Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengi nasıl açılır

kızlarr bende bi dönem siyah rengim aksın die beyaz sabunla yıkamıştım birde kepek için olan bi şampuan almıştım gerçekten akmıştı tabi çok fazla akmıyor ama sanki iyice kahve olmuştu son zamanda...mesela ben o şekil 2-3 ay yıkadım sonra yine mavi siyaha özendim tekrar siyah yapmıştım ama en azından denedim düzenli olarak yıkayın oluyor kızlarrr ama ilk önce beyaz sabunla yıkayın daha sonra kepek için olan şampuanla yıkayın çünkü beyaz sabunla yıkaan saç çok zor açılıyor çok sertleştiriyor ben üzerine bikez de şampuanla yıkıyordm birde kepeğe karşı olan şampuanlarda akıtıyormuş

evet bende denemeye başladım saçın rengini solduruyor eski canlılığı kalmıyor herhalde böyle böyle açılacakzemuszemus

sabunu ben de kullanmaya çalıştım ancak keçe gibi yapıyor saçımı :umursamaz: onun yerine tresan'ın papatya şampuanını kullanıyorum, o da süper akıtıyor boya rengini, tavsiye ederim :eek:

canım ketoral saç boyasını akıtıyor ama bu uzun vadede olucak bişey birde papatya suyunu sürüp güneşte beklemeyi dene derim. ama en kesin sonucu kuaförde yaptıracağın dekolaj işlemi verir biraz maliyeti olan bi işlem aynı zamandada saçların yıpranıcaktır fakat hemen akabinde yoğun bakım kürleri uygularsan iyi sonuç alırsın.

ben bı ara sacımın rengını actım neva color boya aldım ama tupte yanında sutlerı var 30 volum ondan aldım acıldı paketlerınde ıcındekı 20 volum oluyo o acmıyo ayrı sısede ama fıyat farkı vermıyosun tuptekı boyanın yanında alıyosun ama ben yaptım sac derısı hassas sacı hassa olanlar yapmasıın bana bısey olmadı

canım aktarlardan papatya suyu al dışrı çıkacğın zaman sür saçına 2 tona kadar açma özelliği var öptüm:dance:

merhaba, başka bir mesaja da yazmıştım aynı şeyi, kozmetikçimin bana önerdiği birşey var. farma color diye bir markanın çok açık küllü sarı bi rengi var..bu renk boyalı saçı oryal kullanmadan bikaç ton açıyormuş ve küllü olduğu için saçtaki kızıllığı da alıyormuş..bir tane de küllü olmayan bi sarı tonu var..artık hangisini kullanmak istersen..ben denemedim ama sen bir araştırabilirsin istersen..kolay gelsin..

arkadaşlar şunu anladım ki koyu saçı açmak öyle kolay değil sanırım ya koaföre gidip açtırıp yıpratacağız yada saçın uzamasını bekleyeceğiz :sinifsinif:

kızlar palette saç açıcıyla yapan varmı bu açma işini..deneyenler yazsın lütfen yoksa saçıma kıyıcam az kaldı :)

kızlar palette saç açıcıyla yapan varmı bu açma işini..deneyenler yazsın lütfen yoksa saçıma kıyıcam az kaldı :)

canım paletteyi ben denedim. saçlarım sarıydı zaten ama ben diplerim çıktığı için diplerime uyguladım bide baktımki saçımın tümüne bulaştırmışım:kedi:açık turuncu gibi bişey oldum. tabi bir hafta hergün yıkayınca çok tatlı bir sarı renge dönüştü , vede bir hafta dışarıya çıkamadımmafoldumben evdede şapkayla oturdum-tatlicadiarzu- deneyebilirsin sonuç alıcağın kesin fakat çalışıyorsan işin biraz zor. bünyeyi zorluyo benden söylemesisengözlerimebaksanab

cnm allahtan işten çıktım hep evdeyim bu aralar ve saçım akmış kahve ne olur sence.turuncu çıkarsa naparım die düşünüyorum aydınlatırmısın biraz canım..sositososito

ArkadaSLar beyaz sabunu biLmem de yeşiL zeytinyaqLı sabun b0yayı akıtıp saçın kendi renqine qeLmesini saqLıy0r...mawi siyah 0Lan saçLarım kendi renqine qeLiy0r yawaş yawaş...açttırmak istemediim için 0nu deniy0rum we faydasını qörüyrm

cnm allahtan işten çıktım hep evdeyim bu aralar ve saçım akmış kahve ne olur sence.turuncu çıkarsa naparım die düşünüyorum aydınlatırmısın biraz canım..sositososito
canım akmış kahveden ancak koyu turuncu gibi bi renk olur-tatlicadiarzu- kötü olur büyük ihtimalle ama iki gün sabret aynaya bakma:kedi: ve bu iki gün boyuncada sabah akşam saçlarını yıka iyice aksın ondan sonra boya tatlım. ben iki gün dedim ama sana bağlı bir hafta beklesen daha iyi olur.

tresan'ın papatya şampuanını deneyin, benim kızıl olan saçlarım yıkadıkça açılarak kumrala dönüyor zemuszemus büyük ihtimalle açıcı boya, kuaför şu bu uğraşmadan kumrala döneceğim, tavsiye ederim laelaelaelaelae

cnm bende sacım once bakırdı sonra kuaforum kumral yaptı bende evde sarıya dondurdum guzlde oldu selectıve marka boya aldım gordugum renk bırebır tutttu

arkdaşla ben bişey söylemek istiyoum bu konuda çok hata yaptım saçımı papatyayla açtım ve çok güzel sonuç aldım ama bi kerede olmaz 2 3 defa denemek lazım.ben saçımı oksijenli su ile açıyım dedim evt açıldı ama turuncu gibi oldu ve çok yıprandı sakın denemeyin derim ben geri eski haline zor dönderdim.belki bu derttle yanalar vardır nasıl saçımı eski haline getirdiğimi söyleyeyim siyah hint kınası ile.yanlı önce saçınızın çok küçük bi kısmında deneyin ne kadar zaman d sonuç alıyorsunuz.ben 40 dk d sonuç aldım ve saçım tam kendi saç rengim oldu oksijenli su turuncu yapmıştı ama normale döndü sonunda.benden tavsiye saçınızın rengini açacaksanız papatya en güzel çözüm sürün güneşte kurutun.bu arada bende beyaz sabunun saç boyasını akıttığını duymuştum.inş. işinize yaray şeyler söylemişimdir.

merhaba ben koyu kahve olan saçlarımı açmak istiyorum beyaz sabun açıyor diyorlar ne kadar doğru bana yardım edebilirmisiniz....:sm_confused::uhm:

Canım sabun sacı acmak ıcın degıl boyadıgın rengın kolayca akması ıcın. Sacım sıyahken ben de oyle yapmıstım baya akmıstı boya.a.s

arkadaşlar bnde çok hata yaptım bu saç konusnda:KK43: saçlarım normalde kumral.kızıl yaptım onun üstne koyu kahve yaptım ve kızıllarım vr aralarda yine.:KK43: şimdi de açamıyorum saç rengimi boya aldım koyu khve tkrar snirm bzldu ama herkes deiştir fln diyo,acık renk al diolar:S papatya denesem acılır mı snra da acık bi renk uygulasam onun üstne nasıl olr? bilen vrsa lütfen yazsın 1 hftaya kdr boyamam şart:KK43::KK43::KK43::KK43:

X