Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengi nasıl açılır

Kızlarrr.. Saçıma açıcı en son 2 ay önce değdi dipten itibaren.. ıstediğim sarı olmayınca koyusuna boyattım.. şimdi geri açtırmak istiyorum.. Ama aynı saç birden fazla açılmaz.. Sizce kaç ay beklemeliyim ?? Benim durumumda olan var mı ?? Siz ne kdr beklediniz ?

cnm o saçı bi daha açtırırsan attırdığın yerden itibaren kestirmeden kendine gelemez
zaten ne kadarda beklesen eskisi gbi olmaz süner ama şimdiki renginin koyuluğuna bağlı sırf siyahsa çok zor kahve tonlarındaysa biraz daha bekle çok istiyorsan çokta kötü olmaz

arkadaşlar benim saçımın uçlarında siyah boya var hatta boya da değil siyah kına ... kendi rengi ise açık kestane.. papatya suyu ile açmak istiyorum bende ama uçları siyah olduğundan renkler çok mu farklı olur ki bilgisi olan var mı ? :KK70:

arkadaşlar saçım açık bu yüzden spey deniyeceğim peki sizce extrait dora mı extrait blond mu?Hangisi daha iyi ve nerede satılıır?

merhaba ben koyu kahve olan saçlarımı açmak istiyorum beyaz sabun açıyor diyorlar ne kadar doğru bana yardım edebilirmisiniz....:sm_confused::uhm:

evet canim benim koyu kahfe siyah gibiydi saclarim boyasini baya akitiyor haci sakir sabunu ve sari renk sabun papatya øzlu bazende 1-2 saat kabartma tozuna suyla karistirip bekletiriyorum øyle aciyor

X