Bebeğimin burnundan süt geliyor

rabisp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2006
22
0
CADIARZU 25 günlük bir bebeğim var. İkidir emdikten bir süre sonra burun deliklerinden süt akıyor. Sanki kusar gibi ama burun deliklerinden geliyor. Neden olabilir acaba? Sizin bebeklerinizde de böyle bir durum oldu mu acaba?

canım benim korkma benim kızımda küçükken bir süre olmuştu öyle.bende çok korkmuştum.ablama sormuştum emzirme pozisyonundan olabilir demişti.o aralar yatarak emziriyordum(hasbam öyle emiyordu sadece)çook ince bir bebe yastığım vardı battaniyesinin üç dört cm kadar kalın onu koydum sorun çözüldü.korkma.bir de sütün fazla geliyorsa memeden yutmaya yetişemiyor olabilir.:dance:

cnm 2 aylıkken benim kızımda öyle yaptı bi kaçkere gazını iyi çıkaramadığımda olmuştu yani öyle tahmin ediyorum kusar gibi ağzından burnundan gelmişti sütler doktorada götürdüm bi sorun olmadığını söylemişti

benim bebeğimde 2,5 aylık ve doğduğundan beri ara ara kustuğunda burnundan gelir.gayet normal bi durum korkmana gerek yok.

arkadaşımın bebeği 42 günlük ve doğduğundan beri burnundan kusuyor dr her bebekte olmaz ama önemli bi durum değil demiş...

X