his oluo bazen bide yorulduğumda ağrı yapıo mesela bugün işe geç kalıorum die otobüse yetişmek için biraz fazla koştum hafiften sızlattı :)

ayyyy koştun mu??? yapma canım ayol koşulur mu??
bari hızlıca yürüseydin ben valla koşmaya uzak yerlere uzanmaya
pat diye eğilmeye ve ağır şeyler kaldırmaya korkuyorum ki koşmak....fisfisfisfisfisfis

ayyyy koştun mu??? yapma canım ayol koşulur mu??
bari hızlıca yürüseydin ben valla koşmaya uzak yerlere uzanmaya
pat diye eğilmeye ve ağır şeyler kaldırmaya korkuyorum ki koşmak....fisfisfisfisfisfis

canım koştum derken öle atlet gibi koşmadım hızlı yürümekten biraz daha hızlıydı okadar ki her zaman olan bişey değil bide sonuçta herşey Allahın dediğiyle olur eğer ben bu kuzucuğumu kucaklayacaksam ne olursa olsun Rabbim onu kucağıma verir. tabi Allahtan diyip salmıorum kendimi ama çokta kendimi kısıtlamak istemiorum ilk hamileliğimde oturduğum yerden kalkmadım ama düştü demekki görcek günü yokmuş Allahım bunu kucaklamayı nasip etsin :nazar:

bende 17.haftadayim yaklasik 13.haftadan beri cok hafif dokunma seklince sanci vurup geciyo..
doktor rahim büyürken agri yapar dedi..endise edilcek bisey degil
bu bazisinda siddetli bazisinda hafif olurmus...
bel agrisi birza erken baslamis ama sanki aha 17.haftada böyle belin agriyosa bebek büyüynce dahada agri yapabilir

bende 17.haftadayim yaklasik 13.haftadan beri cok hafif dokunma seklince sanci vurup geciyo..
doktor rahim büyürken agri yapar dedi..endise edilcek bisey degil
bu bazisinda siddetli bazisinda hafif olurmus...
bel agrisi birza erken baslamis ama sanki aha 17.haftada böyle belin agriyosa bebek büyüynce dahada agri yapabilir

ilgin için teşekkür ederim .a.s.
canım bel ağrılarımın erken başlama sebebi daha önceden bel problemimin olmasıymış yani dr öle dedi
ağrılarım öle kramp şeklinde değil tatlı tatlı bir ağrı arada biraz fazla ağrıo okadar ama önceden bi düşük yaşadığım için korkuyorum

buarda kızlar bişey sorucam bazen idrarımı yparken çoktatlı bir ağrı oluor karnımın alt kısmında sizde de oluyormu:)

X