Örgü bebek battaniyesi

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

sudele

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
51
0
40
hanımlar düz bir örnek arıyorum bebek battaniyesi olucak ama eklemeli filan değil düz örülecek basit ama gösterişli bişi ya böle bir örnek varmıdırki, böyle b,ldiğiniz bişi varsa resim koyabilirmisiniz.

Cnm ben bu modelden üçgen şal yapmıştım.. Bebek battaniyesini de yapmışlar. Tığ ile..

el-isi-bebek-battaniyesi-1.jpg

Bu da firketeyle, düz örülen demişsin ama hoş duruyo yav : ) bu modelden de şal yapmıştım zemuszemus

200706070010copy1zu2.jpg

Bulduklarım hep eklemeli ya.. Değişik bişe bulamıyorum dediğin gibi..
Ben dümdüz haroşadan yap derim kaydirigubbakcemile2 hem dayanıklı hemde kalın olur.. Pütü kare şeklinde değişik renklerle yapabilirsin mesela.

gkkuabattaniyekz6.jpg

111zoy.jpg

Şiş şeklinde tığlar var bilirmisiniz bilmiyorum... Bi sıra keserek bi sıra ilmek alarak yapılıyo şu şekilde

Resim+007+copy.jpg

Bu modelden arkadaşım çeyizine yaptı.. 4 tane kare yaptı farklı renklerde birleştirdi sonra, çok hoşuma gitmişti.

mrb bende ne zamandır firketeli battaniyenin modelini arıyodum.bende örmek istiyorum.hangi iple ördünüz acaba.

canım örgüden bebeğim büyüyordaydı sanırım demettin konusu orada çok güzel bir tane vardı

X