Erkekleri büyüleyen Afrodizyak Parfümler

hypnotic poison we lancome hypnose hangisi?? we 212 - channel chnance de en cok beğenilen parfümler..bunlardan birisini alıcam ama hangisi..içeriklerini yazın bana bilenlerr :)
sarışınım .. hangisi gider.... iğde meyveli çiçeksi kokular kullandım su ana kadar ama şçle afrodizyak özelliikli bişe önerin bana paraya kıycam bu seFer :KK70:

coqu kişiden aldıqım sorular ııımmm parfümün cok güzel adı ne ? :) yanıtımda ungaro we gerckten cok bir parfüm.. Etkileyici we cekici :kedi:

valla erkekleri sinek gibi çeken parfüm gucci rush. en azından bende öyle. resmen üniversitede yolda yürürken çocuğun biri utana sıkıla sormuştu bu ne süper kokuyo diye. erkeklerde kesinlikle acaip bir etki bırakıo bu koku ama malesef taklitleri çok revaçta herkesin üstünde. o yüzden birkaç yıldır hiç almadım :umursamaz:

valla erkekleri sinek gibi çeken parfüm gucci rush. en azından bende öyle. resmen üniversitede yolda yürürken çocuğun biri utana sıkıla sormuştu bu ne süper kokuyo diye. erkeklerde kesinlikle acaip bir etki bırakıo bu koku ama malesef taklitleri çok revaçta herkesin üstünde. o yüzden birkaç yıldır hiç almadım :umursamaz:

peki bu parfümü kaç yaşındakiler kullanabilir?bn 16 yaşındayım da :))
gucci rush demi?

gucci rush ın devri kapandı...ne kokular var simdi.. o ılk cıktıgı zamanlarda guzeldı.. sımdı burnumuz doydu o kokuya.. bunaldık.. kullanmayın.. mıdelerı bulandırmayın.. ..ööööö geldı herkese rush dan,
suanda afrodızyak parfum bulgarı jasmın noır.. bı arkadasa koklattım ... kendınden gectı.. koluma yapıstı... bu resmen tacız edıyor dedı.. goxu dondu... etkısı ınanılmaz.. satan cocuk afrodızyak var demıstı.. sampe ını aldım denedım ve cocuk haklı cıktı...:hulya:

gucci rush ın devri kapandı...ne kokular var simdi.. o ılk cıktıgı zamanlarda guzeldı.. sımdı burnumuz doydu o kokuya.. bunaldık.. kullanmayın.. mıdelerı bulandırmayın.. ..ööööö geldı herkese rush dan,
suanda afrodızyak parfum bulgarı jasmın noır.. bı arkadasa koklattım ... kendınden gectı.. koluma yapıstı... bu resmen tacız edıyor dedı.. goxu dondu... etkısı ınanılmaz.. satan cocuk afrodızyak var demıstı.. sampe ını aldım denedım ve cocuk haklı cıktı...:hulya:

bu kokuyu merak ettim arkadaşım bulgarıyı nasıl hafıfmı ?:kahve:

peki bu parfümü kaç yaşındakiler kullanabilir?bn 16 yaşındayım da :))
gucci rush demi?
evet canım kullanabilirsin çok abartı ağır değil ama gerçekten çok taklidi var bay getirdi onlarda
evet canım katılıorum birkaç senedir bende bıraktım ve aynen dediğin gibi jasmin noir aldım .bu kokunun çekiciliği inanılmaz acaip gizemli bir havası var sanki ama bu benim düşüncem bir erkeğin farketmişliği yok rush'ta olduğu gibi sadece eşim çok beğendi koklatınca o kadar
bu kokuyu merak ettim arkadaşım bulgarıyı nasıl hafıfmı ?:kahve:

canım hafif ve çiçek kokuları seksi yada erkeklerde etki bırakcak şekilde olmazzzzzz. mutlaka şekerli baharatlı tarzda olması lazımki ancak jasmin noir'deki gibi bir çiçek kokusu seksi olabilir. o da pek hafif sayılmaz kış kokusu daha çok

opuyorumnanaktanyasemın kokusu agırlıklı bı parfum.. yasemın afrodızyak bı koku zaten

far avay begendigim en azından eşimin begenip bana altıgı bir parfüm , hafif insanı yormayan bir koku

midnight poison dior'dan.. kesinlikle sıkıp biraz beklenince sadece erkekler dönüp dönüp bakıyor

Dolce Gabbana The One harika bir kokuymuş bugün denedim görümceme hediye almak için kokladım bayıldım çok beğendim eşim de çok beğendi :jeyyar:

alt notasında vanilya var orta notalarda da yasemin

X