CK Euphoria mı yoksa Chanel Chance mi?

simge0606

çalış çalış çalış
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
164
0
36
kızlar parfüm alacagım euphoria ve chance arasında kaldım karar veremiyorum bir türlü :uhm: .sizce hangisi daha güzel kokuyor ve kalıcı olur hangisini alayım.kokusu cok dagılsında istiyorum . kumralım . yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden tesekürler.... a.s.

ikiside tenine gider...ikiside çok kalıcı belirgin kokulardır..ama bana göre europia kışlık kokudur ve daha yeni bi kokudur, chanel bence hem yazlık hem kışlık bi kokudur ve daha çok bilindiktir..çiçek kokusudur sora böyle pudramsı gibi kalır, ikiside çok güzel artık ona göre tercihini yap

ıkisi de çok güzel kokular ama kışın...
Yazın asla beğenmem, çok ağır olur...
Kışın kullandığım parfümlerden biri Ephoriadır...

Deneyin önce,kararınızı ona göre verirsiniz.
Denettirdikten sonra,yarım saat içerisinde oturuyor zaten koku tene,bir müddet durunca anlarsınız kalıcılığını,yakışıp yakışmadığını..
Euphoria yaza ağır bence,one summer daha uygun.
Chance'ıda beğenmiyorum ben gerçi ama yazın kullanılacak bir koku değil bence.

denemiştim ikisinide cok begendim o nedenle karar veremedim bir türlü yorumlara göre bir karar vermeye calısacagım :uhm:

canım bencede kesınlıkle ( Euphoria ) ıcınde afrodızyak etkısı var cekıcı bı parfumdur..bende kullandım gercektende etkılerını gordum her goren ısmını sorduu benımde bıttı yıne alıcam asla vazgecemedıgım bı kokudur bence bılınmedık bı koku olması daha ıyıdır herkezde olan bı koku basıttırr .. farklı olmaklazım ayrıca escade magnetıjım de superdır bu ıkısını sureklı kullanırım sanada tavsıye ederım canım ıkı parfumum hakkında herkezden ıı yorumlar alıorum oyuzden kaarar senındır:)

chance artik 14yasindaki büyümüste kücülmüs kizlarda bile var =) euphoria derim ben.

Ayrica yazlik koku seviyorsan DKNY-Woman denemeni tavsiye ederim. acayip fresh kokuyo ve cok kalici

hepinize tesekkürler kızlar...dkny ve escada yı da deneyim yarın ona göre kararımı vereyim
zemuszemus

Ben de yaklaşık 1 yıldır CK europhia kullanıyorum ve çok seviyorum,bir çok kişi sırdu parfumumun ne olduğunu a.s

Deneyin önce,kararınızı ona göre verirsiniz.
Denettirdikten sonra,yarım saat içerisinde oturuyor zaten koku tene,bir müddet durunca anlarsınız kalıcılığını,yakışıp yakışmadığını..
Euphoria yaza ağır bence,one summer daha uygun.
Chance'ıda beğenmiyorum ben gerçi ama yazın kullanılacak bir koku değil bence.

EUPHORİA nın yaz için olan kokusu da var aklınızda olsun

şisesi aynı tarzda. ama bence normal euphoria daha güzel daha farkedilir etkileyici :jeyyar:

bende çook beğeniyorum bu kış kullanabilirim..henüz karar vermedim..bu hafif olanın dolumu varmı acaba biliyomusun ?? bide kararını verdinmi hangisini alıcana??

dolumunu hiç bilmiyorum ama vardır heralde cünkü bilindik bir parfüm.
kararımı veremedim ya tam birini seçsem digerince aklım kalıyor :nazar:
çıkıcam birazdan orda son kararımı verircem nefsime hakim olamazsam ikisinide alabilirim mafoldumben

X