sezeryan sonrası ağrılar

darkolive

eski obez, şimdi lopez :)
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2009
6.913
5
40
merhaba arkadaşlar 7 gün önce sezeryan ile doğum yaptım küçük tuvaletimi yaparken ağrılarım oluyor sizdede böyle bir sorun oldu mu paylaşırsanız sevirinim

canım bende 19 gün önce sezeryanla dogum yaptım ama öle agrılarım olmadı.sıkı giyin bence havalara aldanıp kendini üşütmüş olmalısın.

olmadı canım idar yolu iltihabı oldum ama 3 ay sonra belki senin hemen iltihap olmuş olabilir yanma ve kan varsa doktora git 2 hapla iyileşirsin umarım değildir şimdi bide dikiş ağrıların vardır senin geçmiş olsun

benim aşırı ağrım oluyordu idrarımı yaparken resmen çığlık atıyordum acıdan hem yanma hem sancı oluyordu o sancı dikiş yerinede aşırı ağrı yapıyordu he diyordum her defasında şimdi dikişlere bişi olucak...
ama i.y. enfeksiyonu wardı o yüzden. 2haftaya kadar geçmişti. boll su iç etkiliyor.
geçmiş olsun

merhaba arkadaşlar 7 gün önce sezeryan ile doğum yaptım küçük tuvaletimi yaparken ağrılarım oluyor sizdede böyle bir sorun oldu mu paylaşırsanız sevirinim

hayırlı olsun öncelıkle..canım henüz cok yeni..ve benım ılk 2 hafta agrılarım olmustu..bence sondadan dolayı oluyor bu tür agrılar..zamanla gecıyor..benım suan cınsel ılıskı sırasında agrım oluyor.. gecmıs olsun

canım gözün aydın ve geçmiş olsun. bende de oldu aynı şey. ve baya uzun süre iyileşmedi. sonda takılmıştı ya o yüzden hassasiyet oluştu sanırım. sende de oyle olabilir.

çok teşekkür ederim kızlarr öncelikle sizin evlatlarınızada allahım uzun ömürler versin sanırım tuvalete çıkmaktan korktuğun için biraz su içmeyi azaltmıştım şimdi gene içiyorum sanki biraz hafifledi gibi bi de yarın doktor kontrolümüz var bebeğimiz yarın 10 günlük olucak nasipse karnımın için bayaa bir acıyor o da normal zaten kaç kat kesik var sadece deri değilki allahıma şükrediyorum ayağa kalktığım için hoşçakalın kızlar

sondadan kaynaklıdır büyük ihtimalle.benim de olmuştu.idrar yolu enfeksiyonu da olabilir.inşallah değildir.

X