doğumdan sonra ne zaman adet gördünüz?

caycan

İbrahim Deniz'im
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
933
6
40
arkadaşlar ben doğum yapalı 2 buçuk ay oldu ve 2 gün önce bikaç damla kanamam olup kesildi.ben önce adet göreceğimi sanıp sevinmiştim ama olmadı.sizler doğumdan sonra ne zaman adet görmeye başladınız?

ben sezeryandan sonra 3 ay olmadim.dr emzirdigin icin bir de dogum kontrol hapi kullandigin icin olmazssin ya da cok az olursun demisti dedigi gibi de oldu.ama genelde 45-50 gun sonra olunuyormus.

ben ilk doğumdan 8 ay sonra adet oldum,ikinci ise 6,5ay sonra,dr bana kişiye değişir dedi,ve nekadar sık emzirdiğine bağlı,ne kadar az emzirisen o kadar çabuk olur adet günleri..:kahve:

Canım,bu kişiden kişiye değişen bir durum..Ben doğumdan hemen sonra düzenli olarak adet olmaya başladım..hamileyken ne rahattım oysaki:))

Ben daha rahatım o konuda...
Emzirdiğim için daha adet görmedim...
Bu kişiden kişiye değişiyor. Annem emzirirken hiç olmamış bende ona çekmişim sanırım.

Ben doğumdan sonra 40 gün adet oldum 40.gün bitti.1 hafta sonra tekrar adet oldum şimdi normal seyrinde geliyor yani süt beni 1 hafta korudu:roflol:halada emziriyorum bence emzirmekle alakası yok kişiye bağlı bir durum doktoruma sordum normal kimisinin 6 ay gelmez kimisinin hemen olabilir dedi

ben 3,5 ay once doğum yaptım. geçen hafta bir iki damla oldu akşama kesildi. hala da devamının gelmesini bekliyorum.

ben 3,5 ay once doğum yaptım. geçen hafta bir iki damla oldu akşama kesildi. hala da devamının gelmesini bekliyorum.

benimde öyle oldu,adet değil heralde.olsa devamı gelirdi.böyle lekelenme bende hamile kalmadan önce olmuştu,işaret vermişti.ama bu kez hamile olmam imkansız.başka bi sebebi vardır heralde..

ben hala loğusayım kanamam açık renge dönmüştü bitiyor sanmıştım ama tekrar arttı acaba adet kanı mıdır?

ben hala loğusayım kanamam açık renge dönmüştü bitiyor sanmıştım ama tekrar arttı acaba adet kanı mıdır?

bende lohusayken ilk 10 günden sonra azalmış,hatta bi ara bitmiş,30 günden sonra tekrar başlamıştı.ben korkup ozaman dr a gittiğimde olabilir normal demişti.adet değil,lohusalık kanamasıydı.40. gün tamamen bitti.belki seninkide böyledir..

benim lohusalıkta 40gün sürdü.ama şuan doğum yapalı 2,5 ay oldu hala olmadım bende merak ediyorum nezaman olacağımı?

bende lohusayken ilk 10 günden sonra azalmış,hatta bi ara bitmiş,30 günden sonra tekrar başlamıştı.ben korkup ozaman dr a gittiğimde olabilir normal demişti.adet değil,lohusalık kanamasıydı.40. gün tamamen bitti.belki seninkide böyledir..

teşekkür ederim canım...şimdi tekrar azaldı hatta bitmek üzere....40 başı mı ne diyolarmış öle olunca :)CADIARZU

3,5 ay oldu doğum yapalı hala adet olmadım. Doktoruma sordum emzirdiğin için 9 ay adet olamayabilirsin demişti.

bende lohusayım cnm benımde ara ara kanamam oluyo adet kanın deıl o.pis kanı akıtıyosun 40 ından sonra adet olucaksın

benim kızım 6 ay anne sütü aldı.6 aydan sonra emmedi.bende 7 . ayımda adet oldum.

Ben doğumdan 4 ay sonra adet gördüm ve çok fazla geldi sanırım spiral taktırdığımdan dolayı oldu böyle oğlum hala emiyor yani bu kişiden kişiye değişiyor

benimde bikaç gündür karnıma bi sancı giriyorki sormayın
hata kesik kesik lekede geliyor ama tamamen olamadim
uff bi olsamda rahatlasam
doğum yapalı nerdeyse 3 ay olacak

X