Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengi nasıl açılır

ArMeSu

KıZıM & OğLuM
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2009
283
6
merhaba ben koyu kahve olan saçlarımı açmak istiyorum beyaz sabun açıyor diyorlar ne kadar doğru bana yardım edebilirmisiniz....:sm_confused::uhm:

ilk kez duydum cnm böle bişi bilmiyorum....boya yaptırmak istemiyosan papatya suyuyla açabilirsin saçını...

röfle yaptırmak istiyordum ama saçımın açılması lazımmış o yüzden ne yapacağımı şaşırdım kimyasal şeyler kullanmak istemiyorum papatya suyunu deneyeceğim teşekkürler canım...

canım o saçının üstüne sık röfle yapılabilir saçların kendi rengimi yoksa boyamı şu an...

ya canım bende sacımın rengını acmak ıstıyorum koyu bnm de saclarım papatya suyu ıse yarar mı bılmıyorum ondan korkuyorum ıste tupturuncu ıgrenc bısey olur dıye.extrait dora die bı sprey var duydun mu onu?ya ben kullanmıstım onu bıkac sene once 1 2 ton actı sacımı golge var gıbı hos olmustu kotu durmadı acaba duzenlı olarak onu mu kullansak??

ya canım bende sacımın rengını acmak ıstıyorum koyu bnm de saclarım papatya suyu ıse yarar mı bılmıyorum ondan korkuyorum ıste tupturuncu ıgrenc bısey olur dıye.extrait dora die bı sprey var duydun mu onu?ya ben kullanmıstım onu bıkac sene once 1 2 ton actı sacımı golge var gıbı hos olmustu kotu durmadı acaba duzenlı olarak onu mu kullansak??

papatya suyunu deneyeceğim ama beyaz sabunda açıyor diyorlar ben onuda denemeyi düşünüyorum ama işimiz zor canım

hmm papatya suyunu sanırım lımon suyuyla kullanırsan daha ıyı sonuc alıyomussun canım oyle dene ıstersen bıde glıserın konuyomus ıcıne

artık herşeyi deneyeceğim canım çok sıkıldım bu renkten yaz geldi değişiklik yapmak lazımhihoyyyt

kızlar bende kahveyim..palettenin saç açıcısıyla boyucam nolursa olsun artık sıkıldım

kızlar papatya suyu boyalı saçı açmaz. sabn rengi akıtır diyolr denemedim.
loreal cating amonyaksız boyada radikal renk değişimi sağlamıyo ne yazık ki...

açmanın en güvenli yolu uzamasını bekleyip kestirmek.

evet beyaz sabun saçın rengini solduruyormuş ben denemeye başladım bakalım nasıl olacak

yok canım gayet sağlıklı birazda ondan açtırmak istemiyorum yanarsa diye doğal yollardan açmayı düşünüyorum ama nasıl olacak bilmiyorum

Kızlar affinage silici,goldwell,indola,selective markalarında saçınızdaki boyayı saçı yıpratmadan akıtma ürünleri varmış.Benim hayalimde hep sarışın olmak var.4 kez falan kuaförde orialle açtırdım ama ne yazıkki tam sarı değilde turuncumsu sarı oluyordu.Bende o hüsranla siyaha yada kızıllara çeviriyordum. Şimdi şunu merak ediyorum azevvel yazdığım ürünler saçımdaki koyu kestane rengini tamamen akıtıp doğal saç rengime kavuşturabilir mi?Sonuçta doğal saça orieli sürünce sapsarı yapacaktır.
Kullananlar yada bilgisi olanlar neolursunuz cevap yazın.Bende sarışın olmak istiyorum.:çok üzgünüm:

saçımı palette koyu kakaoya boyamıştım siyah olmuştu resmen! kötü bir siyah hem de.çok kötü hissettim kendimi ve 1 hafta boyunca hergün beyaz sabunla yıkadım saçımı akmıştı öylelikle hemen.

X