Prof Timur Grgan

konuşalım canım ben timur gürgana gitmedim ama ankarada başka bir merkez tüp bebek yaptırarak hamile kaldım. şu anda 14. haftamdayım

kızlar prof timur gürgana giden varmı
şu an hamileim ben tüp bebek
hamile olanlar varsa konuşalım ya
zemuszemus:nazar::nazar::nazar::nazar:

canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:nazar::nazar::nazar: Bende Timur Gürgan a gidiyorum henüz tüp bebeğe geçmedik bu ay aşılama deneyeceğiz umutsuz bir tedavi benim aşılamada şansım çok çok düşük ama Timur bey deneyelim dedi işte hayırlısı...
sen ne kadarlık hamilesin, nasıl gidiyo hamilelik, merkez hakkında bilgi verebilir misin canım memnun kaldın mı tüp bebek ne kadara yaptıdın sırnaşık şey ne çok soru sordum off..

canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:nazar::nazar::nazar: Bende Timur Gürgan a gidiyorum henüz tüp bebeğe geçmedik bu ay aşılama deneyeceğiz umutsuz bir tedavi benim aşılamada şansım çok çok düşük ama Timur bey deneyelim dedi işte hayırlısı...
sen ne kadarlık hamilesin, nasıl gidiyo hamilelik, merkez hakkında bilgi verebilir misin canım memnun kaldın mı tüp bebek ne kadara yaptıdın sırnaşık şey ne çok soru sordum off..

merhaba önceliklşe ALLAH yardımcın olsun ben 2006 da başladım oraya banada aşılama yapıldı bende istemiyodum onu tüp istiyodum ama timur yapmadı aşılamaylada olmadı
tüpe geçtik oldu çok şükür darısı sana timuara gelince alanında çok ii ben çok memnunum beklemenin haricinde randevular sarkıyo ama olsun ank damısın bilmem ama dışardan gelen çok inş en kısa zaman da mutlu haberi alısın
için rahat git oaraya güvenebilirsin
:nazar::eek:

canım timur gürganın eşinin yanında çalışıyorum eşi hacettepede rektör yardımcısı. timur bey gerçekten alanında çok uzmanlaşmış bir doktor hastanede ekibi çok iyi diye biliyorum ayrıca bir doktor olarak çok yumuşak insanı rahatlatan bir kişiliği var. güvenebilirsin tüp bebek alanında isim yapmış bir doktor.

merhaba önceliklşe ALLAH yardımcın olsun ben 2006 da başladım oraya banada aşılama yapıldı bende istemiyodum onu tüp istiyodum ama timur yapmadı aşılamaylada olmadı
tüpe geçtik oldu çok şükür darısı sana timuara gelince alanında çok ii ben çok memnunum beklemenin haricinde randevular sarkıyo ama olsun ank damısın bilmem ama dışardan gelen çok inş en kısa zaman da mutlu haberi alısın
için rahat git oaraya güvenebilirsin
:nazar::eek:

canım geri dönüşün için teşekkürler, benimde aşılamam yapıldı 2 gün önce, beklemedeyim bakalım çok az şansım var ama Allahtan umut kesilmez tabi olursa mucizem olur olmazsa da 1 ay ara verip tüpe geçerim hayırlısı ile.. evet canım ankaradayım ben, timur hoca gerçekten çok ii ama görmek ne mümkün:) olsun sonuçta ekip işi ve labaratuvarları da çok önemli.. sana ve bebeğine koccaman sevgiler..

canım timur gürganın eşinin yanında çalışıyorum eşi hacettepede rektör yardımcısı. timur bey gerçekten alanında çok uzmanlaşmış bir doktor hastanede ekibi çok iyi diye biliyorum ayrıca bir doktor olarak çok yumuşak insanı rahatlatan bir kişiliği var. güvenebilirsin tüp bebek alanında isim yapmış bir doktor.

sağol canım, Allah hepimizin yardımcısı olsun

timur beye arkadaşım gidiyordu tedaviye, ancak maddi açıdan çok zorlandı. ona da tüp bebek yapmadı birkaç ay ilaç tahlil şu bu diye her gittiğinde muayene ücreti ödemek zorunda kalınca vazgeçti.

ben 3. denememi Hakan Şatıroğlunda yaptım şimdi 23 haftalık gebeyim canım.:nazar:Şatıroğlu Ankara tıp infertilite kliniğinin başındaki prof. Merkeze gittiğinizde ilk önce çalışanlar sizin fotoğrafınızı çeker, tüm bilgilerinizi bilgisayara yükler. Hakan Bey sizi odası çağırdığında isminizle karşılar, çünkü tüm bilgileriniz önündedir. Çıkarken de kapıya kadar uğurlar. İnsanlığına ve hekimliğine bence diyecek yoktur. Merkezdekiler de iyi ve güler yüzlüdür. Randevu saatinde gittiğinde en geç 5-10 dk sonra alırlar, Hakan Bey o gün için gecikecekse mutlaka önceden telefon edip bilgi verir, randevu saatini değiştirirler.

elifzeynep arkadaşım bende birkaç yerden daha hakan hocanın adını duydum.çok güleryüzlü olduğunu ve klinikte çok güzel muamele gördüklerini söylediler.oradan da bir randevu alıp görüşmeye gideceğim hakan hoca ile.umarım bu sefer eli boş çıkmayız:uhm:

3 Tüp bebek denemiş biri olarak acıksası ne güler yüz ne itina nede baska birsey önemli değil. Benim 3 denememde baska baska merkezlerde oldu 3 farklı merkezi tanıdım ama malesef çözüm yok :KK43: basarısız sorsanız hepsi iyiydi embriyolarınız diyor ve geciyor.

Arkadaşlar, ben açıkçası burada okuduğum yorumlar yüzünden bir hayli endişeli gittim kliniğe. Çünkü "bekletilme" olayı gerçekten de canımı sıkan bişeydir.

Tamam, ilk aşamada biraz bekledik ama Timur Hoca gerçekten de işini çok iyi bilen birisi. Konuşmalarından bile onun ne kadar bilgi sahibi olduğu anlaşılabiliyor. Ben hoca ile olan görüşmemden çok memnun kaldım.

Daha önce gittiğim merkezler moralimi bozmuştu. Timur Hoca'yı kesinlikle tavsiye ediyorum. İnşallah Allah nasib eder de bebek sahibi olurum ben de diğer arkadaşlar gibi.

Ben zaten olumsuz okudugum bikac yoruma cok sasirdim sonucta bende herkes gibi ayni statude hocanin karsisina gittim tamamen gercekci bilimsel aciklamalariyla aydinlatmasi beni cok rahatlatti. Hep diyorum yaa karsimdaki bi prof. Uzman doc. Falan degil bazilari karsina gecip ukala ukala konusursa el insaf yani herkesin sabri tasar. Tek klinikte o kadar yogunlukla ilgilenmek hele hele biz kadinlarla ilgilenmek kolay degil. İnanarak gidin gozlerinizi kapatin teslim olun adeta herseyin en iyisi icin ugrasilacsktir zaten. Bazen yargiladigimiz insanlarin konum ve tecrubelerini unutuyoruz. %100 basari diye bisey yok ki sadece en iyisi icin ugrasiliyor buna izin verelim ben izin verdim sabirla sukunetle 3-4 ay bdkledim mukafatimi aldim. Darisi tum arkadaslara olsun insallah.

Ben zaten olumsuz okudugum bikac yoruma cok sasirdim sonucta bende herkes gibi ayni statude hocanin karsisina gittim tamamen gercekci bilimsel aciklamalariyla aydinlatmasi beni cok rahatlatti. Hep diyorum yaa karsimdaki bi prof. Uzman doc. Falan degil bazilari karsina gecip ukala ukala konusursa el insaf yani herkesin sabri tasar. Tek klinikte o kadar yogunlukla ilgilenmek hele hele biz kadinlarla ilgilenmek kolay degil. İnanarak gidin gozlerinizi kapatin teslim olun adeta herseyin en iyisi icin ugrasilacsktir zaten. Bazen yargiladigimiz insanlarin konum ve tecrubelerini unutuyoruz. %100 basari diye bisey yok ki sadece en iyisi icin ugrasiliyor buna izin verelim ben izin verdim sabirla sukunetle 3-4 ay bdkledim mukafatimi aldim. Darisi tum arkadaslara olsun insallah.
amin...bende timur hocaya gidicem umarım pişman olmam ve hayırlı haberler alırım

amin...bende timur hocaya gidicem umarım pişman olmam ve hayırlı haberler alırım

İnsallah herkese nasip olsun insallah hep duam bu yonde kimseyi yonlendirmem ama kendi adima soyleyim 10 defa da olsa yine gidecegim teeekk adres orasidir rezervim dusuk yumurtam kalitesiz 13 sene sigara icmisim tutmuyorsa kendimi hor kullanmamdan dolayi. Cnm sen benim embrio kslitesi arttirmak icin.... Adli topigimi takip et orda yazilan vitaminler kurler var en az 2ay kullan ondan sonra basla derim bu arada ilk muayene de git zaten timur hoca da durumuna gore takviye vercek o zamn zarfinda bizim topiktekileri de kullan.

timur beye arkadaşım gidiyordu tedaviye, ancak maddi açıdan çok zorlandı. ona da tüp bebek yapmadı birkaç ay ilaç tahlil şu bu diye her gittiğinde muayene ücreti ödemek zorunda kalınca vazgeçti.

Aa cok sasirdim dogrusu ben 40 kere gittim nedense hic ucret odemedim her ay adetle gittim tedaviye baslicam diye ama dr gelmisken ank ya folikul takibimi yapti gun asiri ve 4 ay boyunca cebimden sadece taksi parasi cikti arkadasinizin durumu farkli olabilir tup bebek tedavi ve kontrolunde hic bi yerden para alinmaz ilk gun haricinde

İnsallah herkese nasip olsun insallah hep duam bu yonde kimseyi yonlendirmem ama kendi adima soyleyim 10 defa da olsa yine gidecegim teeekk adres orasidir rezervim dusuk yumurtam kalitesiz 13 sene sigara icmisim tutmuyorsa kendimi hor kullanmamdan dolayi. Cnm sen benim embrio kslitesi arttirmak icin.... Adli topigimi takip et orda yazilan vitaminler kurler var en az 2ay kullan ondan sonra basla derim bu arada ilk muayene de git zaten timur hoca da durumuna gore takviye vercek o zamn zarfinda bizim topiktekileri de kullan.
çok tşk ederim canım içimi rahatlattın benimde rezerv düşüktür ameliyat geçirdim hakkımızda hayırlısı olsun umarım parasal açıdan da çok sarsılmam

çok tşk ederim canım içimi rahatlattın benimde rezerv düşüktür ameliyat geçirdim hakkımızda hayırlısı olsun umarım parasal açıdan da çok sarsılmam

Rezerin dusukse kaliteli yumurta uretemezsin kaliteli gozukse de ici o kadar iyi olmaz corek otu bal karisimi bire bir herkese tavsiye ediyorum omega3 1000 mg, dhea25 hemen baslamani tavsiye ederim yumurta kalitesini cok etkiliyor

X