yerinizde sinir olduunuz veya komik olaylar var m? Gelin paylaalm

BEBEGIMIZ

ipeğin annesi
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
9.276
0
Arkadaşlar çalışma saatleri içerisinde sizleri sinir eden veya komiğinize giden olaylar varsa burada paylaşalım herkesi bekliyoruma.s.

bir gün önce samimi davranan bir insanın ertesi gün 180 derece değişmesi
sebepsiz soğukluklar, laf sokmalar
yanından geçip bir günaydın demeyenler
seni gidip amirine şikayet edenler
ohooo çok, say say bitmez

birgun canım cicim diye konusup ertesi gunu selam dahi vermeden yanından gecen tipler...
durup dururken kusmus gibi konusmamaya baslayanlar
cevresindeki bekar kizlara zarf atan evli tipler
sen oturmus calisirken, ortada hicbisi yokken gelip olmadik biseyden laf sokanlar

yeterki bir işim olsun bütün bu saçmalılkarı çekmeye razıyım nasılsa yerde var böyle tipler :sinifsinif:

Sinir olduğumuz demeyelimde tuhaf bulduklarım var hemde çok fazla şekilde şirkettin erkekleri değilde bayanları çok fena bir kıskançlık bir havalar ,kendilerini birşey sanmalar bu insanı rahatsız ediyor birde ne olduğu belli olmayan bayan bir müdüre var,patronun asistanın afedersiniz kıçından ayrılmıyor anlayacağınız birkaç kişinin dışında şirketimizde herkez uyumlu umarım sizlerde de yoktur böyle insanlarrr

yeterki bir işim olsun bütün bu saçmalılkarı çekmeye razıyım nasılsa yerde var böyle tipler :sinifsinif:

Umarım yakın bir zamanda bulursun iyi bir iş ama tek bulmakla olmuyor işte o saçmalık dediğin şeyleri sonradan istemesende takıyorsun kafana ..benneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

insanların bazı şeyleri tekrar tekrar sormalarından nefret ediyorum
ilk sorduğunda not et dimi ama
özellikle de telefon numaralarını ahizeyi kaldırıp yaaa şuranın numarası kaçtı diye sorup numarayı söyleyince hemen hızlı hızlı arayıp bir kaç saat sonra yine aynı numarayı sormalarına gıcık oluyorum fihristin var yaz oraya allah allah

ben çorap fabrikasında çalışıyorum 4 yıldır pembe dizi izliyor gibiyim evli insanların iş yerinden arkadaşlarıyla flörtleri , kızın sevgilisinin evine gidip orada 3 kiş tarafından tecavüze uğraması , hırsızlıklar , en yakın arkadaşının evinde eşini basması daha o kadar çokki.

ben çorap fabrikasında çalışıyorum 4 yıldır pembe dizi izliyor gibiyim evli insanların iş yerinden arkadaşlarıyla flörtleri , kızın sevgilisinin evine gidip orada 3 kiş tarafından tecavüze uğraması , hırsızlıklar , en yakın arkadaşının evinde eşini basması daha o kadar çokki.

okurken bende pembe dizi izlemiş gibi oldum fabrika resmen herkesin başına çorap örmüş :1no2:

genel müdür ün başkasına söyleyeceği şeyi bana söylemesine gıcık oluyorum atması gereken fırçaları bile

aklıma komik bi olay geldi günlerden bi kış günü hava soğuk büroda herkes harıl harıl çalışıo babam elemanlardan birini ticaret sanayi odasına yolluo ordaki görevli şu kenarını sıyırdıklarımın fotokopisini çek diğerlerini çekme dio o ise tam tersini yapıo çekio geri götürüo dosyayı adamda fark etmio başta eleman işyerine gelio 10 dk sonra tlf çalıo babam açıo tlf nu görevli dio abi senin eleman yanlış yerlerin fot. çekmiş babamda yanındaki diğer elemana dio ki aç pencereyi yanlış yapan aşağı atlasın neyse babam işine devam edio bi bakıo ayakları buz kesmiş arkasını dönüo bakıo pencere açık kim açtı dio pencereyi açan kişi amca pencereyi aç yanlış yapan atlıcak demedin mi bende açtım atlamasını bekliom........kaydirigubbakcemile3

aklıma komik bi olay geldi günlerden bi kış günü hava soğuk büroda herkes harıl harıl çalışıo babam elemanlardan birini ticaret sanayi odasına yolluo ordaki görevli şu kenarını sıyırdıklarımın fotokopisini çek diğerlerini çekme dio o ise tam tersini yapıo çekio geri götürüo dosyayı adamda fark etmio başta eleman işyerine gelio 10 dk sonra tlf çalıo babam açıo tlf nu görevli dio abi senin eleman yanlış yerlerin fot. çekmiş babamda yanındaki diğer elemana dio ki aç pencereyi yanlış yapan aşağı atlasın neyse babam işine devam edio bi bakıo ayakları buz kesmiş arkasını dönüo bakıo pencere açık kim açtı dio pencereyi açan kişi amca pencereyi aç yanlış yapan atlıcak demedin mi bende açtım atlamasını bekliom........kaydirigubbakcemile3

süpermiş o kişiyi bendealkisalkisalkis

bir komik olay da ben anlatayım hep sinir bozucu şeylermi yazcam :))))))
önceden bizim fabrika binamızın yanında bizim fabrikaya ait boş tarla vardı genel müdürümüz mesai saatinden sonra paçaları sıvayıp oraya domates, biber, kavun, karpuz gibi şeyler ekerdi daha sonra bunu kalite müdürümüz takip etti düşünün artık yalakalığın vardığı son noktayı
koskoca genel müdür o tarladan aldığı ürüne tenezzül ediyordu ve bunu da herkesin yanında çok büyük bir iş yapmış gibi anlatıyordu şu an yapamıyor çünkü oraya da fabrika yapıldı bizde hergün aldığı mahsülleri dinlemekten kurtulduk ohhhhhh beeeee

benim arkadaşımın çalıştığı yerdeki bir müdür mesai saatinden sonra atlet ve şortla çalışmaya devam ediyormuş bunu görende fabrikanın bekçisi :))))))))

X