Lekeler, Çiller Dcl cilt yenileyici kompleks

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

iremsu1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
99
0
arkadaşlar aranızda kullanan varmı???
CİLT YENİLEYİCİ KOMPLEKS
Boyut: 1 oz. şişe
Amacı: Yüz gençleştirme
Tanım: Benzersiz bir günlük tedavi.%10 Glikolik asit, willowherb özütü(hammadde verilerine göre willowherb özütü %1 hidrokortizondan daha fazla anti-enflamatuar etkiye sahiptir.).İçerikteki Yeşil Çay Konsantresi güçlü bir antioksidandır.Aynı zamanda SPF 20 de bulunur.Bu ürün hastalara AHA(alfa hidroksi asit) nın tüm faydalarını sağlarken irritasyona sebep olmaz.Antioksidanlar vücudun kendi savunma mekanizmasını güçlendirirken geniş spektrumlu UVA/UVB KORUMASI SAĞLAR.
Özellikler ve faydaları:
-Güçlü soyucu etkisi olan %10 glikolik asit içerir.
-Willowherb özütü cilde uygulandığında %1 Hidrokortizona eşit veya daha iyi antienflamatuar etkisi vardır.
-Doğal bir SPF güçlendirici bilinen diğer güneş koruyuculardan daha az kullanıldığı halde onlardan daha az irritasyona yol açar.
-E vitamini kuru cildi içten nemlendirir.
-Klinik olarak ispatlanmıştır.
Kullanım Talimatları:
Yüze ve boyuna az bir miktar uygulamaktan kaçının.Hafif ve geçici his duyabilirsiniz.Günlük kullanım içindir.
İddia Cümlesi:
Glikolik asit,antioksidanlar ve SPF 15 'li bir antienflamatuar içeren tek gündüz kremidir.

Merhaba bende başlık açmıştım ama hiç yazan olmadı bende dcl nin şu ürünlerini aldım . acaba aynı markadanmı bahsediyoruz. bir haftadır kullanıyorum. görenler cildinde ne var diye soruyor. sen daha önce kullandınmı ilkmi

DCL non drying claning lotion
DCl daily moisture nemlendirici
DCL "C" scape serum andioxidant treatment

ben alacağım henüz almadım ama ürünün nasıl olduğunu bilmediğim için ikilemde kaldım kullanan arkadaşlar varsa iyi geliosa bende almak istiorum

sevgili irem su
2 gündür giremedim siteye ksr bakma
gelişmeleri sana şöyle anlatıyım. genelde aldığım tepki birkaç gündür sen cildine ne sürüyosun bi gençleşmiş güzelleşmisin diyorlar hatta dün dr gitmiştim oradaki bayan dr tanıyo beni oda sordu cildine ne yaptın ne kullanıyosun dedi. anlattım bende

bide ben şunu yapıyorum bak sabahları bu dcl yüz temizleme ile temizliyorum ya yüzümü buz kalıplarına çilek kayısı süt aklına ne gelirse dondurdum vaktim olursa temizledikten sonra bir tane buz kalıbını gezdiriyorum yüzümde bir haftadırda yaş maya maskesi yapıyorum biraz yorucu oluyo ama

bu arada lekeler önceki kadar belirgin değil hatta vichy 50 faktör güneş koruyucuyuda sürdümmü çok harika oluyo cildim

arkadaşlar geçen yıll güzellik uzmanım bunu tavsiye etmişti,
aldım ve 1 yıldır kullanıyorum. açıkçası cildimi yenileyeceğini sandım
çok düzenli kullandım ama bi faydasını görmedim,
epey de para vererek almıştım,
çok ciddi bir değişiklik filan olmadı. bence başka ürünler de deneyin,
sonuçta para veriyoruz değil mi?? :KK70:

X