Estetisyen,Cilt Bakım ve Güzellik Uzmanları

merhaba kızlarrrr.benimde estetisyenlik ve makyözlük belgem var,dükkan açmayı düşünüyorumm ama sadece makyöz stüdyosu olarak,bunun için ustalık belgesi gerekiyormu? bi bilginiz varmıı? yardımcı olursanız çok sevinirimmm:))

bende kursa gitmek istiyorum biçok yer araştırdım,fiyatlar epey var evlilik arifesindeyiz birde bu kiritik zamanda paramı nereye verdiğim çok önemli...

ee haliyle meslekteki kazancı merak ediyorum..sonuçta onca para dökülecek illaki emekler harcanacak tek bir belge yetmicek sertifikalarda lazım muhakkak..bu konuda bilgi verecek olan arkadaşlar var mı?

cok uzun sure olmasına ragmen yazayım
bende estetısyenım
2007 Mezunlarındanım

estetisyen arkadaşlar kazancınız konusunda yardım ederseniz çok sevinicem.kursa gitmeyi düşünüyorum ama meslekle ilgili net bilgiler elde edemiyorum yardım lütfenEn Büyük KK

merhaba kızlar
Ben lise son dil bölümünde okuyan bır ogrenciyim. Profösynel makyaj uzmanı olmak istiyorum.Ünüversiede bir bölum falan varmı bunun için? kursların oldugunu bılıyorum ama ilk önce üniversiteye gidip sonra kursa gımek istiyorum.:26::44:

milli eğitimin açtığı kurslara giden arkadaşlar ne kadar memnunsunuz?özellikle cildinizlee ilgili olarak kurs öncesi ve kurs sonrası ne kadar fark etti mesela?tabi bu kişiden kişiye değişir.mesela bazı estetisyenlere bakmaya doyamıyor insan bazılarına bakası gelmiyo mesela.ben de gitmeyi düşünüyorum bu kursa.sırf kendi cilt bakımımı yapabilmek ve cildimi tanıyabilmek adına.sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim.saağlıklı ve güzel günler diliyorum herkese

Öncelikle araştırmalarınız için ,bilgiendirmeleriniz için çok teşekkürler.Ben güneş lekesinden mustaripim.Çok ürün denedim fakat tık yok.Yanlız eczacımın bana söylediği şeyi hiç unutmadım.Sanırım su içmiyoyorsunuz demişti bana ve de çok haklıydı.

merhaba hanımlar . ben aranıza kölnden katılıyorum . iki kızım var eşimden boşandım ve bir şekilde hayatıma devam etmeye çalışıyorum çocuklarımla ek iş olarak ağdacılık yapıyorum kölnden arkadaslara duyurulur kuafördekinin aksine cok daha uygun fiyata yapıyorum ilgilenen arkadaslar özel mesajla ulaşabilir .

Arkadaşlar merhaba bende araniza yeni katılanlardım bazı yorumları okudum açıkçası kararsız kaldım iş bulamama gibi estetidyen arkadaşlara sorum şu ki bu alanda kendimi nasıl geliştire bilirim özel bi eğitim almak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

X