Ankara'da KPSS kursu tevsiyeleri

yaa walla anıtsal diye bi dersaneye yazıldım 600 dedi 500 e yazıldım daha ekstıradan kitap alcagım için uygun olmalı malesef..geri kalanda bana düşüyo işte kazanmam gerek umarım hep birlikte kazanırız yerleşiriz

mrh arkadaşlar.ben ihtiyaca yazıldım.henüz başlamadı.ihtiyaç ı çok övüyor herkes.benimde içime sindi gibi ilk etapta.başlayıp göreceğiz bakalım

güzeller benim arkadaşım yargı ya gidiyor çok memnun. kursa gitmeyi düşünen varsa bir gidip görüşsün hiç değilse.

sınav 2010 eylülde ben onlısansım.. fakulteler hazıran..
bırde Ankara Yaklaşım Kariyer Merkezi dıye bı kurs cok övüyolar gden varmı. murat defterını kapattım snaırım..

bu sene bi arkadaşım gidiyo yaklaşıma..edebiyat öğretmenliği mezunu.çok memnun.ben de ikinci dönem düşünüyorum..

kızlar merhaba,
bende dersaneye yazılmayı düşünüyorum ama ücretleri fazla geldi bana.
Acaba sınava birkaç ay kala açılan hızlandırılmış kursların ücretleri düşermiki, birde tam hazırlanabilirmiyim. Daha önce aranızda hızlandırılmış kursa giden varmı?

kızlar merhaba,
bende dersaneye yazılmayı düşünüyorum ama ücretleri fazla geldi bana.
Acaba sınava birkaç ay kala açılan hızlandırılmış kursların ücretleri düşermiki, birde tam hazırlanabilirmiyim. Daha önce aranızda hızlandırılmış kursa giden varmı?

hızlandırmış kurslardada aynı saat ders alıousun bu yüzden fiyatta fark etmioumuş bu hafta dersaneleri gezerken bende sordum...şuanda yazılsan haftada 2 gün gideceksen hızlandırmışta 4 gün gidiceksin bu yüzden fiyat oynamazmış...

Valla kızlar ben erdem kpss kursuna gitmiştim ve çok memnun kaldım.83 le atandım.Herkesede tavsiye ederim.Ziya Gökalpte gimanı orda.Tavsiye ederim.

Yediiklim kpss giden ya da olumlu olumsuz fikri olan varmı arkadaşlar? Paylaşırsanız sevinirim..

yaklasımda derslerım yavas yavas bıtıryor.. cok memnunum nısanda genel tekrar var. marttada yenı grup acılıyro onlarada grmek ıcın rıca edıcem :ecrin_bebek:
kabul etmeslerse kacak grerıs :) yenı ucret 1100 dıyolar ama ben ark ıcın 900 / 3 e anlastım. kesınlıkle tavsıye edıyourmmm

arkadaşlar topik baya eskiymiş ama ben de bu güb dershaneleri gezdim ama hiç bir fikrim oluşamadı

ihtiyaç aşırı kalabalıktı yayınlar çok fazla ama görüşmeyi bekleyen 15-20 kişi vardı. robot gibi cevap verip gönderiyorlar. yeni açılacak bu grubun saati toplam 190 saat ne demek 250-300 çoğu yerde. ve tabi ona göre uygun fiyat veriyorlar 900 tl

yedi iklm 1200 tl ama hiç bir bilgim yok. bi tanıdığım tavsiye etti ama kendisi mühendis tarih ve coğrafyası sıfırmış burada baya iyi öğrenmiş. matematiği soramadım...

bir de feme baktm o da 1200. ders saatlerini sormayı unuttum ama haftanın dört günü olduğuna göre 250den aşağı değil. hem de müdürüyle görüştüm. bu iki konuda artı sağladı ama ihtiyaç aşırı isim yapmasından dolayı aklımı karıştırıyor. yedi iklim konusunda ise hiç bir bilgm yok mühendis tanıdığım dışında. femi de bilemiyorum...

X