Makyaj Ürünleri Escape marka makyaj setleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sewengirl

Kuru Boya
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
759
0
kızlar escape marka makyaj setleri nasıl sizce kullanan bilen varmı bi sitede satılıyor çokda uygun ve renk seçeneği çok ama marka hakkında bilgim yok lütfen yardım

valla cnm benım setım var mavı koyu mavı rengı var mnık leptop tarzı bısey :)) renkler secenekelr cok acılıyo altından allık ruj krem fondt ve pudraları var ben fond ve pudra rujlarını kullanmıyorum allık ve farları kullanıyorum kalıtesıne gleınce kalıtelı bısey deıl acıkcası gundelık kullnacaksan al yanı ama kalıtelı dugunelrde ozel gunlerde okadar hos deıl ama gndelık ıı yanı allıkları helekı al yanı 20 tl almıstım ben

20 ytlyi ona verene kadar
git pastelden 2li far al 2 tane
paşa paşa kullan :nazar:
kireç gibi doğrusu
ben hiç sevmedim escapei

yok valla ben sevıyorum arkdasım gundelık kullanıyorum hos yanı reklerı tonlarını kullnamsı onemlı olan coh naturel duruyo

ıyısını kullanıyorum ama farklı gunlerde normalden daha onemlı gunlerde kullanıyorum cunku onemlı gunelrın ozellıgı olsun makyaj yaptıgım yetmıyo hergun bıde kalıtelılerını gostereıslılılerınımı kullanayım normldede
aman arkdasım fıkrımı soledım sana ıster al ıster alma 20 tl bu devırde hıc bısey eger naturel dogal dursun normal hgunde kullanım dersen al derım slmlarrr

teşekkürler arkadaşlar bilgileriniz için sanırım almayacağım peki özel günlerde de kullanabileceğim bi marka tavsiye edermisiniz set olarak daha iyi olur aslında

gurbık hanım bılıyo ona sor ıı bılır o yardımcı olur baksana hep kalıtelısını kullanıyomus :)

teşekkürler arkadaşlar bilgileriniz için sanırım almayacağım peki özel günlerde de kullanabileceğim bi marka tavsiye edermisiniz set olarak daha iyi olur aslında

canım yüzünee kullanacağın her marka kaliteli olsun
çünkü makyaj sanıldıgı kadar basit bi işlem değil
yanlış ve kalitesiz ürün kullanmak başına büyük dertler açabilir gamyoncuiremsu
yerinde olsam 20 ytlyi verim alamayacağım bi ürüne vereceğime 50 ytlyi adam gibi kaliteli, verimli biürüne verir yıllarca kullanırım

misal camelon setler harikadır
verdigin parayı hakeder
fiyati da 50 civarında

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bunların hangisi güzel sizce?
üsttekiler cameleon makyaj seti
5. sıradaki OYOUNı PROFOSYONEL MAKYAJ SETı

Canım tercih senin, ama ben oyouni diye bir markayı duymadım....
Niçin bu şekilde set istiyorsun ki...
Özel günler için diyorsun, bu set her halukarda abiye çantada taşınabilecek bişey değil...
Bence goldenrose, flormar, pastel, cecile, alix avien gibi markalardan tenine uygun bir fondoten bir allık far paleti bir ruj bir rimel al yeter....

Yani o 20 liralık setlerle yapacağın makyaj 1 saatte uçar ne renk kalır ne bişi... Doğru düzgün gölgelendirme yapamazsın edemezsin....

Sonuçta en gözönünde olan yerimize yüzümüze sürüyoruz, ve aynı zamanda cildin en hassas yeri....
Bence kullanacağın malzemelerde ilk kriterin ucuz olması lmamalı... Öncelikli tercihin kaliteli ürünler olsun, daha sonra kalitesini kanıtlamış markalar arasından en uygun fiyatlısını tercih edebilirsin....

canım özelden yazdigin mesaja istinaden yapicam yorumumu
oyouniyi salla
cameleon iyidir
fakat gelin makyajı için uygun değil bitanem
sakın gelin makyajını kalitesini ispat etmemiş ürünlerle yaptirma
bak sana tavsiye edeyim far olarak kalıcı ve kaliteli buldugum pahalı olmayan ürünleri;
taylor made minerals (internetten sipariş veriliyor trde satisi yok)
pastel (kadife serisi mükemmel)
cecile (fazları epey ovgu alıyor)
max factor (farları kullanılabilir)

bunlara bi bak hayatım

Gurbaaa gelin makyajından bahsetmiş...
Geln makyajı yapacaksan golden rose flormarı falan da salla...
Bir kere gelin oluyor insan ve en iyi sonucu pigmentlerle alırsın, trde kolaylıkla bulabileceğin mac ve inglot markalar var...,id yada tayor minerals internetten siparişle geliyor ama kargo falan zaman alıyor....
Bence asla ama asla bu kompakt setlerle vakit harcama....

Ayrıca geln makyajını makyöze yaprıracaksan kryolan ürünlerini kullanan makyözlerle de çalışabilrsin... sonuçlar cidden harika oluyor...

cnm bende sırf ucuz die kalitesiz şeyleri kullanmaktan yana değilim escape lerin görüntüsü bile hoş diil bence kesene göre ama daha kaliteli markaları seç az ama öz olsun en güseli tatlım

ben bu escae setınnı beyendıgımı solemıstım ama gunluk yasantıda dıyede bıldırmıstım en son alan arkdasımız askıto konu actı o eskapenın bu setını kullanıyor bu setten almak ısteyım ddusunce ısteyenlere cok ıı fıkır olacak renlerını goruntusune bakıp tercıhınızı yapabılrısnz

X