Erkekleri büyüleyen Afrodizyak Parfümler

parfumeri sektorunde calısan bi erkek dedikı... gucci rush ve hypnotıc poıson begenen erkeklere artık amele dıyoruz... baska parfum tanımayan tıpler.. o kadar guzel olan başsa parfumler varkı... o bahsettıgım kısı sunları tavsıye etti.. bulgari jasmin noir.. versace christal noir... givenchy absouletly irresistble.. armani code...

realm erox Diye parfüm varmış afrodizyak erkeğide varmış ama ben parfümerilerde bulamadım özel bi satışımı var acaba bilen varsa cevaplarsa sevinirim delikafadulden

realm erox Diye parfüm varmış afrodizyak erkeğide varmış ama ben parfümerilerde bulamadım özel bi satışımı var acaba bilen varsa cevaplarsa sevinirim delikafadulden

Çiçeksi, oryantal, tatlı amber içeren bir parfüm. Yenileyici, kalıcı ve kadınsı bir his verir. Üst notalarda mandalina, nilüfer ve şakayık. Orta notalarda feromon, gül ve bal. Alt notalarda amber, vanilya ve sedir ağacı. Romantik anlarınız için idealdir.

strawberry de satılıyor canım bu parfüm.100ml si 80 yetale. bende bir ara düşünüyordum bunu almayı netten yorumları arastırdım ama cok da begenilmemiş bende vazgectim sıradan bir koku demişler ama afrodizyak etkisi yaptımı bilemem :jeyyar::jeyyar:

teşekkürler canım cevaplamışsın demekki normal mağazalarda yok koklamadanda alınmazki zaten a.s.

Vallaha bırcounuz angel ı begenmessınız ama bence asrın parfumudur ben cok kullandım bunu begenmegen insan Gormedım buyulenırlerdı resmen birde burberys weekend ben uccu rush ı beenmem ama buna erkekler bayılırıyor esım cok begenır ama kullanmam cunku ben dayanamam bu kokuya

dün akşam Caroline Herrera 212 Sexy aldım,müthiş güzel tenimle de uyum sağladı :lepi:
önce eşim etkileyici değişik dedi ve bu zamana kadar iş ark.soran sorana
tavsiye ederim bir bakın arkadaşlar

thierry mugler alien... versace cristal noir... bulgari jasmin noir...lancome hypnose .. bunlar nasıl sizce.. en güzeli hangisi

seertmece armani'nin yaseminli bi kokusu var ona da bakmanı tavsiye ederim, çok güsel kokuyo ve çok kalıcı, d&p'den almıştım ben 100'lük 22 tl. zaten afrodizyak dedin mi yasemin kokusu başı çekiyo :KK66:

X