Pudra, Fondöten, Kapatıcılar yüzümde hiç iz yada sivilce yok ama pudra yada fondöten kullanmadan çıkmam diyenler..

DestinaOzge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
131
0
kızlar sizde benim gibi misiniz? yüzümde hiç sorunum yok. ne bir iz ne sivilce. ama pudra sürmeden kendimi çok çirkin hissediyorum. fondöten kullanmıyorum zaten almaya gittiğimde satmıyorlar bana. sadece bir kere çok hafif yapılı bi fondöten denemiştim. çevremdekiler yüzünde bişey yok pudra kullanma diyorlar. ama kullanmazsam çok farkı var gibi geliyor. benim gibi yüzünde iz olmayıp pudra yada fondöten kullanan var mı? sizde benim gibi fark görüyor musunuz?

aynen bende öyleyim hayatta fondotensiz çıkmam kapının önüne bile
ama bende biraz çil var bide bir tutam sivilce izi :))))))))

Evet aynen canımkaydirigubbakcemile5 Pudrasız kapının önüne çıkmayanlardanım ben de...

Zaten cildimde sorun olsa , pudra yerine fondöten kullanırdım.. İz , sivilce vs yok ama ne bileyim , pudra

alışkanlık yaptı bende.. O olmayınca kendimi çok kötü hissediyorum...

Allahtan zararı da yok.. Sonuçta toz bu , uçup gidiyor...:sm_cool:

Benimde normalde sorunum yok.Arada bir sorun oluyor.Fakat ben cildim sorunsuzken bile kullanıyorum.Kardeşimde bir tane sivilce bile yok fondötensiz çıkmaz.Fakat fondöten ve pudra sadece izleri lekeleri kapatmak için kullanılmaz ki.Yanlış bence. Cilt tonunu düzenlemek, makyajı sabitlemek için kullanıyorum ben.Ne bileyim yani mesela fondötensiz dudağıma ruj sürmüşüm, göz makyajı yapmışım. Olmaz bence.Sırıtır o makyaj bütünlemez.Yarım yamalak bişey olur :)

ainen katılıorum sana..ayrı bi hava katıyor..amacına ulaşıosun yani makyajta..işte bu diosun..ama erkek arkdaşım hiç sevmiyor..hatta annesi bana sen yağlı boyayla boyanmış bir duvarı öper misin?? demişti bnde öpmem tabi deyince erkekler de öyle düşünüyor demiştii..gerçekten de sevmiolar makyajı..en azından bnm erkek arkdaşım öyle..ama bn yapmadan duramıorum hiçbise sürmesem bi pudra olucak mutlaka..bu yzden de sürekli çatışıyoruz..taktı doğallık doğallık diye:çok üzgünüm:

Cildimin yağlı olması dışında bir problem yok. Sadece allık sürüyordum cildime.
Ama bu yaz ilk defa oriflame'in mineralli pudrasını kullanıyorum cildim yağlanınca.
Zaten yok gibi bir şey...

benimde cildimde sorun yok sürme diyolar ama sürmeyince hasta soluk hissediyom kendimii.ama şu sıralar sürmüyom sıcakta çok kötü oluyo yaaaa.ama bence makyaşın temeli yaniii

Fondötensiz bakkala gitsem kendimi kötü hissediyordum
Ruh gibi bi surat oluyor sanki.. fondöten abartilmadigi sürece bakimli gösteriyor..

benm de cildim için pürüzsüz zaten kullanmana gerek yok var olan cildini yıpratıosun diolar ama ben de dayanamıyorm.. fondoten pudra sürdüğümde çok daha güzel görünüo yüzüme ve sürekli yineleme ihtiyacı duyuyorm pudramı pfffohaoldumsmile

benım de yuzum de ne sıvılce ne de ız vardır ama bende fondoten surmucem bu defa makyaj yaparken dıyıp yıne suruorum cunku onsuz makyaj bana eksık gelıo:KK43::KK43:

X