Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Isırgan otu çayı göğüste dolgunluk yapıyorrr !!

S

SEVDALAR.ONADIR

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi SEVDALAR.ONADIR
arkadaşlar foruma yeni üye oldum. bende bir deneyimimi paylaşmak istiyorum.
saçlara iyi geldiği için ısırgan otu çayı içmeye başladım günde 2 su bardağı. ve o günden sonra koltuk altımda sızlamalar başladı. tabi ısırgan otundan olduğu aklıma bile gelmedi. hatta şunu söyliyim, dokununca acımasından dolayı inanın hamileyim filan sandım. sonra hastalandım ama yine devam etti.
sebebini düşünürken ısırgan otu kullandığımı hatırladım. çünkü ondan önce böyle dolgunluk sadece hastalanacağım zamana doğru olup geçerdi. sizinle de paylaşmak istedim arkadaşlar.
birde şunu söyliyim, günde 1 diş te sarımsak yutuyorum. belki ikisinin etkisidir. bilemiyorum . sarımsağı 4 e bölerek yutuyorum bir bardak suyla. bölmeden yutunca hazmedilmeden bedenden atılıyormuş,yani hiç bir faydası olmuyormuş dikkat edin .
hepinize yürekten sevgiler

paylaşımın için teşekkürler denemek lazım senin kullandığın poşet çaylardanmı yoksa aktardanmı aldın merak ettim

poşet çay kullanıyorum. 2 su bardağı alacak kadar büyük bir bardağım var , onun içinde demliyorum, ılık olduğu zamanda az bi şeker katıp mutlu mutlu içiyorum. bu kadar.

kizlar lavanta'nin gögüslere yarari varmiydi? Bir cay buldum da icinde 4 cesit yesillik var isirgan otu ve lavanta da onlarin arasinda....

kizlar lavanta'nin gögüslere yarari varmiydi? Bir cay buldum da icinde 4 cesit yesillik var isirgan otu ve lavanta da onlarin arasinda....

evet cnm bıldıgım kadarıyla lavanta yagıda faydalı hayret sen nerden buldun kız cayı sevındım valla senın adınakaydirigubbakcemile5

evet cnm bıldıgım kadarıyla lavanta yagıda faydalı hayret sen nerden buldun kız cayı sevındım valla senın adınakaydirigubbakcemile5
HEheh bilemiyorum buldum netten de dükkandan nasil bulacagim bir bakinayim bakalim... Hii lavanta yagi diyorsun da bu lavanta cayin icinde nolucak simdi?

HEheh bilemiyorum buldum netten de dükkandan nasil bulacagim bir bakinayim bakalim... Hii lavanta yagi diyorsun da bu lavanta cayin icinde nolucak simdi?

cnm sonucda lavanta ıse yarıyo yanı yagıda cayıda etkı eder ıns:jeyyar:

Insallah aslinda gecen yürüyüse ciktigimda Isirgan otu görmüstüm böyle bir sürü var hemen eve de yakin gidip topliyim mi dogal dogal ne ediyim de biraz kurumuslar sanki, isirgan otunu kolayca bulurum burda kendim de yaparim aslinda cayini buralar heo ot cöp de arkadas sallama deyince bende netten sallama cayi arastirdim...

ben bebek emziririyorum sütüm artsın diye dalinin bitki çayını içiyorum.onun içinde de ısırgan otu var.

evet ısırgan otu sütü de çok arttırıyormuş. zaten göğüs süt kanallarından oluşan bir uzvumuz, demek ki hakikaten harekete geçiriyor kanalları.

paylaşımın için teşekkürler canım a.s.

ısıgan otunun vücuda bir yan etkisi yok değilmi CADIARZU

hayır tam aksine , ısırgan otunun o kadar faydaları var ki,
Nette birçok bilgi bulabilirsin buna dair..

Isırganın östrojen hormonunun üretimini yavaşlatıcı etkisi bulunduğundan menopozadaki kadınların kullanmaması gerekir.
kızlar bunu nette buldum. bazı yerler artırıyor bazıları da östrojeni azaltıyor demiş. kafam karıştı ya:S

Isırganın östrojen hormonunun üretimini yavaşlatıcı etkisi bulunduğundan menopozadaki kadınların kullanmaması gerekir.
kızlar bunu nette buldum. bazı yerler artırıyor bazıları da östrojeni azaltıyor demiş. kafam karıştı ya:S
Allah Allah iyisimi maydonoz icmek kizlar hem kilo aldirmaz hemde memislerimizi büyütür cok da faydali bildigim kadariyla...kaydirigubbakcemile2

bu yazının kaynağını ve metnin tamamını ekleyebilir misin mümkünse.
ben hiç böyle bir bilgiyle karşılaşmamıştım.

kızlar kafam karıştı benim ostrojen hormonunu azaltıyosa göğüsler büyümezki

ama ben hiç böyle bir bilgiye rastlamadım. bir yanlış anlama olabilir mi acaba.
arkadaş kaynak verirse öğreneceğiz durumu.. eğer bir açıklama yapmazsa hiç ciddiye almaya niyetim yok. ben ısırgan çayımdan memnunum.

bende lavanta içmiştim yüzdeki lekeler için ama sadece 1 bardak içtim ve 3 gün göğüsün ağrıdı...
acaba gerçekten bu otlar işe yarıyormu..neden ağrı yapıyo.....

ben yaradığına tüm gönlümle inanıyorum. eğer ot gibi şeyler, yeşillikler işe yaramasaydı yaşama kaynağımız olmazdı. hepimiz sebzeyle de besleniyoruz ve onların hepsi de malümumuz topraktan çıkıyor. her yaradılanın mutlaka bedenimize bir katkısı vardır.Bilim adamları bile açıklıyorlar zaten. Şu kainatta bir minicik böcek bile sebepsiz yaratılmamış

X