Erkekleri büyüleyen Afrodizyak Parfümler

Light blue dp den kullandım uzun zaman. Üç ayrı ayrı kişi de parfümüme değinmeden geçemedi:) bi tanesi daha ikinci buluşmamda parfümün ne kadar güzel geliyo demişti söylemeden edemiycem demişti. Yalnız ilginç olan hiç bi kız arkadaşım kokuyu sevmedi limon gibi kokuyo diyolar hep. Erkeklerin beğenmesi tuhaf bi durum. Ama tabi bu arada orjinali hakkında yorum yapamıycam kullanmadım

esmerseniz lancome poeme, chloe, chanel chance,wish,rose the one,black opıum
kumral ya da sarısınsanız coco matmazel, lacoste klasık, casmir, hugo boss,light blue,

Benimde yardiminiza ihtiyacim var... yardimci olursaniz cok sevinirim..
Bu tür parfümler arastirdigim ve sordugum kadariyla kış parfümleri.
Yazin icin önerebileceginiz cekici, cogunlukla begenilen parfümler var mi?

Bunlar güzel kokular.. ama yaz icin uygun mu ?
Ben parfümleri yaz kış diye ayırmayı sevmiyorum. O yüzden Magnetism'i yazında kullandım. Sevgilimde hiç rahatsız olmadı aksine bundan başka sıkma dedi zaten. Bi koku güzelse sana yakışıyorsa her mevsim kullanılır bana göre. :)

Ben parfümleri yaz kış diye ayırmayı sevmiyorum. O yüzden Magnetism'i yazında kullandım. Sevgilimde hiç rahatsız olmadı aksine bundan başka sıkma dedi zaten. Bi koku güzelse sana yakışıyorsa her mevsim kullanılır bana göre. :)

Aslinda bende ayirmam ve herzaman tek bir koku kullanilmasindan yanayim ama bazi kokular gercekten mevsiminde güzel, kokunun güzelligi ortaya cikiyor mesela kisin cok güzel sicak ve aslinda hafif bir koku yazin bunaltabiliyor..Benimde begendigim bütün kokular kis kokulari bunu satis elemanida dogruladi..bu yüzden özellikle suanki sicaklar 40 dereceye ulasti (yurtdisi hic bu kadar sicak olmamisti) dahada belli oluyor..aslinda cok sevdigim parfümün kokusunu alamiyorum, alirsamda almam gerektigi gibi, kis aylarindaki gibi alamiyorum...
Mevsim kokulari diye bir gercek var:KK43: bu her koku icin gecerli olmasada ama benim burnumda sagolsun hep kis kokularini seciyor..zaten cekici kokular genelde kis kokulari o yüzden bana bu konuda yazinda kullanilabilecek bir yaz parfümünü öneren olursa cok sevinirim..
Tavsiye ettigini kesinlikle deneyecegim cok tskler

Aslinda bende ayirmam ve herzaman tek bir koku kullanilmasindan yanayim ama bazi kokular gercekten mevsiminde güzel, kokunun güzelligi ortaya cikiyor mesela kisin cok güzel sicak ve aslinda hafif bir koku yazin bunaltabiliyor..Benimde begendigim bütün kokular kis kokulari bunu satis elemanida dogruladi..bu yüzden özellikle suanki sicaklar 40 dereceye ulasti (yurtdisi hic bu kadar sicak olmamisti) dahada belli oluyor..aslinda cok sevdigim parfümün kokusunu alamiyorum, alirsamda almam gerektigi gibi, kis aylarindaki gibi alamiyorum...
Mevsim kokulari diye bir gercek var:KK43: bu her koku icin gecerli olmasada ama benim burnumda sagolsun hep kis kokularini seciyor..zaten cekici kokular genelde kis kokulari o yüzden bana bu konuda yazinda kullanilabilecek bir yaz parfümünü öneren olursa cok sevinirim..
Tavsiye ettigini kesinlikle deneyecegim cok tskler
Marc Jacobs Daisy hafif bir cicek kokusu, senin deyiminle yaza cok uygun.:) Erkek arkadasım bunu da cok beğenmişti. Bende suana kadar en cok Escada Magnetism ve Marc Jacobs Daisy'i beğenip övgüler yağdırdığını gördüm.

Marc Jacobs Daisy hafif bir cicek kokusu, senin deyiminle yaza cok uygun.:) Erkek arkadasım bunu da cok beğenmişti. Bende suana kadar en cok Escada Magnetism ve Marc Jacobs Daisy'i beğenip övgüler yağdırdığını gördüm.

Canim parfümleri denedim...Güzel kokular ama ilk önerin benim tenimde asiri tatli durdu (Escada kötü degil, begendim, ama belliki bana uygun degil) ikinciside güzeldi ama maalesef buda benim aradigim parfüm degil :KK43: gercekten "bu" dedigim vazgecilmez bir koku olmasi lazim...Birde ilk önerin erkekler tarafindan cok begenildigi yazilmis...ben tam tersini duydum

Önerilerinize acigim..

"büyüleme" kelimesi biraz ütopik, altı üstü kimyasal bir sıvı yani bu sonuçta bu kadar anlam yüklememek lazım. zaten herkesin beğenisi birinin beğendiğini diğeri beğenmiyor.

yüzlerce parfümü kullanmışlığım vardır herhalde, her yeni parfümümü arkadaşlara koklatırım yorumlardan bir derleme yaparsam

erkeklerin çok beğendiği söylenen hypnotic poison bende sınıfta kalıyor, bir zamanlar hayrandım bu kokuya ama çok yaygın herkesin üstünde :KK43:

armani she sıktığım bir gün, bir erkek arkadaşım senden ilk defa böyle güze bir koku aldım artık bunu değiştirme dedi:KK4:

chloe love genelde bayanların hayran kaldığı ama erkeklerin sevmediği bir koku:KK34:

estee lauder pleasures delight genellikle baylardan güzel yorumlar alıyor ama hacı yağı gibi diyenler oldu

euphoria hemen hemen bütün erkekler bu kokudan hoşlanıyor sanırım, birinin beğendiğini biri beğenmez euphoria içinpek geçerli değil ama çok yaygın herkes kullanıyor:KK35:

rose the one olsada olur olmasa da olur bir koku

la vie est belle genelde yorumlar çok ağır olduğu yönde ama zamk gibi kalıcı

jimmy choo bir kaç beğenen oldu, isterse dünya alem beğensin ama asla kullanmam bu kokuyu çok kötü sigara dumanı gibi kokuyor

alien midesi bulanan da var çok güzel bulanda

aslında bir sürü denettiğim parfüm oldu ama aklıma gelen bunlar hatırladıkça yazarım:KK55::KK12:

erkek kişisi beğensin diye parfüm alacak olsam euphoria, alien, premier jour alırdım herhalde
Orjinalmi acik.mi kullandiniz bunlari ozellikle armani she ??

erkekleri rexona bile etkiler hoşlanası varsa hoşlanır ter kokmayın yeter :/ ne bu erkek etkileme çabası anlamadım. zamanında ben de etkiler zannederdim, ama internetten biriyle tanıştım ve parfümden nefret eder :KK70:
kokudan etkilenecekse illa zaten abazadır onlara her türlü kadın kokusu iyi gelir :KK70: :KK70:

X