Göz Makyajı Kzlar kas ve kirpik bakm yag aldm!bi bakarmsnz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben bir haftadır SOFTEM markasınınkini kullanıyorum. softem de oceans blue yu övdüğünüz kadar var gerçekten. bir haftada kirpiklerime inanamadım. ki böyşe şeylere pek itibar etmem, deneyeyim dedim. o yüzden de sanırım olay markadan çok içinde bulunan yağlarda. kimse bahsetmemiş ama softem de bahsettiğiniz etkileri gösterdi. aklınızda olsun. 15 liraya aktardan aldım.
şimdi de select lash i merak ettim. onu deniycem. sipariş verdim. sonuçları bildiririm.

Son düzenleme:
rainydaywoman'cım bende dün aldım softem 15 tl ye dün sürdüm bakalım kaşlarım baya seyrek benimde inşallah bende faydasını görücem :):KK54:

rainydaywoman'cım bende dün aldım softem 15 tl ye dün sürdüm bakalım kaşlarım baya seyrek benimde inşallah bende faydasını görücem :):KK54:

umarım görürüsün canım. benim şu an alt kirpiklerim normal bir insanın üst kirpikleri gibi. softem gürleştiriyo diye kesin bir şey söyleyemem ama kesinlikle uzatıyo. :) umarım sonuç verir.

umarım canım benim kirpik değilde kaş bölümümde inşallah daha çok etkili olurda gür kalın kaşlara sahip olurum :KK31:

kızlar bahsettiğiniz ürünü nerden aldınız bide resim ekleyebilir misiniz
ben daha önce kullandım yağ karışımı ve içine sarımsak attım daha da etkili oldu
sarımsağı da kesinlikle tavsiye ederim saç için de kaş kirpik için de

umarım canım benim kirpik değilde kaş bölümümde inşallah daha çok etkili olurda gür kalın kaşlara sahip olurum :KK31:

aslona bakarsan bunların hiçbirnin kaş gürleştirdiğini ya da kalınlaştırdığını sanmıyorum. kaşımı gürleştirmek için ben direkt sarmısağın kendisini kullanmıştım. bazı arkadaşlar rahatsız olabiliyor kokuusndan dolayı. ama ben eve geldiğim ilk anda hemen ortadan ikiye ayırıp acıana yananna kadar sürüp yatmadan yıkayarak gürleştirdim kaşlarımı. saçkıran sakalkıran gibi şeylere de çok iyi sarmısak. direkt kılla alakalı bir şey yani. rahatsız olmazsan dene. kaşlarını al filan nasıl alıyosan hatta biraz incelt bile istersen. ve aldığın günden itibaren çok düzenli olrk sür sarmısağı kaşların yeniden çıktıgında goreceksın farkı cok net.

kızlar bahsettiğiniz ürünü nerden aldınız bide resim ekleyebilir misiniz
ben daha önce kullandım yağ karışımı ve içine sarımsak attım daha da etkili oldu
sarımsağı da kesinlikle tavsiye ederim saç için de kaş kirpik için de

http://mutlusepet.com/548-756-thickbox/softem-kas-kirpik-bakim-yagi.jpg canım benim kulladığım bu çok çok memnunum.
http://www.kozmetikfirsatlari.com/wp-content/uploads/2012/02/ka%C5%9F-kirpik-uzat%C4%B1c%C4%B1.jpg yeni aldığım bu henuz kullandım daha sonuc bebllı degıl

http://www.tvdepazarlama.com/image/cache/data/kisisel-bakim/blue-ocean-kas-kirpi-bakim-yag-500x500-400x400.JPG arkadaşların sıkca bahsettıgı ocean blue da bu. genelde ıcerıklerı aynı softemle blue ocean ın. ikisi de bitkisel yağlardan oluşuyo. select lash sanırım biraz daha farklı bi içerik.

aslona bakarsan bunların hiçbirnin kaş gürleştirdiğini ya da kalınlaştırdığını sanmıyorum. kaşımı gürleştirmek için ben direkt sarmısağın kendisini kullanmıştım. bazı arkadaşlar rahatsız olabiliyor kokuusndan dolayı. ama ben eve geldiğim ilk anda hemen ortadan ikiye ayırıp acıana yananna kadar sürüp yatmadan yıkayarak gürleştirdim kaşlarımı. saçkıran sakalkıran gibi şeylere de çok iyi sarmısak. direkt kılla alakalı bir şey yani. rahatsız olmazsan dene. kaşlarını al filan nasıl alıyosan hatta biraz incelt bile istersen. ve aldığın günden itibaren çok düzenli olrk sür sarmısağı kaşların yeniden çıktıgında goreceksın farkı cok net.
ben zaten aylardır kullanıyorum canım benim biliyorum etkisini hep sürerim...:KK49:

merhaba bağlantın sayesinde ben de aldım bunu teşekkürler. faydasını gördün mü? ben başka bir ürün kullanıyorum bir haftadir ve faydasını çok gördüm ama select lash ın de adını çok duydum bir de onu denenmek istedim. sende nasıl sonuç verdi?

yok cnm almadım sarımsagı sürüyorum evde vardı onu kullanayayım dedim

ben de bugün burdan okuduklarımla bazı yağları ve şu kayısı çekirdeği kremini almaya karar verdim ve aktara gittim. mecitefendinin her çeşidinden bol bol vardı :KK52: 20 liraydı ama baya büyüktü. ben de "destek" diye bi markanın kremini aldım. aktar içerik olarak bi şey fark etmiceğini sadece boyutunun küçük olduğunu söyledi, o da 5 liraydı. kaş kirpik uzattığını onayladı bi de yüzde tüylenme yapıp yapmıcağını sordum saat başı sürersen yapar dediler :KK1: zaten yüzüme kullanma amaçlı almadım.

adam baktı ki ben "badem yağı, susam yağı, sarımsak, hint" diye başladım, 3 tane rimel şeklinde ürün gösterdi. biri bazı arkadaşların söylediği siyah olan (adını hatırlamıyorum) o 20 liraydı ama bana ısrarla 15 lira olanı almamı söyledi o da blue ocean. kaşlarımda sorun yok ama yine de kullanıcam fazla kaş göz çıkarmaz :KK51: benim sorun kirpiklerimde. sıklar ama çok kısalar. yani normal bi insanın rimelsiz kirpik uzunluğu nerdeyse benim rimelli kirpiklerimin uzunluğuna eşit. kirpik dediğin önemli, umarım işe yarar :KK76:

yalnız öyle düzensiz kullanma düzenli kullandığında etkisini görürsün dedi. aslında bilmediğim şeyleri almaktan korkuyorum. bi şeye yaramaması neyse de inşallah kaşım kirpiğim dökülmez dedim :KK9: doğal zaten dökülmez dediler. bu geceden itibaren kullanmaya başlıcam blue ocean'ı, olmadı kreme başlıcam. biraz sabır isteyen bi süreç ama sonuçları paylaşcam umarım bu günlerimi aramam :KK9:

Son düzenleme:
canım benim ben de blue ocian aldım kullandım hem de düzenli ne kipriklerde ne kaşlarda bi işe yaramadı. Olumlu anlamda ...
olumsuzluğa gelince kaşlarım döküldü ...bende böyle bi etki yaptı sende farklı olabilir dene bakalım.

zaten kaşlarım seyrek kipriklerim eh idare eder ...iyice benimkini rezil etmeden kestim kullanmayı
umarım sende etkili olur.

canım benim ben de blue ocian aldım kullandım hem de düzenli ne kipriklerde ne kaşlarda bi işe yaramadı. Olumlu anlamda ...
olumsuzluğa gelince kaşlarım döküldü ...bende böyle bi etki yaptı sende farklı olabilir dene bakalım.

zaten kaşlarım seyrek kipriklerim eh idare eder ...iyice benimkini rezil etmeden kestim kullanmayı

ürktüm :) geçmiş olsun.. başka bi nedenden öyle gelmiş olabilir mi acaba? herkeste farklı etki edebilir gerçi.. içinde yağ var sırf aslında ama umarım dökülmez. ister istemez de göze kaçıyo dün gözüm bulandı bi korktum :KK1::KK1::KK1:

ürktüm :) geçmiş olsun.. başka bi nedenden öyle gelmiş olabilir mi acaba? herkeste farklı etki edebilir gerçi.. içinde yağ var sırf aslında ama umarım dökülmez. ister istemez de göze kaçıyo dün gözüm bulandı bi korktum :KK1::KK1::KK1:

Evet kullananlarin yorumlarini alabilir miyiz lutfen ben de almak istiyorumm:-)

bende buğünnblue ocean yağ aldım kipriklerim çok dökülmüştü kaşlarımda sorun yok yeterince var kipriklerime sürcem daha önceden aldıklarımı düzenli kullanmadım blue ocean düzenli kullancam inşallahbi süre sonra son durumları yazarım :KK49:

Ben de bugun maia nin kas ve kirpik bakim yagini aldim.aktardaki kadin kendi de kullanmis memnun kalmis.denicem bakalm

X